Мойта тема

  • 6 144
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 754
Айде, и аз мрън-мрън-мрън. Вчера вечерта стиснах зъби да не пиша, че само щях да повторя тез с гадния ден на работа. Ама си ми е криво, че камара работа домъкнах от офиса в къщи  Tired

Кас, защо изобщо им обръщаш внимание на колегите с реакция, че си бързала да се прибереш. Я, м....та им. Бях така повече от две години. Ама щот всите околни-волни без деца. Ама и повечето набори. И като запретърколиха или наближиха 30-те и офиса стана като в "Искам бебе" - всеки месец по 2-3 бебета, колежки в майчински или колеги, изфърчащи в 18ч от офиса, начело с прекия началник. И сега няма и помен от кухите реакции или коментари.

# 61
  • Мнения: X
Ami az не обръщам внимание разбира се, ама на това не обръщай, на онова не обръщай, ей ся майка ми пак с глупости ми започна деня - ами аз на нищо не трябва да обръщам внимание. Еми получава се понякога, ама като не се получи - все се налага да си го изплачеш на някого, не сме от желязо пък в крайна сметка.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 754
Чеки, де... Никой не казва, да не се оплакваш, естествено, че ще се... Препоръчително и здравословно е. Ама, не бива (или поне се опитай) да не си го слагаш на сърце. Пиша го като човек, който ужасно се връзва точно на такива неща. Ей, на, и мен майка ми току-що ме изнерви с глупости и й изсъсках, и после дълбоко съжалих. Какво ми е виновна жената, че от седмица съм емоционално все с г--- нагоре  Rolling Eyes?! Тя си казва, каквото мисли и смята, че е за добро. Ми, ако на щерка си не може да каже, на кого... А аз с рогата напред. Сега и да си дудна сама какъв съм ботур, полза няма. А ако не се връзвах толкова на всите служебни неразбории и недомислици и собствените си несгоди, щях да гледам по-ведро на нещата, нямаше да засегна майка си, невротизирано да си изпратя детето на ски училище сутринта или да ме фаща сърбеж от самата мене си  Banghead

# 63
  • Мнения: X
Виж ся, болна съм цяла седмица, обажда ми се и ме пита - дане спите, що ти е такъв гласа????????? А съм без пари останала и за лекарства, еми то без лекарства как ще ми мине, а как точно да си ги купя, ама кой му дреме, нали???????????
И много интересно как ще спя с 2 годишно в 10 часа.. как пък за 2 години веднъж не съм спала до 10 часа??????? Как стана? Как пък вендъж не го взеха бе? веднъж само бе веднъж

# 64
  • София
  • Мнения: 1 754
Разбирам. И съчувствам. И имам предложение, ама на ЛС.
И, Кас, жалко е, но някои хора толкова си могат. Цял живот. Тежи, че е майка ти  Tired Но за безвъзвратното няма смисъл да се пилееш. Оффф, извинявай, млъквам...  Hug

# 65
  • Мнения: 2 336
Мрън, мран. Реших да съм вкината днес.
БНД-то дойде да води Ицко на училище. Съобщих му, че и този месец изтече и от другата седмица да започва вече да си дава издръжката. Така ме погледна все едно съм му изяла яденето.
Защо се чувствам гадно?

# 66
  • Мнения: 189
Вкисната съм напоследък, с две думи: тъпо ми е. Сигурно съм в черна дупка - наближава рождения ми ден. Не че се притеснявам на колко години ставам, 33 ми звучи добре. Ама такава скука е, ще ме побърка това еднообразие.

# 67
  • Мнения: 1 809
Вкисната съм напоследък, с две думи: тъпо ми е. Сигурно съм в черна дупка - наближава рождения ми ден. Не че се притеснявам на колко години ставам, 33 ми звучи добре. Ама такава скука е, ще ме побърка това еднообразие.
И аз,ама точно така.И моят рожден ден наближава ,само че аз ставам на 35 TiredИ не,че и мен ме притеснява много,ама тази монотонност ме убива Sad

# 68
  • Мнения: 2 336
Таз година ставам на 26, ама се чувствам все едно съм на 46.  Cry

# 69
  • Мнения: 2 655
И аз съм за тук!
От 14 ужасно болна със синузит болки навсякъде в главата и проблемиииииииииии, ама много. Колегите ми изтовариха един куп папки, докати си боледувам да попиша ...., аба криво ми е и толкова.
Искам да си  #2gunfire главата Mr. Green

# 70
  • Мнения: 9 990
Таз година ставам на 26, ама се чувствам все едно съм на 46.  Cry

Сиси, сори, ма си много напред ти с матриала.Първо си безумно млада.Тепърва ставаш, казваш, на 26.Две деца.Дребен като дръпне ще чукнеш юбилей 30.И ще си фрий.Млада, децата-отчетена е тази "дейност" и свободна.Твоят шанс да срещнеш някой човек е в пъти по-голям.Примерно де.

# 71
  • Мнения: 911
Таз година ставам на 26, ама се чувствам все едно съм на 46.  Cry

Сиси, сори, ма си много напред ти с матриала.Първо си безумно млада.Тепърва ставаш, казваш, на 26.Две деца.Дребен като дръпне ще чукнеш юбилей 30.И ще си фрий.Млада, децата-отчетена е тази "дейност" и свободна.Твоят шанс да срещнеш някой човек е в пъти по-голям.Примерно де.

така е, кака!  Peace

# 72
  • Мнения: 451
Притеснена от себе си.
Започвам да си го изкарам на детето,карам се ,нервнича...Щом на нея и прави впечатление и когато съм по-наред ме прегръща и казва,"мамо,днес си пак весела" и се радва на това..,а като съм крива започва да ме утешава .....
А аз все обещавам,че ще бъда предишната усмихната мама,ами като все по рядко става.....
Сигурно сте изпадали в подобна ситуация ,в комплект с безсънните нощи и мисълта,че не съм добра майка Sad Tired

# 73
  • Мнения: 408
Притеснена от себе си.
Започвам да си го изкарам на детето,карам се ,нервнича...Щом на нея и прави впечатление и когато съм по-наред ме прегръща и казва,"мамо,днес си пак весела" и се радва на това..,а като съм крива започва да ме утешава .....
А аз все обещавам,че ще бъда предишната усмихната мама,ами като все по рядко става.....
Сигурно сте изпадали в подобна ситуация ,в комплект с безсънните нощи и мисълта,че не съм добра майка Sad Tired
Не отваряй пак стари рани, от обсъждането за оптимизма и песимизма, че имаше много обидени и засегнати.
Тук никой не приема, че се държи така, както се чувства. Тук са само най силните.  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 17 423
Пати  Hug
Синдрома "аз съм лоша майка" го имаме всички в по-голяма или по-малка степен в разни фази от живота си.
Факт е, че дори когато се караш на дъщеря си, го правиш за нейно добро (в дългосрочен план).
Не си слагай такива мисли на сърцето, моля те, ти си много добър човек и изобщо не заслужаваш да се самобичуваш по този начин.
Ще свикнеш с работата, ще си подредите отново ежедневието, спокойно, прекалено си стресирана служебно.
Плюс това, кой е казал, че мама винаги трябва да е усмихната? Това е много захаросан изкуствен житейски урок, който можем да дадем на децата си. Ние, хората, сме океан от емоции, децата ни би трябвало да са наясно, че освен весели и щастливи, може да се случи да са ядосани, тъжни, гневни, потиснати ... нека да не си поставяме за цел да орозовим всичко около тях, защото то не е.
Прегръщам те и се опитай да си починеш днес  Hug

Общи условия

Активация на акаунт