По първи петли

  • 5 292
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
сутрин рано,като се погледна, съм просто перфектна bowuu...за съжаление , само докато си сложа лещите...после вече не съм толкова перфектна Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 891
Изглеждам рошава и зла! И подута  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 3 447
Откак отказах нощния живот, установих, че естествения цвят на очите ми не е червен и естествения цвят на кожата ми не е сив. Изглеждам все по-добре и по-добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Зависи - ако съм спала повече от 6-8 часа не изглеждам добре. Лятно време като цяло се събуждам по-красива, защото парното ми действа подпухващо. Ако съм се наливала вечерта с прекалено много течности и то в комбинация с овулация, сутринта също не съм първа прелест...

# 19
  • Мнения: 1 897
Сутрин като се събудя съм чорлава.
Други дефекти май нямам ... newsm78

# 20
  • Мнения: 106
Аз през целия ден изглеждам супер.... Crazy Flutter

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сутрин съм си много красива и със сигурност изглеждам по-добре, отколкото след работа. Тогава съм просто неуписуема.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз пък не се гледам... Сутрин поглеждам в Шош и с одобрение в погледа го хващам и почвам да го гнява преди да се е сеферясал!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Сутрин си изглеждам много добре, даже май по-добре, отколкото преди да ми се доспи...
Откакто съм с по-дълга коса, като се събудя си е съвсем подредена. Нищо не стърчи.
Леко подутите ми устни, изглеждат по-големи, отколкото са всъщност - а това ми харесва. Wink Под очите ми хлътват едни сенки, обаче сутрин (особено като съм се наспала) ги няма  Grinning
С една дума - аз съм красива и сутрин Mr. Green

П.П. Единствено дъхът, зъбите не си харесвам и тичам да си ги измия.

# 24
  • Мнения: X
И сутрин и вечер все съм си около стоте кила. Само дето сутрин съм по-рошава и по-зла. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 370
Сутрин съм социално зло-в прекия и преносен смисъл.
Има обаче едни сутрини, след които изглеждам поооочти като модел (на мааааалко по-големи номера дрехи Mr. Green)

# 26
  • Мнения: 3 521
Сутрин съм толкова прекрасна, че дори Сийл ми каза как мисли за развод с Хайди Клум, но аз съм честна и го отряза, защото
1) падам си по блондини
2) не развалям семейства
3) мъжът ми точно заради пркрасният ми Морнинг лююк ме уважава толкова много и ..така усърдно.

# 27
  • Мнения: 4 585
Лискеее, Лиске. Първи петли пеят в 1ч, втори в 3, трети в 5 и т.н.
Недопустимо е точно ти да не знаеш. По първи петли дамите драйфат в
тоалетната чиния, после се поглеждат в огледалото. Картината е адекватна.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
...По първи петли дамите драйфат в
тоалетната чиния...

Прегръщат порцелановия кон, Волфе!

# 29
  • Мнения: 17 407
 Едва ли някой ше си ляга и става с мен, та да го интересува как изглеждам. НЕ знам, за някой може би добре, за друг- зле. ДеЩо, много сладка Яна!

Общи условия

Активация на акаунт