No hay mal que por bien no venga..... España

  • 21 569
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 098
Ла Ада,в България по същият на4ин се слагат.Слагат на пистолета медицинските обици и дуп4ат.Едната 4аст отпреде,другата зад ухото и се наместват сами.Една приятелка,любителка на пиърсинга ми каза,4е иглата боляла по_малко.Колко истина има,незнам.
За рожденните дни,gery,на които съм присъствала са били по разли4ен на4ин.
Например в детската градина,се правеха в зала,която родителите наемат.Украсена,масата е сложена,има по принцип сандви4и,пица,4ипс,гъби,маслини,тортата...
Ако майките са по_гъсти или купуват подаръци,или дават там някаква определена сума.
Накрая рожденника подарява на всяко дете по една фуния с лакомства.
На други,както казва Лада едно кафе,торта и вън от палатката.
От градината у4ителките оставаха във възторг,4е носех по4ерпка оттделно за персонала.А това,което оставаше не си го вземах.
В къщи тези,които го правят също не е по на4ина,по който проти4а един бг рожден ден.
А и забелязах,4е подаръците се отварят в самия край,пред о4ите на вси4ки и след това се ориентираш към тръгване.
dun4e,за ушната кал ли питаш?Да,не е хубаво да я набутваш с тампон,аз така направих тапи на дъщеря ми.Когато има нужда,я водиш на промивка при ушен.
Ние така правим.

# 271
  • Мнения: 26
Честит Рожден Ден Гери!!!!Нека от радост да греят очите ти,любов да стопля сърцето ти и щастие да има в душата ти!  bouquet

# 272
  • Мнения: 3 098




Марице моме, сгря ми поодъртялата душа с поздравчето Laughing мерси много!


Радвам се,до край ти се раздаде Роб4о,нали? Wink
Пък животЯ запо4ва към 50 те....какато казват испанките. Laughing
Дъщерите и двете ти са пораснали много и са неузнаваеми направо. bowuu
А защо ще се местите?

# 273
  • Мнения: 350
ето ме и мен на бързо да се включа. Анет хиляди благодарности за алмакса, направо се родих, за първи път от няколко дни да спя като хората.  Hug  bouquet
Марица попитай в аптеките, една позната ми беше казвала, че там пробиват също учите на децата.  Rolling Eyes
gery_to благодаря за почерпката, много е хубава. Докато работих в офиса, имаше рожденици испанци и те черпиха само с торта и нещо за пиене и това е. Wink

# 274
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Марице , марице .. с обицата само бе жена , без там разните му пистолети . като и натисна ушите щях да я фрасна  Simple Smile . затова ти казвам да питаш , защото онова е бързо и не усещаш , а пък се сещаш някои ако по4не да те 4ъгърка и натиска "на ръка"

# 275
  • Мнения: 789
О'Хара,много е чаровна дъщеричката ти.А и с цветята по нея...слънчице.Да ви е жива и здрава!Защо ти е така криво заради местенето?Не те ли радват промените и новото?Аз нямам търпение да се изнесем от къщата ,в която живеем сега,че съквартирантите са меко казано ужасни.Пак не си говорим,все не може да им се угоди.Абе тресе ги критиката май,ама и не съм длъжна да им търпя кризите.Ще видим до къде ще стигнем...не ми се мисли.

Gery_to,шоколадът ми е слабото място-ммммм,благодаря за почерпката! И "Бейлиса" няма да откажа,нищо,че не пия алкохол.С кафенце върви.И при нас не черпят за такива поводи.На мъжът ми шефа не почерпи даже като се роди синът му.Но пък по фиестите правят хубави банкети с богати почерпки.

# 276
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
работата на по-добрата ми половинка, ама все още е само планове, тъй че...

Мими, благодаря!
ми 7 г живея тук.. трудно е ,свикнал си, децата свикнали, имаш приятели.
е, ние не живеем с никой, затова може би все още имаме приятели   Rolling Eyes Simple Smile

а вашите съквартиранти българи ли са? защо не се изнесете наистина...то така не е живот.
ние сме живяли с моя приятелка и братовчедка на съпруга, но всичко това беше временно, само докато си стъпят на краката..
може би затова не сме имали проблеми и продължаваме да си поддържаме чудесни отношения

# 277
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Гери,честит рожден ден!Да си жива,здрава и все така упорита,а пък те успехите сами ще си дойдат!
Марица,и аз така знам че дупчат матроните #Crazyи затова не заведох там Йоана.Аз я водих в една местна хойериа и там и ги продупчиха с пистолет.Беше безплатно,ама купихме обиците от там,че за това.И аз съм чувала,че в аптеките дупчат.
ЛаАда,Хара,много са ви сладки щерките!Ние сигурно догодина ще се маскираме,тази година не оргнизираха нищо в гуардериата,предполагам,че защото са още малко.
Ох,къде да имах късмет аз моя мъж да ми каже,че ще се местим в Каталуня-ще скоча до тавана от радост,ама уви.. Tired

# 278
  • Мнения: 3 098
Баси,то голяма гавра това с матроните,бе хора. SickГорките хлапета,какво доживях да 4уя... Tired
Ми то по тая логика по_хубаво аз да я пръсна с лидокаин и да я отпуша с игла сама.
Ще питам в аптеките.

# 279
Гери 4естит рожден ден ! Много любов,радости,щастие и късмет ти желая !!!  nbirthday
Хара 4естит рожден ден и на теб на патерици !  newsm59
Още незнам как да слагам такива красиви картиники като вас , но ще се нау4а някой ден  Peace
Гледах снимките ви от карнавалите , направо сте родили красавици , думи нямам ! Трябва да сте много горди с тези деца . Аз като се знам каква съм, гордея се с мойта приятелка моми4енцата все едно са мои , ама и те са едни сладурки , като вашите  Simple Smile
За снега да кажа  Simple Smile В4ера пътувах с мойто 40 годишно мом4е до Аранда де дуеро . И по пътя след едни тунели , май беше в сеговия някъде беше валяло сняг и балканите пак снежни бяха. Но в самите градове нямаше  Thinking
Ох и аз да се оплача, 4е пак сменяме работата . Шефът на приятелят ми голям звяр , лично се запознах вчера с него като подписа финикитото . Дано само да плати и парите , че го накара да подпише без да му плати . Аз не бих го изтърпяла , а той горкия как е търпял толкова време незнам  newsm78 .
Аз също се надявам да се преместим от тук , защото това пътуване по 250 км . да иде на работа е убийствено направо .
Тархетата санитария още я чакам, но като прочетох какво се е изписало назад , ми се струва че май няма да дойде , ами ще се наложи да се женим , хич не ми се иска да е така, искам да кажа заради една осигуровка ... малко насилствено ми се струва  #Cussing out Но и без сигуридад социал ще ми е доста трудно ... лошо ...

Само да кажа , 4е ако на някой от мъжете ви са му отнели точки от книжката , има курсове за връщане. Платихме 182 евро, курса е 3 дни по 4 4аса на ден и ти връщат 4 точки . И понеже на него му отнеха вече 7  #2gunfire сега учи  Joy


Хайде да ходя нещо да готвя , че сега ще си дойде от курса и няма ядене   chef

До скоро  newsm51

# 280
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Гери, честит рожден ден!
Много щастие и незабравими моменти ти желая и през тази година от живота ти!






Марица, ако си ходите скоро до Бг, може да изчакаш и там да й ги пробият с пистолет. Ако тук в някоя аптека не го направят де.

Саби, а ти защо искаш да се местите, и то точно в Каталуня? newsm78

Хара, успех, каквото и да решите да правите!  Hug

Мимки, радвам се, че ти е харесала каса дел либро. Аз миналата седмица пак бях набързо и се запасих с някоя и друга книга. Тази седмица пак се очертава да ходя, и ако се чувстваш добре и не ти тежи тумбачето, ще ти звънна пак да се мотаем  Mr. Green Радвам се, че мъпругът ти е харесал дрешките, наистина са много сладки!

Асто, честити ви зъбки, и все така леко да ви никнат! А за падането, бъди сигурна, че ти си го преживяла 100 пъти по-зле от нея  Laughing подготвяй се вече психически и за първото обелено коляно...


За постригването  Laughing това лято имахме куриозна случка в Бг. Племенницата ми (4 год.) намерила машинката за постригване, и как е накарала брат си (2 г.) да не мърда, не знаем, но като се върнахме, той беше с една черта от челото до тила - нула номер, а отстрани косата си стоеше  hahaha. Сестра ми беше  Shocked Shocked, добре, че беше лято, та го постригаха целия гола глава. А на каката й казаха, че сега и нея ще я пострижат така, щом тя е постригала брат си. А тя се разплака и им каза: "Вие сте виновнииииии Cry, защо оставяте машинката там, където могат да я стигнат малки деца!!"  #Crazy hahaha hahaha Умно детето  Laughing, и право си беше де.

# 281
ха добар ве4ер
неска биахме за пръв път от как сме се родили на доктор заради едни обриви дето ми праи по лицето от към 2 седмици насам, в на4алото биаха 2 3 пъп4ици сега от 3 дена лицето и циалото ве4е, едни 4ервени такива, много странно..... никога не се е обривала на нито едно миасто, никога не е имала пъпки дори когато и сприах кърмата и по4на на формулата, не знам от каде това...... а и абитос не съм и смениала, иаде едно и състо........... незнам, та неска се водихме на доктор и ни даде един крем с една 4ервена капа4ка Еусерин, до 2 3 дена ако не и мине да утида пак, та сега да видим дали сте се оправи тиа не бе пъп4ици по циалото лице не само около устата.
ина4е има от ониа ден от падането съвсем леко посиниало.

марица да заститениса, има закон триабва да са на метър и половина от границата засиани, и по закон ниакои от тиах не може да ги обриазва6 ако му пре4ат на ком6иатати, само ако ти иска6 от твоита ти страна естествено си4ко може6 да праи6. на6ите са на 3 метра сото свекървами се е застраховала познаваики го като ги е сиала, дори са идвали комисиа от горски разни не им разбоирам агрономи ли са кви са, и след което имаме сентенсиа 4е ониа ниама право да ги реже, но сентенсиата е пор ло висто за разли4ен вид дървета, и демек сега6ното хуисио ониа сте се рефиере за друго дърво, а не за старата сентенсиа в на6а полза, абе ужас.........  сиа март месец сте го видим ко маината си иска пак, пук и то тва хуисио е за една денунсиа от преди  2 години и несто. циалата работа му е 4е не може да клиукари какво става в на6иа двор и понеже пиновците малките дето са на мурото ги гори, ама до дърветата се осте не е стигнал, макар4е миналата година изгори една смукиниа сото е наи близо до него, ама тиа зе 4е се опраи. оф ужас е, а колко пари са похар4ени по адвокати през тиа 15 години ти е бедна фантазиата, сото в пове4ето хуисиос от тоиа тип дори и да спе4ели6, съдиата не винаги оторга гастосите на демандантето, ами както демандантето така и демандадото си поемат разходите. тъи 4е смиатаи деи илиа на кириа с такива изроди.
а за обиците мислиа 4е е наи добре в фармациа и си идват със специални обици от злато за пистолета и остава с тиах, макар 4е на мен мед сестрата ми ги проби ама като бебе, твоиата едвали сте и ги сложат така.

Гери фелис кумпле
писахти несто в предниа ми пост с цитат.......
а за рожденните дни, интуио 4е се рефиере6 за големите хора, ами да студени са, никои не носи нисто и не 4ерпи никого, риадко ниакои сте те инвита наи много едно кафе, а когато се серебрат на ве4ериа наи ве4е секи си пласта неговото в 98% от слу4аите. и след това наи много да по4ерпи една ронда на кубатас.

мимии ми тиа си е дунда, ама ако има6 в предвид снимката с сивиа панталон, тои иа прави много дебела, сото е с подплата, ина4е не еи е 4ак толкова голиамо дупето, бих казала нормално(слабо естествено не е)

саби к хубави снимките.

анет и моиа мъж е с 8 години по голиам от мен, но аз не мислиа 4е е от зриалостта на мъжъ стото моиа е на 35г. и осте си живее детството хихихихи  та относно вапроса аз не ги харесвам много зрелите хора, сото секи има право да се нау4и сам, па те са едни дървени философи............

ади до

# 282
  • Мнения: 259
Добър ве4ер, минавам само да ви покажа обещаните снимки от нашият карнавал, а утре ще пиша пак 4е Ния иска да излезем, 4е май тази ве4ер има тук карнавал.
А ето и снимките
http://family.webshots.com/photo/2822066180092987519HlGfLu

# 283
  • Мнения: 350
Вес тази седмица в интерес на истината не съм излизала много от вкъщи, тъй че когато идваш обади се да се видим и разходим. То тумбата тежи ама не мога и вкъщи да се застоявам много, а и вече се пооправих след настинката, тъй че на линия съм.
Асто дано се оправите по бързо от пъпките. Praynig  bouquet
Rally_Y много е сладка Ния в костюмчето, а и останалите деца.  bouquet

# 284

Общи условия

Активация на акаунт