ЮЛСКИ бебочета ще бъдат нашите отрочета :)

  • 11 077
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 741
Ивонче, благодаря ти за темите , които правиш  bouquet
Боже 113 мами  Hug Голям кеф.
Аз нито имам кафява линия, нито косъмчета, но пък ми кървят венците и искам да благодаря за инфото за сусама-още днес ще се заредя.
Марински, съжалявам за случилото се, но все пак ти е останало другото бебче и то се нуждае от теб.  Hug
Лек ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 222
момичета, тези дни обикалях по магазините за дрехи за бременни в нашия уж голям град Русе и съм отчаяна. по какъв начин се поръчват дрехи по интернет, изобщо да ми обясните как става. Blush
аз нямам нито черта, нито косми, нито ми карвят венците, но пък киселините не са спирали от първия ден.много ме мъчат а като си представя колко има още до юли... Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 114
Марински, не се притеснявай - всичко ще е наред. Знам за доста подобни случаи и накрая се ражда живо и здраво малко пипонче  Hug. Познавам едно /сестра ми/ дето днес даже има и тройка по история  #Crazy.
Да се включа и аз за окосмяването - мен ако питате мъжете ни заразяват с косми  Laughing. Това в кръга на шегата де. И космите и тъмната линия са благодарение на любимите хормони, аз засега си имам само косъмчетата, а за тъмната линия май пишеше, че е по-изразена когато кожата е по-тъмна.

# 18
  • Мнения: 2 171
Марински, съжалявам за едното близначе Sad, но съм сигурна, че с другото всичко ще е наред и през юли ще си родиш прекрасно здраво бонбонче Hug

Пърл, моя "рошав" Embarassed корем няма да си го покажа на плуването, защото половинките бански е изключено да ми станат и ще заложа на цял Peace. Хем и по-удобно ще ми бъде. Ох, нямам вече търпение да идва другата събота Laughing.

Не съм сигурна, че кафявата черта е характерна за по-мургавите мами, защото аз имам ужасно бяла кожа, а с първата бременност имах много ярка такава черта. Появи се обаче доста късно, така че и сега сигурно няма да ме размине.

# 19
  • София
  • Мнения: 371
Марински мила дръж се , очаква те прекрасно бебче , само здраве да е .
И аз се включвам към косматите кореми:( , явно няма начин , трябва да ги изтърпим .
Приятен ден от мен

# 20
     Марински   Hug  много съжалявам.Лятото оба4е 6те има6 едно силно,сладко и малко бебенце   Grinning
   Някой каzа,4е ако линята на корема е от пъпа нагоре,6тяло да е моми4е_ моята бе6е по целия корем и имам мом4енце.
 Направих едно "проу4ване" _ ако ЕДНА майка има еднакви бременности,то 6те има деца от раzли4ен пол и обратно _ раzли4ни бременност,zна4и 6те са с едакъв пол.Споделих моята гениална мисъл с мъжа ми и той  smile3532
 И последно да ви кажа,4е съм много доволна от модата,zа6тото не ни се налага да паzаруваме от бременните магаzини.Днес си вzех  блуzки с ластик около гърдите и раzкроени надолу.А след това 6те мога да ги нася и след раждането(да прикривам отпуснатата и беzформена кожа)  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 371
Марински, сестра ми също беше бременна с две бебета пролетта, аз съм писала тук. Едното бебче падна обаче, но сега си има страхотна девойка, най-красивото момиченце на земята. Господ си знае работата.

А къде ми изчазнаха линийките за брак и на Калоян Shocked Shocked Shocked
Ако ти е бил много висок подписа, са ти ги изтрили. Аз казах да не слагате ентър м/у линийките, но не слушате вие.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 441
Това за еднаквите бременности и различните бебета е интересно. Но съм чувала и обратното. Нямам търпение да разбера какво ще е моето сладкишче. Имам усещането, че е момиче.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 441
И аз да кажа, че имам космато коремче, но не това ме притеснява. Много малко е пораснало. Искам вече да си личи. Още нямам нужда от нови дрехи. Вие имате ли големи коремчета?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 441
Марински, сигурна съм че всичко ще бъде ок нататък.

# 25
  • Мнения: 36
Марински Hug
Аз пък нямам косми илиния по корема, но за сметка на това вече съм толкова дебела (+9кг), че ме подложиха на диета Crazy. Почти никакъв хляб и тестени изделия, а аз как ги обичам Blush

Ивонче, ние сме с еднакъв термин 01.07.2008, амоята линийка други оставащи дни newsm78

# 26
  • Мнения: 9 903
инка26, когато ти остане свободно време, почети малко старите ни теми. Ще намериш отговори на много от въпросите си, които вече сме разисквали. Всеки ден някой слага снимка на коремчето си и ще видиш как растат. Пък и да не видиш, не е толкова важно. Освен това вместо три поста един след друг, използвай бутончето "редактирай" и допълни първия си пост.

малконосле, оказва се, че не мога да си напъхам бюста в тези блузи, които описваш. Ако взема по-голям размер обаче, са ми хлабави в раменете или някъде другаде.

# 27
  • Мнения: 782
Марински,    Hug

# 28
  • Мнения: 1 951
Благодаря ви още веднъж   bouquet
Аз сега като знам че едно, а не две, изведнъж взе да ми се струва че много съм напълняла, и че корема ми е повече сланинки отколкото бременен  Confused

Вие наистина ли имате вече черта на корема? Винаги съм си мислела че се появява в по-късни месеци?

# 29
  • София
  • Мнения: 545
Марински, съжалявам и аз, но важното е, че бебе има. Така е трябвало да стане  Hug

      Направих едно "проу4ване" _ ако ЕДНА майка има еднакви бременности,то 6те има деца от раzли4ен пол и обратно _ раzли4ни бременност,zна4и 6те са с едакъв пол.

За мен не важи това. Еднакви бременности, еднакви бебета. Момчета  Grinning

Инка, моят корем е голям, но то е и от тлъстинките от предишната бременност.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт