ВЕЛИКО ТЪРНОВО и региона!

  • 17 966
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
kim76,не се притеснявай Hugв Авицена наистина работят много добри специалисти Peace
Успех  Hug

# 241
  • Мнения: 13
Здравейтре момичета! Hug
Убедих се, че повече и по-многообразна информация от тук няма от къде да получа. Имам няколко въпроса... newsm78
Знаете ли къде в Търново правят лазарна или фотоепилация (все още не ми е съвсем ясна разликата Rolling Eyes) Предполагам, че в Beauty не може да няма, но на друго място...?
Има ли школа или нещо като учител по балет /става въпрос за малко дете/??
И къде /ако има такова нещо/ може да се закупи риболовен билет...?
Ако някой знае, ще съм благодарна да ме орентира   bouquet

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Ако,никой не ти отговори за риболовния биет довечера ще ти пиша Peace
Такива епилации май правят и в мол-а,аз бях пощуряла да си правя фотоепилация на веждите,но в Бюти не се навиха,защото е много близо до очите,ама за други части едва ли ще има проблем Peace
За учителка по балет нищо не знам Rolling Eyes

# 243
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
За риболовния билет вече съм информирана Mr. Greenда са ми живи и здрави дядовците рибари,които си пият бирата пред входа

Купува се от Агрострой на 4 етаж само вторник и четвъртък от 10,12,14 и 16 часа Peace
Агрострой се намира на бул. България над пилешкия магазин

# 244
  • Мнения: 500
Едно време в читалище"Искра" имаше много добра школа по балет,ама дали още съществува?Сергева мисля,че се казваше преподавателката....
Честит първи рожден ден на Митето на Петя!  bouquet(на патерица)
Честит рожден ден и на  mama chrisy!  bouquet

# 245
  • Мнения: 60
Добър ден Simple Smile
и аз с малко инфо за  abcxyz_vt :

Билета освен че се купува от там , където ти е казала siska79 , струва 26лв за 1 година . Иначе за една седмица мисля че беше 8 лв  newsm78 . Скоро ходих с мъжа ми да си вади такъв и искам да ти кажа д асе въоражиш с търпение - ние чакахме доста. И те пишат че почват от 10ч, но опашката почва да се реди още от 9 , 9 и нещо  #Crazy .

За епилация : Аз ходя на козметик в хотел Премиер - в Esthtetic line - много съм доволна. Знам че там предлагат епилация - даже ги препоръчах на един познат и той си направи и каза че е много доволен ! Ако искаш ще ти дам телефон, за да получиш инфо от тях направо ....

За балета - преди време мисля ( но не съм сигурна ) имаше в Младежкия дом - над заведение Швейк , или до хотел Етър

Това е Simple Smile Хубав ден

# 246
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета!
Включвам се с молба за малко инфо. Препоръчайте ми майстор или строителна фирма, които да лепят плочки и да правят гипсокартон, шпакловка, боядисване и подобни довършителни работи. Ако някой е минал скоро през това и е доволен и цената е била прилична - дайте координати!
От един месец насам мъжът ми се среща с разни майстори, но или дават много високи цени, с които той не е съгласен, или пък не могат да започнат веднага, а чек след 1-2 месеца. А нас времето ни притиска, защото скоро ще стане готова кухнята и ще трябва да я монтират, а преди това трябвада се направени таваните и стените и да е боядисано - поне в кухнята. 

# 247
  • Мнения: 137
Здравейте, момичета!
Включвам се с молба за малко инфо. Препоръчайте ми майстор или строителна фирма, които да лепят плочки и да правят гипсокартон, шпакловка, боядисване и подобни довършителни работи. Ако някой е минал скоро през това и е доволен и цената е била прилична - дайте координати!
От един месец насам мъжът ми се среща с разни майстори, но или дават много високи цени, с които той не е съгласен, или пък не могат да започнат веднага, а чек след 1-2 месеца. А нас времето ни притиска, защото скоро ще стане готова кухнята и ще трябва да я монтират, а преди това трябвада се направени таваните и стените и да е боядисано - поне в кухнята. 
препоръчвам ти 0885978548 аз бях много доволна Hug

# 248
  • Мнения: 1 546
Едно време в читалище"Искра" имаше много добра школа по балет,ама дали още съществува?Сергева мисля,че се казваше преподавателката....

Аз съм минала през тази школа... bowuu  Embarassed Ама не знам дали още съществува... newsm78

Лазерна епилация правят в Премиер - една приятелка ходи там и е доста доволна. Peace

Как сте, бе майчета?  bouquet

# 249
  • Мнения: 500
Едно време в читалище"Искра" имаше много добра школа по балет,ама дали още съществува?Сергева мисля,че се казваше преподавателката....

Аз съм минала през тази школа... bowuu  Embarassed Ама не знам дали още съществува... newsm78


Е и аз де........ Mr. Green

# 250
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,има ли някоя от вас,която може да помогне с намиране на сносна квартира в Зоната за Анелия,за която доста се пише в момента,тя самата е пуснала историята си в сайта на Розали,но някой я е прехвърлил в бг-мама,в момента е на квартира в някакъв сутерен в Зоната,но няма отделен електромер и хазяина и я цеди солидно да му плаща и неговият ток  #2gunfire, иска да е пак в Зоната,защото там живее сестра и ,която пък и помага с гледането на малкият и тригодишен син,който ходи на градина,а самата Анелия работи на смени на торбичките.Ако някоя от вас може да помогне,ще е чудесно!Момичето няма родители,бащата на детето се е покрил след като е научил за бебето,но тя въпреки всичко не си е оставила бебето на домовете , а е поела нелекият път да си го гледа сама,затънала в поредица заеми,за които сама ще си се справя,а ние ако можем с дрешки,обувки,играчки,сандалки,може би и малко хранителни продукти да помагаме,ще е добре!Аз и дадох едни свещички за детето ...против болка и температура/от помощите/,обувчици,маратонки,дрешки малко,няколко хавлии!МЛада жена е на 28г,носи №41 обувки!Ако някоя иска да ме пита нещо по въпроса ...нека да е на лични
 Crossing Arms а какво става търновки с базара ви  Rolling Eyes със срещата  Thinking

# 251
  • Мнения: 13
Благодаря, момичета! Страхотни сте!  bouquet
А аз като се отприщя няма спиране... Embarassed
Та да попитам още нещо: някой знае ли адвокат /някакви координати - или къде да попитам за такъв/, който се занимава с недвижими имоти? Искам (на първо време) една консултация за земи.... Сигурно взеки адвокат би могъл да ми каже каквото ме интересува, ама от преди да се роди малката се занимавам с един, дето.... та сега търся някой, който поне да ми каже.

# 252
  • Мнения: 60
Момичета,има ли някоя от вас,която може да помогне с намиране на сносна квартира в Зоната за Анелия,за която доста се пише в момента,тя самата е пуснала историята си в сайта на Розали,но някой я е прехвърлил в бг-мама,в момента е на квартира в някакъв сутерен в Зоната,но няма отделен електромер и хазяина и я цеди солидно да му плаща и неговият ток  #2gunfire, иска да е пак в Зоната,защото там живее сестра и ,която пък и помага с гледането на малкият и тригодишен син,който ходи на градина,а самата Анелия работи на смени на торбичките.Ако някоя от вас може да помогне,ще е чудесно!Момичето няма родители,бащата на детето се е покрил след като е научил за бебето,но тя въпреки всичко не си е оставила бебето на домовете , а е поела нелекият път да си го гледа сама,затънала в поредица заеми,за които сама ще си се справя,а ние ако можем с дрешки,обувки,играчки,сандалки,може би и малко хранителни продукти да помагаме,ще е добре!Аз и дадох едни свещички за детето ...против болка и температура/от помощите/,обувчици,маратонки,дрешки малко,няколко хавлии!МЛада жена е на 28г,носи №41 обувки!Ако някоя иска да ме пита нещо по въпроса ...нека да е на лични
 Crossing Arms а какво става търновки с базара ви  Rolling Eyes със срещата  Thinking

Аз лично бих желала да помогна на Анелия, но за съжаление нямам познати с квартири в зоната!
Кой е координатор за Търново? Нали имаше човек , който да ни организира??

# 253
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Епилация предлагат в Бюти, х-л Премиер, в козм. студио в МОЛ, както и в х-л Янтра.

# 254
Здравейте дами как сте....
Благодаря за информацията казаха ми и за една до изложбени зали Laughing някой знаели как е там, че ми е по близо а имало и детски кът и можели да ги занимават и през лятото. Hug
които си няма баби е така ....... Thinking
Моля да ми кажете ако знаете нещо!Целувки от мен на всички Party

Общи условия

Активация на акаунт