Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 134
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 294
Иска, Коризалия е за хрема и настинка.Стриват се на прах 2 таблетки и се разтварят в малко вода.Дава се 3 пъти на ден по 2 таблетки, на опаковката пише други работи, но педката ми каза да го давам в такива дози.
Дано дребния се оправи скоро Hug

# 211
  • Мнения: 1 294
Честит Рожден Ден, Пингвина!Пожелавам ти здраве, много усмивки и ти подарявам този водопад, за да му станеш директор! Wink

# 212
  • Мнения: 2 484
Дани и другите ако сте вие там ,благодаря ви, но май е загубено време в приказки!Аз съм отчаяна вече че и с НАП ще стане! Close

# 213
  • Мнения: 1 241
Честит рожден ден и от мен Пингвина!!!
Бъди здрава, весела и много щастлива!!!



Ели, чухме с Дани. Ама тя много хубаво гласче има  Simple Smile Нещо не ми се отваря сайта  Thinking
Успях, сега чета.

Да кажа за пчелния прашец - аз го разтварям в 2-3 лъжици кисело мляко и после го смесвам с плодово и давам след следобедния сън. Така ми е най-удобно, а Гергана въобще не усеща, че има нещо в млякото.

# 214
  • Мнения: 708
Честит Рожден Ден, Пингвина!
Желая ти време за щастие, време за любов, време за промяна, време за наслада, време за мечти, време да опиташ от всички сладости на света и .... човек, с когото да ги споделиш! Честит рожден ден!Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с тази скорост!




Асенце благодаря ти много мила
Дани и другите ако сте вие там ,благодаря ви, но май е загубено време в приказки!Аз съм отчаяна вече че и с НАП ще стане! Close
там съм и само мога да ти пожелая здрави нерви и скорошно справяне с проблема

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 14:49 от isi_kam

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честит Рожден Ден Пингвина!
Желая ти здраве,за да сбъднеш,мечтите си,желая ти щастие,за да се радваш на малките неща в живота,любов ти желая,за да я споделиш с близки и приятели и ти желая късмет,за да те сполетят само хубави моменти….

Ели,тук съм и чета .Много съжалявам,че с нищо не мога да помогна.Във форума пускала ли си тема .

# 216
  • Мнения: 2 484
И да пусна какво, ще стане като там на две полета ще се стреляме и нищо няма да излезне освен моите нерви! Close

# 217
  • Мнения: 2 484
Пингвина честит рожден ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 218
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден Пингвина!!!
Пожелавам ти всичко което не се купува с пари,и пари за всичко останало  bouquet  bouquet  bouquet

На всички болнички,бързо оздравяване Hug
Много целувки от нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ели,по скоро ако има някое майче минало по този път.Да каже как е действало.

# 220
# 221
  • Мнения: 444
             Flowers Four Leaf Clover Pingwina, зелена пътека ти желая... Flowers Four Leaf Clover



       Flowers Sunflower ...и приятели там, до кладенчето с живата вода!  Flowers Sunflower

                         Весел празник и наздравееее!

# 222
  • Мнения: 1 341
Поли, честит  празник!
Бъди жена благословена
с любов и нежност надарена
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена!

# 223
  • София
  • Мнения: 309
newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ПИНГВИНЧЕ!  ura
 hbday

# 224
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПИГВИНЧЕ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И УСМИВКИ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт