връзка с бивша

  • 8 866
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
Темата е ВРЪЗКА с бивша .Не- бивша ме притеснява .

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 12:59 от catch

# 61
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Прочели сме заглавието на темата ,както и какво е писал в нея........,ако изобщо знае какво пише,съдейки от това,че взаимно се самоизключват и се получава едно голямо нищо. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 824
Убавец,къде се покри?Да не те скри някъде бившата? Wink

# 63
  • Мнения: 421
Ей : )  стига да не получите и  вие по едно ЛС,дето хубаво ще трябва да го запомните:)  Crazy
На хубавеца явно не му е приятно да нападаме бившата хубавица   Laughing

# 64
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ей : )  стига да не получите и  вие по едно ЛС,дето хубаво ще трябва да го запомните:)  Crazy
На хубавеца явно не му е приятно да нападаме бившата хубавица   Laughing

Ха,  куче от салам плаши ли се  smile3532

# 65
  • Мнения: 231
Aма много ми е интересно какво ЛС ти е пратил..Сподели деее Wink

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Толкова е остроумен,че едва ли има върховна мисъл,която някой би искал да запомни..... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 824
Aма много ми е интересно какво ЛС ти е пратил..Сподели деее Wink
Peace
Ще умра от любопитство,айде де кво го криеш тоя убавец! Close

# 68
smile3555.... бил милостив....абе човеко осъзнай се...ами тя жената утре може да си поиска да я оправиш и ти от съжаление,какво..-ще се боцнете newsm78 ooooh!.....това че на теб така ти отърва тази мадама да те търси постоянно,май вече е твой личен проблем......едно е като не ти е приятно да те търси и ти да и го кажеш директно и без овъртания,а съвсем друго е когато на теб това ти харесва и ти доставя удоволствие че си търсен Peace
Или я разкарай тая досада или кажи на жена ти-тя да я разкара Peace
само за информация ще ти кажа че не съм мазохист да се оплаквам от нещо което ми доставя удоволствие, както ти го наричаш! Аз съм бил търсен, сега съм търсен и за в бедеще ще съм търсен, само че за разлика от преди сега бързо приключвам нещата, защото си имам вече най-скъпото но света. Жена ми вижда и знае че жените ми налитат и е горда от това че ме има, че другите не може да ме имат, но като всяка жена понякога я налягат съмнения bowuu

# 69
Личното съобщение си е лично! много любопитствате! не съм се покрил имам си работа! единственото за което сте прави е че съм написал глупаво заглавие, но мисля че поне някой от Вас ме разбраха!
След като четох вчерашните Ви писания до към 16,30, много се ядосах на себе си и яко се бях "НАПУШИЛ"/не с трева разбира се/. Тогава бившата ми звънна и ме уцели точно в момент! Не и дадох думата изобщо, вече не помня какво точно и наприказвах, но днес не ми се е обаждала.
Може и да сте ми били полезни! Embarassed
В началото много се чудих, щото тя не е последната бивша, какво пък се е сетила за мене, след няколко години, но това вече не ме интересува, може да се е побъркала нещо, знам ли!
Ако съм успял да приключа историята вчера, ще взема да Ви поканя всичките на гости, сигурно ще е много забавно!  chef

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Браво,хубавецо! Свършил си нещо полезно...... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 824
Не и дадох думата изобщо, вече не помня какво точно и наприказвах, но днес не ми се е обаждала.
Ей това включване чаках!!! Wink

# 72
# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,ти след това милосърдие ,което си проявил,не очаквай много бързо отстраняване на бившата.....

# 74
  • Мнения: 17 546

След като четох вчерашните Ви писания до към 16,30, много се ядосах на себе си и яко се бях "НАПУШИЛ"/не с трева разбира се/. Тогава бившата ми звънна и ме уцели точно в момент! Не и дадох думата изобщо, вече не помня какво точно и наприказвах, но днес не ми се е обаждала.
Може и да сте ми били полезни! Embarassed

Бравос хУбавец!  bouquet Любезно скъсване с бивши досадници няма! Точно така е трябвало, да се отприщиш и да се приключи веднъж за винаги (надявам се).

Общи условия

Активация на акаунт