Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 095
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 341
 Ети, недей ака бре душо.  Naughty Дидо е искал да вмукне романтика в ежедневието ви, а ти се нервиш. Погледни го от хубавата страна.... мисли за романтика с теб, а не с някоя друга Wink. По-добре ли щеше да бъде, да не ти беше взел нищо, или пък да ти купи един чорапогащник за празника....  Wink
Аз пък няма да получа нищо за 14, а може и за 8-ми март пак без подарък да остана, но не ми пука, важното е да сме заедно и да се обичаме.

Ивка, много хубав подарък ще получи мъжа ти!!! Дано изненадата се получи на 6, и половинката ти остане очарован от жеста.

# 286
  • Мнения: 1 294
Ох, Ети, извинявай ама много смешно ми стана Joy Hug

# 287
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Хехе, ти пък Ети, за какво се ядосваш Stop Аз като няма да получа нищо /най-вероятно, мъжо хич не се сеща/ не се сърдя. Голям праз Crossing Arms
Ааа, сетих се за тая игра... еми ще се забавлявате Crazy

Някой готви ли нова тема или да копирам тази? Ъ?

# 288
  • София
  • Мнения: 512
Eti  Hug не се ядосвай мило. И на мен ми стана смешно и сигурно и ти ще се смееш след време  Joy
Ронка, честно да ти кажа не знам дали ще се зарадва, напоследък нещо не вървят добре нещата  Sad но се надявам, че е от умората.... Rolling Eyes Абе аз вече направих резервация за самолет, след малко отивам да пусна пари и на хотела и к'вото стане. После ще ви кажа  Hug

# 289
  • Мнения: 11 620
Здравейте

Може ли и аз при вас. Моето юлче се казва Виктория и е родена на 22.07.2006г.  Heart Eyes

# 290
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нанче,копвай тази,направо ей така -"Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!-2"  bouquet

Руми,добре дошла,дано ти хареса тук!!!!

# 291
  • Мнения: 444
rummi_pl
Тъкмо си нямахме юлче, родено на 22-ри.

# 292
  • Мнения: 15
Мили момичета! Ако днес денят ви е изпълнен с хубави емоции, моля не ми чете постинга. Praynig За да не ви разваля настроението.
С две думи моят мил съпруг тотално е откачил. #Cussing out Поръчал ми е за св.Валентин и 8 март комбиниран подарък. До тук добре, но какво да видя преди малко получих пакетите. Цялата позеленях от яд. Поръчал е една простотия, която се състои в един найлон и с надписи. Американците играят на тази игра. И това струва 70 кинта. Не мога да се побера в кожата си и ще наглася дедето и съм решила днес да не правя нищо, а да се разхождаме. Никакъв служинаж!!! Ще кажете, че е важен жеста, че се е сетил. Но не е така. Има необходими много неща, нали ми предстои започване на работа. Имам нужда от нови костюми/работата ми изисква да съм официално облечена/, обувки пак официални и други от този род, а той дава 70 лв. за някакъв найлон. Дори не го разопаковах. Цялата се треса от нерви. Съжалявам за постинга си, но се надявам да ме разберете, че има много по-важни неща. Това е простотията: http://www.sexshop-bg.com/603  tantrum Rage Rage Rage Banghead Rage


Миличка, и аз мнооого се смях да знаеш.
Ама от сърце, не е с лоши чувсва.Погледни от другата страна,
явно иска да имате повече общи занимания и развлечения.
Много мами биха завидяли на това.


Добре дошла
rummi_pl дано ти ареса тук.
Стри дни Вики е по-голяма от мойта маймунка.
А ти с колко ли си по-голяма от мен? Joy Joy Joy
До тук май аз съм най-дъртото....упс грешка.Най-улегналото Joy

# 293
  • Мнения: 11 620
Благодаря момичета за приема   bouquet

Ноември ще закръгля 30  Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 14:31 от rummi_pl

# 294
  • Мнения: 1 341
Rumi, добре дошла. Дано се чувстваш добре при нас.  Hug

Ема вдигна много висока Т 39.8, за сега овладях положението, смъкнах я на 38. Сега отиваме на лекар, дано се оправи милото ми, много е тежко да я гледам отпаднала, стенеща и безпомощна.  Cry

# 295
  • Мнения: 2 476
 LaughingЕти Ети да ти имам проблема,щом го е взел значи ще вземе и костюмите като му кажеш,весело играене на играта и да се похвалиш кой е бил!
От такива игри няма да се оплакваш само се радвай! Hug


Както някои са писали няма и такова да получат даже!

Добре дошла Руми при нас е весело!


Дидито ние сме си в прекрасни отношения ,лоши са когато трябва да ми идва и когато ми държи сметка какво Аз да правя !Иначе си се погаждаме що годе ,а ако и такава игра като на Ети си подарим ще се разберем! Mr. Green

Арлина весело сте изкарали,чакаме още снимки!

Айде  да поизползваме хубавото време да излезнем,от 2 дни съм зле нещо вирус ме лепна и не съм излизала,сега съм по добре за 20 мин да видя въздух....

Ох пък днес я изпуснах да се наака в гащите и ....то не било лесно да переш ако,,сега с пампи е лесно,незнам какво са правели нашите мами,къщата се вмириса... #Crazy

Айдееее

Нан  Wink копи- пейст!

# 296
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Айде, народее, на новата тема, 'неска има, утре няма Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266559.new#new

Общи условия

Активация на акаунт