Цезарово- на живо по телевизията

  • 30 998
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Ружа72
Но по принцип много по лесно зараства всичко при секцио и вьзстановяването е много бьрзо и много по бавно при обикновено раждане особено ако има усложнения.
Това го казват хора с опит с едното и другото.
Имам позната лекарка която роди с планирано секцио и двата пьти защото искаше да е вьв форма след ражданята а не да страда от болки месеци наред както е след обикновеното раждане и твьрдеше че никога не искала да ражда по нормален начин, като знае какво може да стане по принцип колкото и да е добьр екипа и техниката и прочее. Тя твьрдеше че секциото е най - доброто за майката.


Мислех да не се намесвам, но това просто не е вярно! Пусни една анкета и ще се убедиш! Аз не съм раждала по двата начина, но мога да ти кажа, че не знам какво значи възстановяване! А не съм чула жена, родила със секцио да не е имала поне няколко дни /но по-често месеци/ възстановителен период!

Толкова ли не разбрахте, че при всеки е идндивидуално?!?!?! Едно и също, едно и също, бля бля бля, бля бля бля, и какъв е смисълът? Всеки има своята история, от която не могат да се правят капитални изводи!

# 76
Ruja72,navsiakade kadeto ima uslojnenia vazstanoviavaneto e po-bavno,ami ako pribavim i kam sekcioto uslojneniata koito ti si pribavila samo kam normalnoto rajdane togava?

# 77
  • Мнения: 6 315
Бобо е права! Всичко е строго индивидуално.

Аз съм за секциото само когато има медицински показания за това. Лично аз не бих искала да ме режат, но ако се наложи.....

# 78
  • Мнения: 5 246
Haide stiga veche,tozi spor e absoliutno bezsmislen.Vseki ima pravo na izbor  Sign Exclamation Nikoi nqma da izbqga ot bolkata kakto i da reshi da rajda,vseki se vazstanovqva razlichno nezavisimo normalno ili sekcio e rodil i t.n.Kakto kaza Bobolenta vseki si ima istoriq taka che...neka se uvajavame

# 79
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И на мен ми се струва, че абсолютно е безсмислено да се продължава. Колкото са хората, толкова са и случаите, генерални изводи не могат да се правят, така че дайте да не плашим допълнително бъдещите майки и просто да приключим с темата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт