възможно ли е да съм бременна?

  • 4 934
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
zdr poslednata mi menstruaciq beshe na 17 dekemvri s priqtelqmi iskame dete pravix 3 testa i trite otricatelni hodix na lekar kaza 4e ne sym bremenna izpisami hap4eta kato sym gi zipila shtqlo dami doide za 5 dena sa svyrshixa otdavna a cikyla mi go nqma ne sym pritesnena no ve4e po4vam da se pritesnqvam kakvo stava priznaci za bremennost
neznam samo mi stava losho ot cigarite no nali kaza doki 4e ne sym bremenna nz kakvo da pravq Sad Sad

# 16
  • Мнения: 668
ох мини при друг лекар и пиши на кирилица.имам позната която и казаха 4е не е бременна,отиде при друг който установи че е

# 17
този ми 2 доки каза че щяло да ми доиде кога вече 3 седмици чакам а и полов акт правих в деня на овулацията ми никога не ми е закъснявало от 4 седмици ме реже ниско долу незнам объркана съм много Cry Cry

# 18
  • Мнения: 206
Дано да си от процента жени, на които малко по-късно се появяват резултатите! PraynigСтискам ти палци, потърси компетентен лекар, но пък ти казваш че си посетила 2-ма newsm78! Пожелавам ти късме и ни дръж в течение!

# 19
 Sadнезнам но и с вагинален ме гледаха ако имаше нещо трябваше да се види  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 668
не всеки път се вижда особедно ако си била на дни.може да не е било слязло незнам.кога ходи последно помниш ли?

# 21
да 24 четвъртак ходих

# 22
  • Мнения: 668
би трябвало ако не си бременна да ти дойде до 2 дни.ако не ти дойде до края на месеца отиди пак на лекар за да те видят пак.много ти закаснява

# 23
да много е обадих се преди малко на генеколога ми каза ми несе претеснявай ще ти доиде казах му кога бе докторе и миналия път казахте  Sadказа ами чакай ще ти дойде ами то вече три седмици го чакам newsm45  smile3511

# 24
ох нямам още чакам неможе така 3 седмици закъснение ще се побъркам Sad

# 25
  • Мнения: 551
ох нямам още чакам неможе така 3 седмици закъснение ще се побъркам Sad
Хайде пиши какво става с теб стискам палци Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 1 817
Здравейте! Wink
И аз да се отчета, че още нямам лелка на гости  Mr. Green .
Имам час за доктор последно в понеделник следобед. После ще ви споделя...
Междувременно вече имам 4 негативни теста от всякакви марки и по всяко време на денонощието  Crazy .

# 27
 Sad Cryнямам цикъл още незнам вече идвами датата за втория а и мам голямо бяло течение от какво е незнам а на тебе мила petra roth  Hugстискам палци да ни зарадваш с добра новина Peace Praynig

# 28
  • Мнения: 1 817
paraskevi, ти домашен тест прави ли и то сутрин с първа у? А защо не отидеш и при друг да те види? И не помня дали ти беше правен кръвен тест? newsm78 Иначе и аз съм като теб...В очакване.

# 29
  • Мнения: 99
ЧХГ-то е най-сигурния начин да разбереш. Взимат ти кръв от вената. Плащаш 15-20 лв. и ще се разбере. Ако имаш нерви да чакаш направи си тест след още няколко дни. Всичко е възможно, така че по-добре посети лекар. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт