Какав чай за лактация пиете..

  • 10 053
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Българския лактогонен чай и орехи

# 16
  • Мнения: 327
По мои впечатления чайчетат увеличават кърмата само временно.Само първите ден, два имах видимо повече кърма.После всичко зависи от това колко често се кърмим Peace

# 17
  • Мнения: 4 555
Освен чайовете, пробвай жито.
И често кърмене, най-важното.

Аз в началото правех грешката да чакам да ми се "насъбере" кърма и да почувствам напрежение в гърдите, а ако бебето беше гладно през това време, давах АМ. Това не го прави в никакъв случай, ако ти е минало през ума случайно!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз пиех едно българско - Лактогонно средство се казва. Купувах го от билковата аптека, а така също този на Хип за кърмачки. Допълнително ще ти помогне големият прием на течности - най-вече вода, трябва да пиеш много вода, да ядеш супи, житото помага много, а така също орехи, биричка по-малко, бирена мая...., но най-много помага честото сукане на бебчо. Няма по-добра формула за лактация.  Peace

# 19
  • Мнения: 298
Българския лактогонен чай ми помагаше много в началото, но сега почти нямам ефект от него, въпреки това продължавам да си го пия за собствено успокоение  Crazy. При мен безотказно действа варено жито с мляко и бадеми.

# 20
  • Мнения: 187
Пия чая на хип

# 21
  • София
  • Мнения: 1 252
В началото се наливах с... "гола вода". Изпивах минимум 2 л. От храните - любима закуска ми станаха овесените ядки.

Общи условия

Активация на акаунт