Как да цитираме правилно

  • 4 295
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ами прочетете ги пустите правила. Моля ви.

Точно това за цитатите е доста неясно
Поне за мен
Сега кажете че не съм достатъчно интелигентна  Whistling

# 16
  • Мнения: 78
Можете ли да ми кажете кой модератор има права тук?

Искам да се изтрие тази тема, очевидно Клюкарника е терра инкогнита за невежите, нискоЕнтелЕгентни, слабоумни и инфантилни обикновени потребители.

Ако някой държи на първия пост, може да си го запази.

Приятен ден.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 18:13 от Vivi

# 17
  • Мнения: 1 072
О, Фил, благодаря ти.

Присъединявам се към просветителската дейност с един мой стар подпис -

За да публикувате пост в тема, използвайте  , не само 

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 18:25 от пЛетящата крава

# 18
  • София
  • Мнения: 15 232
Даже една полезна тема може да се оака качествено, както казва една потребителка, чиято самоличност няма да разкривам.  Crazy

Разчистих, но няма да съм аз тази, която ще премести темата в Правилата. Защото, както е видно от някои оставени постове, много малко са тези, които ги четат.

И няма да я заключвам. За да не отплува назад, пък не е лошо още някои пишещи във форума да я видят.  Peace

# 19
  • Мнения: 78
Благодаря ти за труда, който си положила. Разчистване на пет страници не е шега работа.

# 20
  • Мнения: 3 405
Точно толкова простичко е.

Правилно, точно така е добре да се цитира.

# 21
  • София
  • Мнения: 593
Аз съм чела правилата но честно казано като човек нямащ особен опит с компютрите и форумите  в  поднесеният там вид  не го схванах.
Обяснено по този начин ми е по достъпно.
Дано тук повече хора  видят темата  и им бъде полезна.

# 22
# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
и от мен  Hug

# 24
  • Мнения: 212
Само че има един проблем -никой не чете правилата!!

Темата я пуснах тук, защото както Кампари казва "Никой не чете правилата"

След като никой не ги чете тия "Правила" кому ли са нужни те.  newsm78 Язък за труда на админите дето са си играли правила да пишат... Никой не ги чете

# 25
  • Мнения: 2 386
Предлагам най-важните форумски правила да се резюмират и да се пуснат в подфорумите с подвеждащо заглавие от типа на
'' Свекърва-чудовище?'', ''Помощ - не му става!'' и т.н.  Така ще има реален шанс да бъдат прочетени. Mr. Green

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Предлагам най-важните форумски правила да се резюмират и да се пуснат в подфорумите с подвеждащо заглавие от типа на
'' Свекърва-чудовище?'', ''Помощ - не му става!'' и т.н.  Така ще има реален шанс да бъдат прочетени. Mr. Green

 Joy Joy Joy
има нещо вярно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт