Доктор Дяволов от МД София

  • 162 782
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 831
С първата бременност ме заплаши да ме изгони от кабитета ако продължавам да говоря за секцио Joy С втората изобщо не повдигнах въпроса.

# 766
  • Мнения: 37
Има ли някоя пациентка на доктора, която е имала големи усложнения в хода на предишно раждане (не е задължително то да е било при него) и сега да и предстои следващо раждане? Интересува ме как е процедирал в нейния случай - дали последващото раждане е било секцио предвид усложненията от първото?

# 767
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета. Може ли актуална информация за цена за раждане при д-р Дяволов. Благодаря предварително!

# 768
  • Мнения: 715
Цената е по тарифа на болницата. Платих 900 лв на каса. Отделно нощувките в зависимост от избора ви на етаж и стая.

# 769
  • София
  • Мнения: 1 718
Цената е както е писала съфорумката, стандартната за избор на екип - 900 лв + цената на стаята, която сте избрали. Докторът не иска и стотинка отгоре, дори когато прави допълнителни неща като изрязване на миома по време на секцио.
Думите бледнеят за изказване на благодарност към него и професионализма му. Няма да е пресилено да кажа, че навременната му намеса спаси живота и здравето на моя син, за което цял живот няма да ми стигне да му благодаря Heart
Най-добрият доктор!

# 770
  • Мнения: 18
Момичета, някой има ли телефон или имейл на доктор Дяволов? Спешно ми трябва.

# 771
  • Мнения: 23
Момичета, някой има ли телефон или имейл на доктор Дяволов? Спешно ми трябва.

088 826 8011 - този е от преди години, но пробвайте

# 772
  • Мнения: 23
Как ли не се "пазарих" с него за секцио, водена най-вече от страха - двуплодна бременност, едри бебета,  предишно секцио, диоптри, не особено дълъг интервал между двете раждания...Но не, твърдеше, че няма причина. Родих си нормално и до ден днешен съм му благодарна, че не се вслуша в моите "доводи".

Много странно, че е държал на естествено раждане при такива фактори 🤔 А как протече то? Докторът извади ли бебето с ръце бързо или ви караше да напъвате колкото време отнеме?

# 773
  • София
  • Мнения: 5 721
Veraverto, не е мой този коментар 😊

# 774
  • Мнения: 306
Здравейте, майчета Heart
Има ли мама тук, която е имала 3 породени секция при доктора?

# 775
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте, майчета Heart
Има ли мама тук, която е имала 3 породени секция при доктора?
Имах първо при друг лекар и след това две при него. Т.е. имам три секцио но второ и трето при дею Дяволов. Ако мога д спомогна с нещо питайте.

# 776
  • Мнения: 306
Благодаря, че се включихте Hug
Бихте ли споделили колко е разликата между второто и третото секцио? Имахте ли някакви проблеми през бременността и как мина третото секцио?
Здравейте, майчета Heart
Има ли мама тук, която е имала 3 породени секция при доктора?
Имах първо при друг лекар и след това две при него. Т.е. имам три секцио но второ и трето при дею Дяволов. Ако мога д спомогна с нещо питайте.

# 777
  • София
  • Мнения: 1 977
Между второто и третото разликата беше голяма - 8г. Лека бременност, нямах проблеми и при третото секцио и бързо се възстанових. Дори преди няколко месеца на преглед при гинеколог ми каза, че матката е чудесна,няма сраствания и спокойно мога да имам и 4то секцио и дете ако реша.
Ако обмисляте трета бременност съветът ми е да се консултирате а лекар да оглед матката. Ако вече е факт е хубаво де. Дяволов да си следи от самото начало на бременността, за да види как се променя матката. Успех

# 778
  • Мнения: 27
Здравейте, имам запазен час днес за д-р Дяволов през superdoc в МЦ Майчин дом, но не пише в кой кабинет трябва да отида. Момичетата, които са ходили там може ли да дадат инфо как да се ориентирам? За първи път отивам на преглед при него.

# 779
  • Мнения: 254
Здравейте, имам запазен час днес за д-р Дяволов през superdoc в МЦ Майчин дом, но не пише в кой кабинет трябва да отида. Момичетата, които са ходили там може ли да дадат инфо как да се ориентирам? За първи път отивам на преглед при него.

Отиди в медицинския център, там ще те регистрират и насочат. Кабинета на лекаря е  на етаж 2, но на място ще ти дадат ясни инструкции. Входа за МЦ е откъм ендокринология - от бариерата само направо.

Общи условия

Активация на акаунт