70 000-та тема

  • 2 241
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
По-добре питай каква тема е нямало Joy

"Глоката куздра баландурли бократа" 
И аз това викам Laughing

А това какво точно значи?? newsm78

# 16
  • Мнения: 25 624
"Глоката куздра баландурли бократа" 

Хм. А по мое време беше: "Куздравата куздра куздранисва куздретата." Мдааа, и психологията вече не е това, което беше...  Whistling  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 013
"Глоката куздра баландурли бократа" 

Хм. А по мое време беше: "Куздравата куздра куздранисва куздретата." Мдааа, и психологията вече не е това, което беше...  Whistling  Mr. Green


Тцъ. Не е психология, един много готин даскал по литература ни даваше това изречение за разбор... ако съм го запомнила съвсем точно, че беше отдавна.

# 18
  • Мнения: 25 624
«Гло́кая ку́здра ште́ко будлану́ла бо́кра и курдя́чит бокрёнка» - и за литература става, да. За смисъла на думите, по-скоро.

# 19
  • Мнения: 2 386
Щом и в тази тема се намери за какво да се говори... значи ще пребъде този форум! Laughing

# 20
  • Мнения: 2 032
За "пребъдването" ще спомогне и друга вълнуваща тенденция: едно време нали имаше телефон Справки, а сега-у форОма се задават въпросчета от рода кой рейс ходи до Плиска. "Кой е телефонът на еди-кой си лекар" съм виждала също.

Никой въпрос не е достатъчно незначителен, за да не го напишеш тука. Никое наблюдение не е достатъчно банално, за да не сподели. Ако ще просто да си седиш и да наблюдаваш как съхне боята на стената. Това к'во ядох или какво няма да ям, как се гримирам и обезкосмявам са изключително важни неща за другите потребители. Не е редно да им позволявам да заспят, без поне една снимка на ботушките си да им метна. Да не говорим за задължението към форума да споделиш името на мъжа си, зодията на децата си, пък и да "поразсъждаваш върху тях.
Възход.

# 21
  • Мнения: 2 891
Не може да се отрече и присъствието на дублиращи теми.
Но просто по - новите потребители не намират тема по вълнуващ ги проблем и пускат нова.
А като минат по - дългосрочните потребители и кажат "Ама такава тема имаше..."

Обаче, когато извадиш някоя тема, се чува "това пък защо го възкреси от мъртвите"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 386
Ех, колко си права..
Важното е да сме важни. Laughing

# 23
  • Мнения: 620
Така като се замислих се сетих,че не съм срещала тема "Кой номер гащи носите" Rolling Eyes Joy
Дали да не я пусна за "петъчна" newsm78 Thinking,ама ще ми я оспамят Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 5 074
Защо пропускате да споменете за свекървите - има поне 20000 теми newsm78

# 25
  • Мнения: 2 891
Тя не е "петъчна", но е изключително подходяща за КМ. После, ще има делене на групи XS, S, M (другите размери несъществуват  Whistling ), po podobie na 20, 30 и 40 +.

# 26
  • Мнения: 2 716
За глюкаята куздра знам от психологията  Mr. Green
Страхотна тема   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 447
От тях поне 10 000 теми са за попарата.
За попарата - 10 000
За стриЙте - 10 000
За гърнето - 10 000
За избор на име - 15 000
За свекървата - 15 000
За гълтане - 5 000
За безебие - 5 000

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне, още има. Защото всъщност тази тема е topic=260892.0.

# 29
  • France
  • Мнения: 726
За 13 часа се появиха 59 теми............

Общи условия

Активация на акаунт