Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 108
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 433
Ааааааа,аз да не изтърва,ама и на мен ми се ходи на сватба.Многооооооооо!Само да не е моята Mr. GreenТакаче ако някой има на сърце да кани... smile3508
Ронка,вие не бяхте ли в "Азалия",а не в "Астера" ?newsm78

# 271
  • Мнения: 1 341
В Астера бяхме 2007 година, а в Азалия 2006г.!  Wink

Тази година обаче мисля да се изпъна на Френската ривиера!  Mr. Green Дано Господ е с мен, и всичко ни се нареди както го плануваме.  Praynig

# 272
  • Мнения: 15



Нан, честит празник!

# 273
  • Мнения: 708
Благодаря ви момичета!
Живота е низ от изненади било то хубави било то лоши.Понякога е гадничко ,но всичко трябва да се преодолее. За Валери за сега не искам да казвам нищо, не искам на никого да го пожелая да гледаш детенцето си безпомощно безжизнено и стенещо .Това е наистина най-големия кошмар.Много се изплашихме ,но бързо реагирахме .
За протокола аз съм набор на Пингвина (и на още някой ,но сам да се издаде)33 ще ударя август,а мъжо е 4 години по-голям ще стане на 37
jorji след17 часа винаги можеш да ми звъннеш ,а за помощ  Hug  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
лека, ведра и изпълнена със спокойствие седмица ви желая  bouquet

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 08:18 от isi_kam

# 274
  • Мнения: 15
Добър ден на всички Hug
Получих лично съобщение (явно от някоя от вас), но да ви кажа съжалявам но не мога да го отворя. Нямам достъп нито до ЛС. нито до профил, а в клюкарника даже нямам опция отговор.
Ако някой иска да ми каже нeщо reni_bg3
Вече дигнах ръце


Нанче , разказвай/как мина снощи...
Иси, стискам палци за малкия.
На всички останали Hug Hug Hug

# 275
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен!

Ема вече е болна, вдига Т 38.5, сополи и е много кисела. Милото ми детенце измъчи се и аз покрай него!  Sad Много ми е тежко и мъчно,тези дни направо пощурях...От петък останах без 1 ст. ,трябваше да взема на Калин заплатата, но всеки се прави на луд.  Twisted Evil Майка ми и баща ми знаят, че детето ми е болно и нямам пари и си правят пас!!! Майка ми ми дават съвети да се обадя на свекърва ми да искам пари, да отида до офиса и да взема на Калин заплатата, а тя самата не ми помага с нищо, собствената ми майка!!! Калин, който е единствената ми опора е толкова далече, гледам да не го притеснявам...Имам карти и днес изтеглих пари, но не е там въпроса, въпроса е принципен и когато наистина ми е трудно собствената ми майка не ми помага! Седя и си плача, и се моля само детенцето ми да е здраво! През какви изпитания трябва още да мина, нямам идея. Но всичко това го прави шибаната ни държава, да разделя семейства и хората да събират стотинки за хляб...е не го намирам за нормално, мамка му.  #Cussing out

Съжалявам, че ви натоварвам, но поне малко ми олекна!

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 15:08 от Рони-Лимони

# 276
  • София
  • Мнения: 512
Ронка  Hug не плачи миличка, скоро ще си при Калин и тогава всичко ще е ок, не ти трябва никой- Емка да е здравичка само  Hug
Ренисияна, кво е това замразяване  newsm78 не беше ли само за малко, не изтече ли  newsm78
Нанче, на патерици, но от сърце- ЧЕСТИТОООО, много любов и разбирателство  1dating и аз ще чакам покана  Flutter Hug

Цецко пък е проял, като за световно, само вика ам-ам, няма изхранване това дете  Joy Давам му да яде и периодично го питам, Цецко искаш ли още, а той даааа. Хапна една чиния с мусака и аз си викам, хайде наяде се, ама той вика мамооооо, папу (хляб) и еле (зеле) и ъъъъъ( сочи шунка), един вид дояжда си  #Crazy За десерт една детска закуска хапна и след 2 часа 4-5 мандаринки. Абе не спира да яде и някой като седне на масата и тича- ам, ам, ам, ще рече човек, че не му даваме да яде  hahaha Аз си го обяснявам с гладуването, докато беше болен и после нали беше на диета и сега е огладняло детенцето, пу-пу  Hug

# 277
  • Мнения: 2 481
Ивка какво е детска закуска???

Ронка Ронка аз си вървя да ти кажа всеки ден с по една стотинка в джоба,добре че скоро имах рожден ден та всеки даде иначе съм на детските от картата това са ми,моя абсолютно всичко плаща и купува но когато искаш се чувстваш неудобно(баси)... та разбирам те какво ти е?

А Аз от майка ми отдавна съм спряла да чакам!Не се надявай на никой!

Ако ви кажа че ...не няма да казвам


 Naughty Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 341
 Абе не съм много съгласна, че не ми трябва никой!  Naughty Как да не ми трябва, та нали за това са хората, да си помагат. Мога да разчитам на Боряна и на комшииката ми. Искрено им благодаря! Аз също съм спряла отдавна да искам пари от майка ми, но все си мисля, че като майка ще помогне, когато детето й е в труден момент. Аз така ги разбирам нещата, може и аз да не съм в ред.... Хубавото на такива моменти е, че разбираш кой ти е приятел и на кого можеш да разчиташ.
Сега ми се обадиха, днес ще взема на Калин заплатата.

Ели, и твойта не е лесна, дано скоро се наредят нещата при теб. Лично за себе си не смятам, че е нормално да ходя без пари! Още повече сега, когато Калин го няма и всичко чака мен.  Naughty

И при нас ще се наредят нещата, но в такива трудни моменти се чувствам адски безсилна.  Confused

Стига съм помрачавала темичката.
Хубав ден ви желая.   bouquet

# 279
# 280
  • Мнения: 314
Здравейте момичета! Hug
Прибрахме се днес.Беше много весело,бяхме голяма компания и си изкарахме страхотно!Времето беше много лошо,но не ми попречи да се покача на ските поне за малко. Mr. GreenПочинахме си мъничко.Детето слушало баба си.
Сватбата мина добре.Ние успяхме да отидем само на ритуала,за почерпката не,за съжаление.Сестра ми беше много хубава. Wink
Тук качих малко снимки,лошото е че имаме само няколко на нашето фото,а аз снимах с нейното и като се видим ще и източа снимките и ще кача още.Отивам да ви чета.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218428

# 281
  • София
  • Мнения: 309
Рони-съжалявам за лошотиите,които са те сполетяли.Горкото болничко Еми! HugНаистина е лошо,когато очакваш помощ от най-близкия,а не я получаваш Sad-позната история.
Ели-и на теб не ти е леко-не можеш ли да направиш нещо да стоплиш отношенията си с мъжа си?Спомни си защо сте се събрали.. Peace
Иси-тези болести направо ви измъчиха!Изпращаме ви много любов! Hug
Арлина-много хубаво сте си изкарали-бравос!А сестра ти е страхотна-изчистена,елагантна,същинска Джаки Кенеди!Защо не останахте на празненството не разбрах. newsm78
Всички болнички да оздравяват! Hug

# 282
  • Мнения: 1 341
Къде сте всички, защо не пишете? Или аз достатъчно помрачих темичката, и не ви се пише?!

Следобед водих Ема на лекар....уж не е нещо сериозно, леко зачервено гърло. Изписа Изопринозин, някакви хапчета, широкоспектърни, дано помогнат.  Praynig Привечер много плака, и само гушкане накрая от изтощение заспа в 19:40 ч. Confused

Деня започна зле финансово, но свърши добре.... Майка ми изяви желание да помогне...Тъкмо много бях разочарована и обидена, но ето че нещата се подреждат.

Лека вечер.   bouquet

# 283
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, някой няма ли да пусне нова темичка newsm78
Искам помощ от мамите от Варна, искам хубаво заведение, нещо като пиано бар, с хубава музика. Сигурно на Св. Валентин ще скокна до Варна да изненадам мъж ми (той е там в командировка) и резервирах в хотел Модус, но там има празнична вечеря, ама без танци...Та малко по късно евентуално да го заведа на танци някъде  bowuu
Може в петък даже да се видим с някоя мама, ако иска  Hug

# 284
  • Мнения: 845
Мили момичета! Ако днес денят ви е изпълнен с хубави емоции, моля не ми чете постинга. Praynig За да не ви разваля настроението.
С две думи моят мил съпруг тотално е откачил. #Cussing out Поръчал ми е за св.Валентин и 8 март комбиниран подарък. До тук добре, но какво да видя преди малко получих пакетите. Цялата позеленях от яд. Поръчал е една простотия, която се състои в един найлон и с надписи. Американците играят на тази игра. И това струва 70 кинта. Не мога да се побера в кожата си и ще наглася дедето и съм решила днес да не правя нищо, а да се разхождаме. Никакъв служинаж!!! Ще кажете, че е важен жеста, че се е сетил. Но не е така. Има необходими много неща, нали ми предстои започване на работа. Имам нужда от нови костюми/работата ми изисква да съм официално облечена/, обувки пак официални и други от този род, а той дава 70 лв. за някакъв найлон. Дори не го разопаковах. Цялата се треса от нерви. Съжалявам за постинга си, но се надявам да ме разберете, че има много по-важни неща. Това е простотията: http://www.sexshop-bg.com/603  tantrum Rage Rage Rage Banghead Rage

Общи условия

Активация на акаунт