Мустачкитее...

  • 40 387
  • 220
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Да си вметна и аз въпроса - към тези, които ползват лентички - има ли някой с бенка над устната, как процедирате там? Моята е мъничка, но ме е страх, че от дърпане с кола маска може да направя някоя беля .... Опитвам се да я заобикалям, но по нея остават косъмчета  Tired
Като остават косъмчета,после ги премахни с пинсетка...
Наистина е по-добре да я избягваш. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 773
Аз съм с бенка над горната устна, не съм имала проблем с нея. Използвам лентички Вит, кола маска, пицета, кога каквото ми е удобно и под ръка.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лентички на Леокрема.

# 18
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най-обиновенна кола маска Jankar ще ти свърши работа,аз лично я ползвам години вече.

# 19
Хах,благодаря Ви на всички за съветите! Но моите косъмчета са малки ама веднага щом някой ме погледне ги вижда..Аз съм още ученичка, та затова не искам да ги махам.., а и наще няма да си дават парите за козметик, при условие че мога в домашни условия да се оправям..  Rolling Eyes не разбрах,   
обаче за обезцветяването, аз да пробвам пък тогава да му мисля, ако изглежда грозно... и на мен са ми казвали за кислородната вода, но нещо не ми се получава..  #Puppy dog бях чувала за едно такова, дето го продават в аптеките за обезцветяване, но не мога да се сетя...Аз понеже съм се твърдоглава и с мен човек на глава не може да излезе, често си патя от това..та колкото и да ме уверявате, не мисля,че ще успеете да ме обедите в колите и козметиците... МОЛЯ, обяснете ми повече за обезцветяването....МОЛЯЯЯЯ!!!!  smile3556
  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ми ,че то на повечето хора са малки  и се казва мъхче ,а не мустачки.....По силно изразени се срещат при хора с хормонални заболявания....... Wink

# 21
  • Мнения: 389
Българските сме, както се казва, южен тип. Случва се "мъхчето" да е повечко  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 824
Някоя от вас ползвала ли е епилатор за тази цел?Сега има епилатори с приставка за лице,но нямам опит.Ще ми е интересно и много полезно да споделите опита си.

# 23
  • Мнения: 369
Уфф, е как ги ползвате тия лентички? Аз съм опитвала 3-4 вида, но резултатът беше трагичен- кожата ми се охлузваше и се получаваха светли корички над устната.  Cry Дали е защото имам само много малко мъхче и се залепя по-силно кожата вместо космите?

# 24
  • Мнения: 957
И аз не ти препоръчвам обезцветяването по какъвто и да е начин..Момчетата са много критични за тези неща..и особено като си ученичка..по-добре изобщо да ги няма..а не да са руси...А лентичките ти трябва точно 3 минутки не повече... аз лично нямам..но понякога се появява някой дразнител и го скубвам с пинсетката...

# 25
Пак ще Ви помоля да ми обясните за обезцветителите, защото щом не ги харесвате и така ги отричате..окей, но предполагам, че от личен опит го знаете...кажете какво сте опитвали, защото то за всеки тип кожа е различно..може би на моята няма да повлияе така... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 389
Опита ми се обезцветители се свежда до кислородна вода - излязоха ми ситни, гнойни пъпчици от нея. От младежка глупост  Sick

Кожата на лицето е деликатна, не бива да се плеска с какво да е  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 288
Извинете,че съм ви втрещила,но за мен това е най-добрия метод(на мен ми пасва идеално,и понеже на български незнам как се казва ще го напиша самия крем на испански-crema depilatoria Deliplus,на него пише,че е безвреден и е даден за цялото тяло).Ползвала сам лентичките когато бях в Бг.,но разултата беше че сините ленти оставаха залепени варху мустачките ми и не се отлепваха с дни(трябваше да си претъркам кожата,за да ги майна).



Кремът се нарича депилатоар.

# 28
  • Мнения: 3 459
Да си вметна и аз въпроса - към тези, които ползват лентички - има ли някой с бенка над устната, как процедирате там? Моята е мъничка, но ме е страх, че от дърпане с кола маска може да направя някоя беля .... Опитвам се да я заобикалям, но по нея остават косъмчета  Tired
Аз имам да и то точно на контура на горната устна. Дърпам си съвсем спокойно, до сега още нищо не ми е станало. Не се мъча да я заобикалям, защото просто няма как, така че искам не искам я захващам, ама до сега още не съм я разранявала.

# 29
  • Мнения: 3 376
Спомените ми от далечните тинейджърски години,когато изсветлявах тогава  Mr. Green са:кислородна вода+крем за бръснене.
Изсветляваше долкото си спомням,даже и кичури сме си правили така навремето Joy

Общи условия

Активация на акаунт