ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-2

  • 23 989
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Значи в новата Деметра момичета дето не се пуши,само кажете часа-10 или 14
Непушачките станахме болшинство след като към нас се присъединява чаровната ни госпожица в количка   bouquet

# 16
  • Мнения: 884
Значи в новата Деметра момичета дето не се пуши,само кажете часа-10 или 14
Непушачките станахме болшинство след като към нас се присъединява чаровната ни госпожица в количка   bouquet
Като съм тръгнала с претенцийте-10 ни е малко раничко-ако има мъгла като днес??!, така че 14 идеално ни устройва Simple Smile

# 17
  • Мнения: 133
Вие ми налагате джихат на цигарите, а?  Embarassed
Ама щом е за кафенце и за тортичка може и да дойда.

# 18
  • Мнения: 884
Вчера минах през там, имаше масички навън. Дано да е хубаво времето и в събота. И аз си чувствам кафето не на място без цигара Embarassed.

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
кафето не на място без цигара Embarassed.
   newsm66

# 20
  • Мнения: 884
Добре де, вместо кафе-тортичка, ама кога ще се вталя така!?

# 21
  • Мнения: 133
Има решение на проблема-ние с теб навън ще пушим с чаши, пълни с кафе и ще ги гледаме през прозореца с празен поглед... Wink Те вътре ще гледат бебка и ще набиват калории.
И последно при Барабината или в Деметра?

# 22
  • Мнения: 884
Има решение на проблема-ние с теб навън ще пушим с чаши, пълни с кафе и ще ги гледаме през прозореца с празен поглед... Wink Те вътре ще гледат бебка и ще набиват калории.
И последно при Барабината или в Деметра?

Кои "те"-май Дидка ще си гука с бебка-има опит отвсякъде... Малко ми е гузно-ако заради мен срещата остане в Деметра, а в събота вали дъжд и не можем да излезем-нали няма да се сърдите?

# 23
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Ако е в Деметра ще дойда по всяко време,ако е на друго място мога само в 14 часа,като заспи малката.А заведението на Барабината,това срещу Гресто комерс ли е или някое друго. newsm78
А бебока на TIHA VODA колко е голямо?Ще го омачкаме да не се притеснява,аз поемам задължението на бебегледачка /ако не плаче от мен,че като ревне някое бебче и аз със него ще ревна вместо да го успокоя/ Embarassed , като с това не поощрявам пушенето Joy Joy
Ама събота далеко бе ,момичета.Аз като не съм на работа си мисля, че и другите са свободни Mr. Green
Шегувам се ,ще се постарая да дойда. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 884
При толкова бавачки, може ли да си спретна едно нощно клубче? Шегичка, бебка е в доста спокоен период, надявам се да проспи срещата, че да мога все пак да се включа и да съм полезна.

# 25
  • Мнения: 884
Момичета, в събота времето май няма да става за разходка, така че  не се съобразявайте с нас-сега гледах прогнозата. Тъй като се очертава да съм се няколко дни все в къщи-да плета ли мартенички, планирали ли сте нещо за 1.03.?

# 26
  • Мнения: 281
Tова Деметра в Горна ли е?На мен Горна ми е тъмна мъгла,а бих искала и аз да се присъединя, newsm78 разбира се ,ако вие нямате нищо против.

# 27
  • Мнения: 884
Да, в Горна е, а ти предполагам, в момента си в Търново?

# 28
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, матраците са готови  newsm44  Организираме транспорта и се надявам скоро децата да спят по спокойно и удобно   bouquet

# 29
  • Мнения: 658
Дидка, току що един господин ми донесе  голяма чанта със страхотни бейби дрешки. Ако има някой път насам да мине да ги вземе- в ателието са. Пък и ти нали палто щеше да идваш да купуваш - ми хайде де то свършва намалението

Общи условия

Активация на акаунт