Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 121
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 309
Ели-сега прочетох внимателно за какво става въпрос-ужас някакъв-съчувствам ти.Битката с институциите винаги е била бавна и мъчителна и най-често завършва в ущърб на жалбоподателя.За отношението към майките от държавата наистина нямам думи.И на мен в такива случаи не ми се живее тук!Желая ти много търпение! Hug

# 226
  • София
  • Мнения: 170
Честит Рожден Ден Пингвина!Много здраве и любов пожелавам на теб и на цялото  семейство.Весело изкарване на празника.

Дю, благодаря ти за идеята за пчелния прашец.Разтворих го в плодово мляко и дребния се пукна да яде.

# 227
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета,
влизам да поздравя Пингвина за рожденния й ден. Много радост й желая и нейните момчета много да я радват.


  bouquet

# 228
  • Мнения: 1 866
Пингвинче, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много щастие и весел празник!

# 229
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Поли,честит рожден ден,пожелавам ти много щастие и любов,мечтите ти да се превърнат в реалност!

             

# 230
  • Мнения: 845
Пингвинче, Честит Рожден Ден!
Пожелания всеки твой ден да е изпълнен с вълшебни моменти, прекрасни изненади и незабравими емоции с любими хора!




Два дни при нас става голямо веселба. Понеже доки не е привърженик на антибиотиците и изписва много сиропчета и като стане време да прием на лекарствата, както Венци си играе и вика и като ме види, че посягам към шишенцата за секунди се скрива и се налага да го търся из целия апартамент. Разбирам го, че е гадно, но се налага   33uu Температурата я овладяхме и два дни не е вдигал, но кашля и е хремав. Дано скоро всичко си влезе в релси  Praynig, че трябва да правим и ние изследвания за яслата.

# 231
  • Мнения: 2 484
Ети извинявай че те занимавам сега сте болнички но като се оправите да ми обясниш подробно нещо за декупажа как почна със прости думи как го правиш и какво трябва да се купи,но като се оправите ,не сега,аз само да питам докато съм се сетила........
Ако искаш на лични.....

Гери то май не влезна да види пожеланията за нейния рожден ден,а може и да бъркам...много съм завеяна тез дни ooooh!

Хайде приятен уикенд на всички Hug

# 232
  • Мнения: 326
Честит Рожден Ден Пингвина  Hug (на патерици но от сърце). Щастие, любов, късмет, щастието да се занимаваш с това, което най-много обичаш, време за любимите хора и лично пространство за себеси.   bouquet Hug Бъди обичана от своите трима мъже и най- щастливата жена и майка на света  Heart Eyes.

Ели, Ели Tired защо ни е толкова скапана държавата незнам. То не стигат проблемите като го вземеш проклетото майчинство че не стига за пампи и АМ ами и като не го даваят съвсем. Глупаци.  #2gunfire

Аз момичета съм изпаднала в едно такова настроение. Предложиха ми работа, която не си струва да изпусна, но трябва да се преместим в Сф. Което мен лично никак не ме притеснява. Но започнахме да правим нещо в Сопот, което също е хубаво и не ми се иска да го спрем. А без нас няма да стане. Дори не е започнало като дейсност и просто няма как. А сме го започнали. Поръчали сме дограми и други неща, които не са малко пари и направо незнам. Мъжо иска да си го направим това и тогава на есен да мислим. А аз незнам какво искам. Сякаш по ми се иска да започна работата и така съм чуденка..... А и Криси е висящ кой ще го гледа докато съм на работа и такива неща. ВЕче незнам от вчера съм в чуденка и ми е едно притеснено незная кое е правилното решение... Ох стига съм ви занимавала.
Приятен и спокоен ден  Hug

# 233
  • Мнения: 257
Благодаря ви момичета за страхотните пожелания! Прочетох ги днес и ми стана много мило - чудесен подарък за рождения ми ден, който мина като един от най-смотаните дни в живота ми! Sad
През целия ден бях страшно крива и раздразнителна, разсърдих се на половинката, че не е измислил нещо безкрайно вълнуващо специално за мен и му се цупих няколко часа. После си дадох сметка, че ще ми идва и явно здраво ме тресе ПМС. Накрая си изгубих и телефона докато отивах да си взема тортата - паднал на земята докато дъм слизала от колата... Звъних, но го бяха изключили. Гадняри. Въобще не ми е за материалната му стойност, а за сантименталната - беше ми подарък от любимия и си го бях направила много мой (със специални картинки, мелодии от любими парчета, даже миналата седмица му купих от ИКЕА калъфче...). Днес дори внесох жалба в полицията. Нали могат да ги търсят по някакъв си номер... Направо ги впечатлих с упорството ми за "някакъви  си 300 лв.".   
Но пък накрая (снощи) отидохме в един много приятен ресторант, където си пийнахме и аз си поревах над ризотото, и ми мина Simple Smile
Докато правих копия от документите на телефона в една книжарница си купих една много готина и весела тетрадка и реших да си пиша в нея, нещо като дневник. От днес, когато съм вече на 33. Купих си и писалка (не съм ползвала такава от гимназията) и една книжка с молитви на бялото братсво. Иска ми се тази година да съм по-блзо до духовните неща. Мисля, че много съм се отдалечила и съм се пообъркала. И някак си изпитвам вътрешна потребност да меря нещата по друг начин, а не по това колко струват и как се оценяват от повечето хора. Също си мисля, че съм започнала да пренебрегвам вътрешното си усещане и да мисля и да реагирам в някакви гадни клишета.
И като си ги мисля тези неща, искам да ви пожелая и на вас много сила за да отстоявате истинската си същност, както и много време за романтика и непрактичност, защото това е по-сладко от всичко, което можем да си купим и просто да притежаваме!!!

Sorry за сърцераздирателните ми (но съвсем искрени)  излияния, нооо още не ми е дошло  Mr. Green
 Peace

# 234
  • Мнения: 1 341
 Ехх, Пингвинче, толкова истина има в думите ти....като се замислих над тях сякаш преоткрих себе си. Наистина трябва да сме над дребните неща и да съм малко по-духовита. Но този забързан начин на живот и това, че съм се посветила изцяло на Ема, до някаква степен вреди на мен. Нямам никакво време за себе си. Това да отида на козметик, масаж, фризьор и такива на пръв поглед елементарни, но в същото време неосъществими неща. Та аз дори не си спомням кога за последно сложих грим.  Rolling Eyes аааа сещам се, декември за банкета, не е толкова отдавна имам някакъв напредък.  Simple Smile
Днес ми се обади първата ми братовчедка, която много ме нарани преди време, дори не ми честити празниците, докато аз на нея, да. Вярно изпратих й картички по скайпа и в АБВ-то, но и това е нещо при положение, че наистина много ме е обидила. Та като ми звънна днес, стана ми приятно, въпреки че си мислех, че тая злоба към нея...явно не съм чак толкова лош човек  колкото мисля, или колкото се опитвах да бъда в последно време. Да много гадно звучи, че съм се опитвала да бъда злобна, но ми писна все аз да съм добрата и да ме тъпчат. Днес обаче имах една вътрешна наслада от това, че не й се сърдя и дори ще се видим тези дни. А и тя ме зарадва с една прекрасна новина, най-вероятно е бременна. Радвам се от сърце, защото това е най-прекрасното нещо и дава смисъл на живота ни. Казах го и на нея, дано ме е разбрала какво имам предвид, и че наистина и се радвам от сърце.
Сигурно повечето от вас си мислят, че съм доста корав човек и емоциите не са ми страстта, но всъщност не е точно така... Доста съм емоционална, но някак ги прикривам в себе си, не го желая, понякога ми се иска да се разплача пред мъжа ми ,но сълзите просто не текват...това чувство е по-силно от мен....
Лелееее, много се разприкавах и доста емоции вкарах, дано не ви е втръснало от мен.

Дани, немога да помогна със съвет, каквото и решение да вземете, дано то е най-правилното за теб и семейството ти!  Hug

# 235
  • ES
  • Мнения: 2 172
Много ви благодаря, момичета за поздравленията за рожденния ми ден. Съжалявам, че не ми остава време да пиша в темичката.

Ние с Мите сме добре. Аз започнах работа в администрацията на една фирма, в която си карах практиката от курса по счетоводство (ако си спомняте де), на половин работен ден съм за сега. Свеки ми помага с гледането на Мите. Оглеждаме се за градина, но хич не ми харесват тука. Хигиената не е на ниво, по много деца са в една градина, спят по 30-40 минути следобед на едни пластмасови скари.  Shocked Но Мите расте и нужата му от контакти с деца на неговата възраст също. В градината ще учи и песнички, игри. Още се оглеждам за градина, но скоро и ние ще сме там.

Желая на всички всичко най-хубаво и когато мога ще влизам.  Hug

# 236
  • Мнения: 15
Минавам само да се похваля и тук Laughing
Вижте лудата ми глава какво пожела

# 237
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 093
Ама че съм разсеяна ooooh! А не съм в ПМС Mr. Green
Пингвинка, честита ти Христова възраст! Пожелавам ти много усмивки Simple Smile! Hug  bouquet

Сигурно повечето от вас си мислят, че съм доста корав човек и емоциите не са ми страстта...
Не вярвам, чувствителността лъха от всеки твой пост Hug

РениСияна, това твоята ръка ли е, т.е. угоди ли си на акъла? Супер е това! Party Aз от 15-годишна се каня да си направя татуировка, но май ще изчакам да стана на 50, да се почувствам тогава на 15 Whistling

# 238
  • Мнения: 1 294
РениСияна, това твоята ръка ли е
Joy Joy Joy
Нан, това според мен е торс.Хайде да видим, коя от двете ни ще познае Laughing

# 239
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 093
РениСияна, това твоята ръка ли е
Joy Joy Joy
Нан, това според мен е торс.Хайде да видим, коя от двете ни ще познае Laughing
До сега с мъж ми гадаем...и стигнахме до решението, че това е задната част на ръката, трицепса Thinking

Общи условия

Активация на акаунт