връзка с бивша

  • 8 862
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Така като ти чета писанките и ще ти кажа да внимаваш с това момиче защото някои жени много добре си изиграват картите и така могат да ти скапят живота, че да ги помниш цял живот Peace.....щом досадата е от доста време ти просто се чудя какво още чакаш а не я отрежеш newsm78...нали уж обичаш жена си,направи го заради нея...какво толкова ти пука че си щял да разочароваш въпросната бивша-тя дефакто е вече бивша..сега вече семейството ти е номер 1....какво толкова се чудиш...на следващото нейно позвняване я отрязваш тотално и си гледай семейството Peace....но ти си решаваш най-добре-това е моето мнение по въпроса Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Боже, какво толкова се вживявате ooooh! Пък драми, пък тя била самотна, пък той бил възпитан...луда работа. Кажи на жена си какво става, за да не се окажеш после виновен, а на мацето в прав текст - да понамали търсенето, защото си ангаже и толкова. Най ми е смешно някой като се закахъри за почти непознати хора, а не мисли какво може това да причини на близките му Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 423
Аз не поддържам връзка с никой от бившите ми приятели.


Адски тъпо е да си говориш с бившата от състрадание,това си е малко предателство към бременната ти жена
Разкарай я категорично или изчезни(не отговаряй ,като ти се изпише номера и)
Бъди краен,явно бившата ти е или супер изпаднала или твърде безочлива за да разбере от намеци.
Не мисля,че трябва да споделяш с жена си при условие,че е бременна може да реагира свръх емоционално .
Погрижи се за жена си.

# 18
ами аз съм я отрязвал няколко пъти по деликатно, но тя продължава да звъни! понякога не вдигам телефона като вида че е тя. Номера не мога да си сменя по обективни причини не зависещи от мене. в повечето случаи тя говори а аз казвам само добре, да, не, показвам и че не ми се говори, но ефект никакъв. ако продължи разговора повече от две минути си измислям извинение че трябва да свърша нещо и затварям, разбира те ли! аз обичам жена си и нищо не може да промени това! тези  които си мислят че с единия крак съм вътре не ме познават!аз съм срещнал жената на живота си и никакви бивши не могат да ме разделят с нея. просто исках съвет как по деликатно да се отърва и да не създавам предпоставки за ревност!

# 19
  • Мнения: 3 423
Кажи и директно повече да не ти звъни Peace-мъжа ми така разкара една отчаяна луда от неговите бивши.

# 20
  • Мнения: 748
търсела ласки и утеха щото била в труден период?  hahaha да беее, а ти съвсем не си балама!  Stop  Joy ...защо някои мъже са толкова наивни не мога да разбера.
женицата иска да види дали още й минават номерата при теб и ще те изпраска 1-2 пъти колкото да ти развали отношенията с жена ти, а после ще те държи на повикване да й правиш разни услуги и да те води за носа. ако искаш този вариант продължавай "възпитано" да не я отрязваш.  Stop
а продължава да те търси и да настоява защото явно вижда, че върви.
ако си мъж на място ще успееш да я отрежеш качествено. ако си лигльо ще продължаваш да й съчувстваш докато не стане мазало... ти си избери.
едно обаче й признавам на каката - добра е! щом си се оплел толкова явно е много добра.
съжалявам ако съм рязка, но ми се струва, че не само таз кака не разбира от "възпитано" намекване. мисля че и ти не оценяваш реалистично случката, дето ти се случва.  Wink

# 21
  • Мнения: 824
Пич,първо трябва да кажеш на жена си-спешно.След това като си сам не й вдигай телефона,а като не си,помоли женати да говори с нея.И не виждам,защо искаш да проявиш деликатност с бившата,след като явно тя не е такава с теб.

# 22
  • Мнения: 135
ами аз съм я отрязвал няколко пъти по деликатно, но тя продължава да звъни! понякога не вдигам телефона като вида че е тя. Номера не мога да си сменя по обективни причини не зависещи от мене. в повечето случаи тя говори а аз казвам само добре, да, не, показвам и че не ми се говори, но ефект никакъв. ако продължи разговора повече от две минути си измислям извинение че трябва да свърша нещо и затварям, разбира те ли! аз обичам жена си и нищо не може да промени това! тези  които си мислят че с единия крак съм вътре не ме познават!аз съм срещнал жената на живота си и никакви бивши не могат да ме разделят с нея. просто исках съвет как по деликатно да се отърва и да не създавам предпоставки за ревност!

според мен може да е подходящо да споделиш с жена си проблема, за да не се получи някой път неочакван конфуз, а тя нищо да не знае.
Спрямо бившата - по-твърда позиция и да я питаш какво иска в крайна сметка.
Не съм сигурен че просто и е скучно/самотно. А ако е самотна, що трябва да решава този въпрос за твоя сметка?

# 23
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Най добре кажи на жена си какво става, за да не излезеш накрая ти виновен, което най вероятно ще стане. Въведи я в положението, ако трябва и съвет й поискай. Щом я обичаш и нямаш колебания, излезте заедно от тъпата ситуация, а и на оная ще й стане по ясно за какво иде реч.

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не я отрязвай деликатно, а и кажи направо, да не се надява Peace а и да престане да те "тормози".
В крайна сметка това ти е целта, нали?
Щом е бивша, значи е в миналото Mr. Green Laughing

# 25
  • Мнения: 192
Имал съм подобни неприятности с бивша, които продължиха с месеци.
Накрая я отрязах много грозно и нещата приключиха.
Съвета ми е да я отсвириш дирекно имаче ще си рискуваш само неприятности.

# 26
  • Мнения: 3 423
Аз затова винаги съм имала връзки с
грозни мъже, за да не се изкушавам
след време да звъня като откачена
и да ги отклонявам от правия път.
Защо не опиташ да те пипнат в някоя
добра клиника по пластична хирургия.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679

Защо не опиташ да те пипнат в някоя
добра клиника по пластична хирургия.
Сакън! Ще вземе после да го зареже и жената на живота му и тогава вече ще е една драма... ooooh!

# 28
  • на майната си
  • Мнения: 425
Вземи да кажеш на жена си, пък тя може и сама да я разкара.
Ако тази толкова напориста особа цъфне при Благоверната с разпечатка доказваща честите Ви разговори, честно ако си ми мъж  #Cussing out, МНОООГО ще ти е трудно да ми обясниш ситуацията. От такива може всичко да се очаква.

# 29
Аз затова винаги съм имала връзки с
грозни мъже, за да не се изкушавам
след време да звъня като откачена
и да ги отклонявам от правия път.
Защо не опиташ да те пипнат в някоя
добра клиника по пластична хирургия.
Да опитам ли?! Ами може но нямам модел за подръжание, ако искаш дай снимка на някой от твоите грозни мъже пък може и да пробвам! Joy

Общи условия

Активация на акаунт