Холандска Тема - 20

  • 15 380
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 914
Мимееееееееееееееееееееееееееееееее (23) видяхте да надничаш във форума- бързо да пишеш как сте?!!!! Hug Hug Hug

# 256
  • Мнения: 1 132
Калина, само това не съм пробвала, но ще опитам. Така боли, че съм готова на всичко.
Милена, и аз се посмях на статията. Мина му на половинката или по точно така казва. Направо все едно съм с две деца вкъщи. Не мога един парацетамол да го накарам да изпие. Пие обаче Фервекс, когато му е много зле и защото не знае какво има вътре.  Mr. Green
Илче, мен ми се щеше като купим тази къща да не се местим повече и да нямам едно на ум за по нататък, но уви.  
Аз забравих да резервирам, но едва ли пък утре всичко ще е пълно. То не толкова заради празника, ама ме мързи да готвя.   Confused

Лека нощ!

# 257
  • Мнения: 1 559
винаги съм си мечтала да живея на подобно място...ама да е и супер тихо Crazy



Ехeee,то ако беше тихо и спокойно...нямаше да местим и ние... tooth

Честит Св,Валентин !!!! txtloves luvbedМного да се обичате с половинките,и да продължават все така да ни слушат smile3521

# 258
  • Мнения: 1 132
Честит Свети Валентин! Желая ви любов и руйно вино в неограничени количества!  Hug
Мегън, къде ще се местите? Сетих се че сестрата на мъжа ми живя дълго в едно супер готино градче до  Ротердам- Бриле. Но тя не може да седи на едно място и сега пак се преместиха.  Crazy
Весел празник и умната с виното и  luvbed  да не ходя да ви търся при Отчетните!  Joy

# 259
  • Мнения: 1 550
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН, МОМИЧЕТА! ОБИЧАЙТЕ СЕ С ПОЛОВИНКИТЕ СИ И БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО!


НАЗДРАВЕ, НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ТРИФОН ЗАРЕЗАН!


ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ТОЗИ ДЕН Hug

# 260
  • Мнения: 216
Честит Свети Валентин на всички влюбени и романтично изкарване на празника:)
А да - и да не забравим - Честит Трифон Зарезан също, то май едното върви с другото:)))

# 261
  • Мнения: 581
И от мен честити празници, и да са ни живи и здрави малките амурчета Simple Smile. Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 7 914
минавам да пожелая на празнуващите :

 и наздраве за Трифон Зарезан


и Честит Имен ден на Имениците Hug

# 263
  • Мнения: 1 132
Добро ютро!
Да ходя ли да ви търся в отчетните?  Mr. Green
Получих супер подарък-мъжа ми преговарял и успял да уреди да останем  два месеца на сегашното място. Другите бледнееха пред този. Няма да делим един покрив със свекича.
Днес временцето иглежда обещавашо.
Приятен ден!  Hug

# 264
  • Мнения: 216
Мопси: това наистина е най-хубавия подарък, който си можела да получиш.
Минали ти е4емика?

Моми4ета, днес отиваме на разходка до Eindhoven.... Оставаме бебчо при баба и дядо, а ние малко по хайманене:)

Лек и хубав ден на всички!

# 265
  • Мнения: 1 550
Добро утро, девойки!

Как сте след празника? За пореден път се убеждавам, че празника е да си хапнеш и пийнеш порядъчно Mr. Green

Мопси, това наистина е много хубава новина Hug Дано скоро да се уреди и къщо- купуването. И ние пак си говорихме с половинката снощи за местене...макар, че след вашите преживелици ми спадна ентусиазмът Confused Ние поне познаваме брокера, който ще урежда всичко. Съсед ни е, но не знаеш от какви хора ще купиш къща. И половинката твърди, че може да развалите договора за продажба при създалите се обстоятелства. Вие решихте ли какво ще правите? Ще се отказвате ли или все още искате да купите къщата?

Калина, приятна разходка Hug

Времето наистина изглежда днес обещаващо. Дано се задържи така и за почивните дни.
От мен Hug Почти уикенд е Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 132
Kalina, мина ми още вчера. Пробвах твоята рецепта. Май от нея, да знаеш.  Thinking
Милена, в голяма чуденка сме. По принцип сме предприели мерки,  които са първата стъпка ако се цели разваляне на  договор. Вързали сме си гащите така да се каже.  Май по- скоро искаме да се откажем.  Confused Обаче всичко пак отначало.  Confused В началото бяхме много афектирани от случката, но сега  се поуспокоихме и ще изчакаме до другия петък да видим как ще се развият нещата. До тогава сме си забранили с мъжа ми да говорим за къщи. Обаче аз тайно гледам по сайтове за нови къщи, а като гледам хисторито и той.  Mr. Green
Кофтито е наистина, че не знаеш на какви хора ще попаднеш. Ако са като нашите  Sick За тях всичко е в реда на нещата.  Докато оглеждахме и жената крещеше на бившия си, че била вече много писих и кво толкова сме оглеждали.Да сме ходили да подписваме, че тя имала час за очен лекар. А мъжа не си беше взел инжекцията с инсулин, защото си мислел, че всичко ще приключи за един час  Shocked Да не говорим, че искаха парично обезщетение заради отлагането на подписването от 1 на 12 февруари, а то беше по тяхна вина.  Shocked Пак се ядосах.  #Cussing out  Mr. Green

Ехей, верно че е почти уикенд. Бях забравила, че е петък.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 11:27 от Мопси

# 267
  • Мнения: 3 376
Момичета имам молба,по-точно към въпрос.

Дали има абонамент за вестници от България за Холандия? newsm78

Някоя от вас дали е чувала или няма такова нещо изобщо.

# 268
  • Мнения: 216
Момичета имам молба,по-точно към въпрос.

Дали има абонамент за вестници от България за Холандия? newsm78

Някоя от вас дали е чувала или няма такова нещо изобщо.

www.zultrax-media.com

Доставят вестници от България до целия свят. Цените може да ти се сторят скъпи, но ако разгледаш новите тарифи на наще мили български пощи, ще видиш, че няма как да е по-евтино.
Преди бях абонирама при абонаменти.сом - въобще не съм доволна от тях.
Сега съм при Зултракс-медиа - от 2 месеца - коректни са поне досега и имат голямо разнообразие на издания

# 269
  • Мнения: 3 376
 Kalina_I  благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт