Памперси "Huggies"

  • 17 602
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
На моите опаковки пише, че вносителят е CEE  за следните страни: Румъния, Югославия, България, Унгария, Естония, AL, BIH и AR, но не знам кои са тези трите  Rolling Eyes Както и вносителят нищо не ми говори  Thinking
Адресът е в Лондон  Confused

# 16
  • Мнения: 493
Аз ползвам само Хъджис и съм страшно доволна,не съм попадала на менте или да са с копчета и темподобни(явно тук няма такива)....Страшно съм доволна от Премиума PeaceГледам че са произведени тук(Чехия),а не са внесени чрез фирма дистрибутор.Адрес има в Лондон и тук

# 17
  • Мнения: 331
И ние използваме Хъджис... Първият път, когато ги купихме, бяха на промоция в Метро - единият пакет беше с хубави пелени, а от другия всичките пускаха, ама до една - всяка сутрин съм преобличала детето, защото беше мокра. После мъж ми купил пак от тях - аз му казах, че съм недоволна, той разбрал, че съм доволна...  #Crazy и ми стовари 3 пакета вкъщи  Shocked Да, обаче тези се оказаха всичките качествени и не са пропуснали нито веднъж. Така че е късмет явно, а от Pampers съм тотално разочарована вече... За сведение - всички, които сме купували досега, са били с една и съща опаковка, а на сегашните пише, че производителят е Кимбърли Кларк, Англия, вносител: Елгека Ферфелис а адрес в Казичене Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 273
За пръв път купихме  такива пелени миналия ден от Кауфланд. Не пропускат, но честно казано, изобщо не ми харесват. Дебели са и са твърди.  Съжалявам, че ги купих-- Памперс са пуснали разкошни нови пелени.  Peace
На опаковката на Hugges пише, че са произведени в Чехия, а дистрибутора им е "Интербрандс Маркетинг...."

# 19
  • Мнения: 27 524
Мамчета,кажете ма как да кача снимка на ментето.

Трбява да я качиш първо в интернет някъде и след това да копираш директния линк и да го сложиш между тези тагове:
Аз си качвам снимките тук

# 20
  • София
  • Мнения: 627
За пръв път купихме  такива пелени миналия ден от Кауфланд. Не пропускат, но честно казано, изобщо не ми харесват. Дебели са и са твърди.  Съжалявам, че ги купих-- Памперс са пуснали разкошни нови пелени.  Peace
На опаковката на Hugges пише, че са произведени в Чехия, а дистрибутора им е "Интербрандс Маркетинг...."

И аз купих такива и нямат нищо общо с тези, които преди купих от Метро. Тези са със синьо-жълта опаковка и не ги препоръчвам на никой-много са твърди  Sad

# 21
  • Мнения: 378
И аз а се включа,че попаднах на менте от целия пакет 9 бяха с дефект при залепянето,нямаше им я лепката.

# 22
  • Мнения: 177
Всъщност, Блонди, и моето впечатление беше подобно от Classic. Обаче след първия пакет преминах на Premium и никакъв проблем не съм имала...

Premium ползваме в момента.

# 23
  • Мнения: 7 640
И аз попаднах на едни менте.Опаковката е в синьо и червено.Отвратителни памперси.Уж другите в зелената опаковка били по-хубави,но не се престраших да ги пробвам.
да не е от промоцията в Кауфланд?
Много съмнителни ми изглеждат и на никакъв човешки език не пише на тях, май и на бг няма

# 24
  • София
  • Мнения: 627
И аз попаднах на едни менте.Опаковката е в синьо и червено.Отвратителни памперси.Уж другите в зелената опаковка били по-хубави,но не се престраших да ги пробвам.
да не е от промоцията в Кауфланд?
Много съмнителни ми изглеждат и на никакъв човешки език не пише на тях, май и на бг няма

Тези синьо-червените и аз ги купих от Кауфланд. Пише на БГ, но това не оправя качеството им  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 745
няма да купувам тази марка.след като прочетох мненията ви ми стана ясно,че има доста ментета.не ми се рискува.

# 26
  • Мнения: 4 411
ДНЕС СИ КУПИХ ОТ ПРОМОЦИЯТА В МЕТРО СУПЕР СА  Peace

# 27
  • Мнения: 3 634
вече 3ти месец сме на тях и съм много доволна - за справка - купувам ги само от Метро

И аз така! В началото накупих няколко марки, срязах ги и след надлежен оглед на пълнежа се спрях на тях. Нашите бутчета са големички и Памперс ни стискат.  Embarassed

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм много доволна от памперсите "Huggies". Купувам ги от Метро и Пигис хаус. Предишния вносител бяха Интербрандс. Сега са описаната по-горе фирма от Казичене.
Другата марка, от която съм доволна са Дайперс.

# 29
  • Мнения: 128
Бебето ми е с Huggies от 10 месеца. Купувам ги от Метро или Пикадили.
Няма пропускане и са идеални за дебели бебета.

Общи условия

Активация на акаунт