Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 110
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
И аз като Ася мисля, че е торс - виждат се разкопчани дънки... newsm78
Отивам да чета и после ще се включа.

# 241
  • Мнения: 1 341
РениСияна, това твоята ръка ли е
Joy Joy Joy
Нан, това според мен е торс.Хайде да видим, коя от двете ни ще познае Laughing
До сега с мъж ми гадаем...и стигнахме до решението, че това е задната част на ръката, трицепса Thinking

И аз съм ня мнението на Ася, че това е торс, по-точно, дясната страна(ребрата).

# 242
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ами торс е ами. Чак сега видях дънките ooooh! Егати голямата татуировка Crazy

# 243
  • Мнения: 1 294
Огромна Shocked
РениСияна, хайде кажи сега, това Laughing част от твоите чаркове ли е или възнамеряваш да си го сториш?
И аз като Нан, когато бях на около 15години бях решила да си  правя, но когато тръгнах да си избирам проект, си сменях мнението по въпроса всеки ден.Това ме накара да си мисля, че не съм дорасла да си направя нещо подобно за цял живот, така че всеки ден от него да се чувствам добре в кожата си.
Сега тази идея напълно се изпари от главата ми.
Може с НАН след 30 години вместо да плетем английски ластик, да ходим  да си правим татуировки заедно, подпирайки се на бастунчета. Laughing
Нан, тогава с такер ще трябва да опъват кожата ни, че да ни докарат хубави Laughing

# 244
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
 wavey
Аз бях решила да не пиша, но не устоях на изкушението.

ЧРД на Гери и Пингвина на патерици!

Ронка, много се радвам за решението, което сте взели! Аз винаги се радвам , когато някой реши да си пробва късмето  в чужбина...може би звучи странно  Embarassed, но...факт. Само ми трябва и на мен някой да ми подпали фитила – първа съм да бягам от свидната родина  Rolling Eyes. От кога го навивам моя мъж, ама той се дърпа, а съм наясно, че колкото повече отлагаме, толкова по-трудно ще е после. Надявам се вие да се аклиматизирате бързо и безпроблемно и да имате много късмет и успехи  Hug! А времето до твоето отпътуване ще отлети неусетно, докато оформяш документи, едно, друго и...ще си при Калин!
Етка, страхотно изглеждаш!
Tizija, мина ли конкурса? Стискам палци!
Крис79, лека и безпроблемна бременност ти желая!

На всички болнички /и ние сме от тях/- бързо оздравяване!


С моята диета /ако помните, щях да започвам такава/ до никъде не я докарах. Нямам воля и това е...Че и със спорта не се отнесох сериозно. Мъжо поне ходи да тича, амбицирал се е да влезе във форма...
Но пък вече съм горд притежател на така желания и избиран от мен в продължение на месеци фотоапарат 

и мога да се отдам на новото си хоби  newsm44.

Това е от нас. Лека и спокойна вечер!

# 245
  • Мнения: 257
Това, според мен, е торс, само че погледнат в профил.  Simple Smile
За татуто, тъй като вече си имам от 13 години (уа!?), за стари години съм оставила цигарите - като стана бабичка ще започна да пуша, ще си купувам някакви тънички цигарки с аромат на ванилия и ще гледам на карти на другарките. Пушейки сладко! Тогава пушенето ще е строго забранено, но на мен няма да ми дреме.  Peace

Ето, и страницата е 13-та! Всичко си е на мястото.

# 246
  • Мнения: 1 294
Момичета, от януари 2008, майчинството не стана ли 220лв?Защото аз за януари и сега за февруари получих 180лв Confused

Пепи, честито!Пожелавам ти да намираш често свободно време за новото си хоби!
Супер е апаратчето!Обективи ще си пазариш ли скоро?

# 247
  • Мнения: 15
РениСияна, това твоята ръка ли е
Joy Joy Joy
Нан, това според мен е торс.Хайде да видим, коя от двете ни ще познае Laughing
До сега с мъж ми гадаем...и стигнахме до решението, че това е задната част на ръката, трицепса Thinking
Нанче, Hug кое ви заприлича на ръка бе душо Grinning
Айде ти добре, ама мъж ти как така не разпозна Joy
Това е дясната ми половина, почти цялата, и малко от дупето.
Ако е да е.
Еми аз не дочаках 50-ете ама 34г. са близо така че...

# 248
  • Мнения: 15
Това, според мен, е торс, само че погледнат в профил.  Simple Smile
За татуто, тъй като вече си имам от 13 години (уа!?), за стари години съм оставила цигарите - като стана бабичка ще започна да пуша, ще си купувам някакви тънички цигарки с аромат на ванилия и ще гледам на карти на другарките. Пушейки сладко! Тогава пушенето ще е строго забранено, но на мен няма да ми дреме.  Peace

Ето, и страницата е 13-та! Всичко си е на мястото.
Това много ме изкефи. Joy

# 249
  • Мнения: 1 341
Добро утро.

Пепи,  Hug честита придобивка, със здраве да си я ползваш, и да намираш повечко време за хобито.

Рени, честито и на теб. Мноооого голяма бре, браво. Аз преди време към 17г. също много исках, но единственото което ме спря бе болката. Но след раждането една малка едвали ще я усетя чаааак толкова колкото си представях преди време.

Пингвина, много ме разсмя поста ти. Може ли да дойда и на мен да хвърлиш едни карти, когато вее сме млади и да гадаем какъв пол ще са ни внуците и прочие?!  Wink

Откакто мъжо замина, аз се разпадам с всеки изминал ден, все си имам някаква болежка. Сега когато трябва да съм здрава като бик, то не е точно така. От вчера ме боли бъбрек ли е що ли, ама не престава!  Confused чак  ме е страх да отида на лекар, че туко виж ми изкарали още няколко болежки за които незнам, и само ще ми възпрепятстват пътуването.  Crossing Arms

Хубав ден от мен!   bouquet

# 250
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Добро утро!
Тази сутрин Вяра се е надигнала в 6 часа  Shocked. До сега дивя. Преди малко дойде до вратата на нашата спалня, започна да блъска по нея и да вика "мамооо, татеее"...събудих се /то беше и крайно време де  Embarassed/и не можах да заспя повече. Сега тя си отспива, а аз ще шетам... Grinning.
Рени, татуто е яко!
Асе, за майчинството и аз знам, че стана 220лв. Аз оето съм го прехвърлила на майка ми, но тя последно е взела за декември. Ще видим какво ще вземе за януари  Thinking. А колкото до обективи - аз купих апарата в компект с един /EF S 18-55mm/ и за сега ще карам  с него - докато се понауча и докато посъбера парички  smile3503. Само вчера съм направила поне 50 снимки  Simple Smile.

Весел и прекрасен ден от нас!

# 251
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Момичета, от януари 2008, майчинството не стана ли 220лв?Защото аз за януари и сега за февруари получих 180лв Confused
To не се взима месец за месец. Януари си взела за декември, добре. Ама февруари за януари вече трябва да е 220 Close Аз още не съм взела януарското, но си чакам 220-те лв, че ще ставаме на кълбо иначе Twisted Evil

# 252
  • Мнения: 867
Момичета, от януари 2008, майчинството не стана ли 220лв?Защото аз за януари и сега за февруари получих 180лв Confused
To не се взима месец за месец. Януари си взела за декември, добре. Ама февруари за януари вече трябва да е 220 Close Аз още не съм взела януарското, но си чакам 220-те лв, че ще ставаме на кълбо иначе Twisted Evil

Не бе, ще го дадат със задна дата увеличението. Не могат да сметнат, щото не са им качени програмите от министерството. Така ми обясняваше бившата ми счетоводителка.

А при мен каква каша настана, не е истина. Колко имам да взимам за януари, ако мога да го сметна, да пукна. Първо, имам за 8 работни дни, част от цяло майчинство. После за 14 работни дни половинката от половинката. В новата работа в личен състав изпаднаха в ужас да смятат и накрая сега със февруарската заплата накуп ще ми превеждат половинките и четвъртинките.Ама това всичкото, изчислено за 180 лв. А пък увеличението със задна дата март накуп.

А сега ако ме разбра някой па на!

Ние сме днес на вълна рев. На Лора и е крив света, лигави се, прави пакости и успя да ме изнерви както си ми беше спокойно и добре. Свърших си работата вчера и днес мислех че ще е релакс и любов, ма на!

# 253
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Асе,220лв. е вече,но защо не се обадиш на счетоводителката да питаш,може да е объркала платежните и по навик пак да е пуснала 180лв.,стават грешки,човешко е,но да се поправи докато е време Peace

И аз май ще започна да се появявам на 13-а страница Wink

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug
Тук е голям студ, coldпръска сняг и духа ама се не трае Close

Ние сме днес на вълна рев. На Лора и е крив света, лигави се, прави пакости и успя да ме изнерви както си ми беше спокойно и добре.

И ние сме така,при това всеки ден Tired.Колкото и да се старая да съм спокойна,не се получава винаги.Така се инати и тръшка че незнам какво ми идва да го направя.И това е само при нас с баща му.ако някой друг го гледа през деня/защото само тогава търпи чужд човек/,е тихичък и кротък,няма гък,няма мък.обаче катоси останем в къщи тримата и става ужасТ.така ни манипулира че.... ooooh! направо ни прави на маймуни,баща му каза че не иска вече да го гледа Shocked на работа му било 100пъти по-спокойно Tired
И така...........

Мама Дани,желая ти успех в ъв вземането на това,така важно решение Peace
Не съм разбрала че Крис79 чака бебче Embarassed.Мила Крис,желая ти една безпроблемнна и спокойна бременност  bouquet
Пингвина Hug
Пепи111,честита ти придобивка,със здраве да си я ползваш  bouquet
Гери то,влизай по-често да разказваш как сте с адашчето Wink
Ренисияна,страхотно е татуто Peace
Ронка-лимонка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз не съм си взела още майчинските за януари.надявам се да са превели 220лв Thinking

Чао за сега Wink

Общи условия

Активация на акаунт