bugaboo или stokke

  • 15 825
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
А някой вече пробвал ли е новата пег перего???

# 16
  • Мнения: 14 489
Сега съвсем ме довършиха - имало някакви колички Mutsy www.mutsy.com, които били много предпочитани и използвани в чужбинско. На сайта изглеждат доста масивни и стабилни, което вероятно води и до повечко килограми ... Някой има ли преки впечатления от тези возила?





бре, че имат и магазин даже в софия, и го пише на сайта Party

# 17
  • Мнения: 2 663
Такаааааааааааа
Спряла си се на 2 никак лоши варианта, като единия има преимущество и това е 100% Bugaboo-то
(чакам всички горди собственички на Stokke да ме оплюят здраво)
Веднага казвам защо, за да не си говорим само празни приказки:
Bugaboo е с около 2 кг по-лека, с по-голям летен кош, има амортисьори на гумите, които се регулират спряло тежестта на детето, дръжката се върти, коша се върти (на Stokke за да завъртиш коша трябва да махнеш степенката на крачетата и пак да я сложиш, което малко или много е пак работа с 2 ръце), също като Stokke с едно движение става на двуколка, а чак и малките гуми могат да се махнат.Разглобява се и се сглобява супер лесно с едно движение. Страхотно маневрена е , което важи и за Stokke несъмнено.Малките колела могат да се застопоряват, което е много важно, това липсва при Stokkе.Всяка една част се маха или променя положението си много лесно и бързо.
Като дизайн Stokke бие по точки определено, регулираща се височина на детето  е предимство.

И аз исках да купувам Mutsy преди време, но това, че не са никак леки ме отказа(не броя двете летните моделчета)  след 2 седмици сигурно нон стоп гледане и кумене


# 18
  • Мнения: 287
А прегледала ли си моделите на Britax?
http://www.britax.co.uk/index.php?option=com_content&task=vi … 34&Itemid=331
Аз сега съм с такава и колкото и деца да имам за напред- мисля, че винаги ще избирам продуктите на тази марка! Peace

# 19
  • Мнения: 1 298
Аз имам Bugaboo. Използвам я вече година и половина.
Засега нямам никакви оплаквания от нея. Препоръчвам ти я определено. Simple Smile
4 месеца я карах из България и не е мръднала.
Лека и маневрена, лесно се сгъва, а мен и дизайна ми допада.

# 20
  • Мнения: 466
А някой вече пробвал ли е новата пег перего???

Сестра ми си  купи Skate, но чака скоро да роди за да я ползва. Засега само я разхожда и и се радва вкъщи.  Вътрешността на седалката е от много мекичък плат. Има си покривало и дъждобран.Коша много лесно се преобразува за по-голямо дете, това че може да се обръща от двете страни също не е за пренебрегване . Ако трябваше сега аз да купувам количка също бих избрала нея.Страхотна ,стабилна, функционална количка. Ако някой го интересуват подробности да пита.

# 21
  • Мнения: 61
Предлагат ли се количките Britax в Бг и каква е цената на Vervе?
Благодаря!  bouquet

# 22
  • Мнения: 287
За съжаление в БГ все още никой не внася Бритакските колички Thinking
Най-близо ги има в Чехия, като там са с името Romer.
 

# 23
  • Мнения: 14 489
konstans, ти ми разби представите за стокето като върха на детските колички. но бъгабуто, летния вариант ми се струва много открит, не е ли така?

# 24
Britax Verve има в Магазини 9 плюс, цената е 390 лв. (поне така пише в каталога). Аз лично съм за Bugaboo. Вече имам количка и малко ме е яд, че не ги внасяха по-рано. Сега агитирам мъжа ми за 2-ра. Даже съм си харесала цвят Denim, много яка количка. Доколкото разбрах от обясненията в магазина, предимствата на Bugaboo-то са леката конструкция и специалното окачване (не че нещо разбирам от това). Всъщност да си призная, харесва ми дизайна. То аз и кола така бих си избрала - ако ми хареса, а характеристиките ще ги оставя на мъжо Laughing

# 25
  • Мнения: 2 663
konstans, ти ми разби представите за стокето като върха на детските колички. но бъгабуто, летния вариант ми се струва много открит, не е ли така?

Ами какво да ти кажа, количката си е върха, но това не значи, че е най-удобното нещо.Bugaboo  е по-удобна според мен.
Летния вариант си е ок, сенника е голям, а и за зимата с чувалчето е идеална

# 26
  • София
  • Мнения: 178
Линката, определено предпочитам стоке, пред бъгабу Grinning Педполагам, че си разгледала подробно характеристиките и на 2-те колички. Бебешкият кош е перфектен за малко бебче - дори в минусовите т-ри не пропускам ден без разходка. Детето е защитено и аз съм спокойна! Това, че стоке не е с амортисьори - шасито така е направено, че поема всички вибрации. Констанс беше писала, че като предните гуми попаднат в дупка - няма мърдане. Е не знам да има количка, на която като попаднат предните гуми в дупка не трябва да повдигнеш на задни, или да заобиколиш. Може усещането да я изненадва, защото стоке разглезва много с лесното си управление  Simple Smile Най-голямото предимство е, че можеш да регулираш височината, на която да е разположена седалката(или бебешкия кош). Така детенце е по-близо до теб, а това е огромно предимство, особено като е мъничко. Мамата, която беше писала, че й се вижда плитка седалката, сигурно я е гледала с допълнителната приставка на гръбчето за новородени. Относно здравината - нямам забележки - всеки ден я друсам по паветата в ж/к лагера. Мн лесно се изкачват (и се слиза) по стълби. Преминаването през мн неравни терени и пясък също е песен - на 2 гуми. Поддръжката също е лесна - всичко се сваля и пере. Добре са я измислили норвежците. Това е моето мнение. Успех Peace

Да добавя и това, че като препоръчвам стоке, смятам, че това е количката от 0 м, докато порасне детето. Не е необходимо да търсиш количка лятна, есенна, по-лека и тн.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 12:39 от Aganka

# 27
  • Мнения: 8
Искам да попитам за Skate ,и аз много я харесвам, но дали става и за по-голямо дете,изглежда ми малка

# 28
  • Мнения: 466
Искам да попитам за Skate ,и аз много я харесвам, но дали става и за по-голямо дете,изглежда ми малка
Изобщо не е малка. Когато е за новородено е достатъчно широк и дълъг коша , а за по- голямо дете си е нормална. Сравнявам я с първата ми АТ4 същата марка, която по принцип си беше една от най-широките и дълги колички. Когато сестра ми си я купи пробвахме сина ми, който през януари навърши две годинки и му е добре, при условието, че е едричко дете.

# 29
  • София
  • Мнения: 430
Защо не се интересувах от тези теми преди да родя  #Cussing out
Сега ме накарахте да си намразя  пег перегото  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт