В Разград сме събрани красиви мами и хлапета засмяни

  • 7 276
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 586
Споко, ще го защитавам от модовете, ако се наложи. Не е дискриминация, бихме им уважили празника, обаче като няма?
Трудно в Разград се битува,
педерасти няма, никой не празнува.
Дано се събере, че има ограничени в броя на символите в заглавието.
Ще се събере, бургаската тема е с по-дълго заглавие.

# 286
  • Мнения: 124
Аз предлагам малко изменение което няма да ни навлече гнева на някой мод и пак няма да избягаме от идеята,а именно-"Трудно в Разград се битува,пеперуди няма ,никой не празнува!"

# 287
  • Мнения: 25
Дбро утро и от мен!Днес много е студено сутринта,бе мацки,направо ужас.Ако се стопли до към 11:00 може да излезем и да се видим с някои от вас.Успешен ден на всички! Coffee

# 288
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен.Снощи гледахме някакъв филм до късно и сега не мога да си отворя очите... Tired
Бен,на пеперуди сложи кавички,за да се разбере,че е закачка. Wink
Не видях,някой беше ли сложил кафе? newsm78 Ако не,заповядайте!

# 289
  • Мнения: 8
Здравейте - има ли бебета участници в конкурса Бебе 2007 / и такива дето са участвали да кажат как е  /пародийка или нещо по сериозно?!/?!

# 290
  • Мнения: 500
Здравейте - има ли бебета участници в конкурса Бебе 2007 / и такива дето са участвали да кажат как е  /пародийка или нещо по сериозно?!/?!
Чети назад в темата.Имаше доста отзиви... Wink

# 291
здравейте мами,как сте днес?желая ви хубав ден иапълнен с много усмивки и весели случки. newsm03

# 292
Нашият татко е роден на 23.12.1979г.,аз съм родена на 10.081985г.,а нашето момченце е родено на 14.03.2007г.

# 293
Здравейте майчета ,днес май ще е топличко и пак сме поразходки надявам се да се стещнем с някои от вас.
Мирка, от теб кафето ,а от мен останалото  и нещо сладичко

# 294
  • Мнения: 39
добро утро и от нас мерси за кафенцето и сладките приятен ден ви желая    love001

# 295
Абе WOLF ти от каде познаваш Снежка и Любчо и ако няма да те затрудня може ли да се представиш че умирам от любопитство-моляте newsm12 newsm17 smile3503

# 296
Сега ви зарязвам но отивам за кухнята на Люси,но заедно с него защото ще съчетая полезното с приятното-разходката.До скоро newsm44 1stroller 1swing sun

# 297
Хайде и аз ви оставям,и ни почваме да се приготвяме за кухня и после разходка newsm53.
Лек ден ви желая.

# 298
  • Разград
  • Мнения: 377
Добре дошли на новите мацки!   bouquet
Аз нещо много зор влизам тези дни във форума, но както разбрах е обща болест.
Бързо оздравяване на болничките. Лек и успешен ден и приятни разходки на останалите!

# 299
  • Мнения: 201
Здравейте!
Много дръзко заглавие сте замислили за следващата тема  ban , ще ни резнат гениалните тикви ако изтипосаме в прав текст иначе оригиналното предложение на Wolf. За пеперудите обаче нещо не ми се връзва - поне аз не правя асоциация с меки китки. С многотичие не става ли да маркираме неприличните букви между "п" и "и", или с някакъв евфемизъм да  заменим "срамната" дума? Джемини-то примерно. Само да не скочат от НПО-то нещо за дискриминация, че тогаз по-голяма беля.

Добре дошли на новите майчета   bouquet , при нас е весело!

Общи условия

Активация на акаунт