Бебче мило,сладко си за мама и татко,чакаме те с трепет вече- МАРТ не е далече!

  • 10 870
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 621
Аз да се отчета след прегледа
Досега винаги сме били седалищно предлежание , последно ме гледаха на 09.01. и днес изненада , лицево предлежание  #Crazy иначе тоновете са супер развива си се детенцето в норма отговаря си точно на седмиците
Майка му обаче я тормози едно мноого ниско кръвно днес беше 80/50 след като съм закусвала и съм пила кафе с мляко , ама явно ще си ходя като прегазена от влак все пак заради бебето ниското кръвно е за предпочитане

Диана мерси за инфото за стерилизатора че и на мене ми отказаха от Данет

# 61
  • Мнения: 503
Привет мацки!

Минавам да видя как се развива сладката ви раздумка и
излизам с детето на разходка!

През последните дни мн трудно правя повече от 100 метра без да се задъхам сериозно Cry
Как е при вас движението?

Болят ме и костите най-вече м/у краката...да не говорим ,че се чувствам тромава като слон
и като легна,незнам вече на къде да се обърна Rolling Eyes

Докторката каза на ляво,че има главна артерия и е важна правилната цирколация на кръв,
но то все на ляво не става.....абе зле се чувствам вече newsm78
На 31ви излизам в болничен и чакам 4 седмици до появата на бебо....изчаках се вече Cry

Вие мобилни ли сте?
И задъхвате ли се така?
!


[/color]

Честити покупки на всички! Със здраве да си ги ползвате Laughing

Аз само кошара АДЕЛИНА съм купила и столче за количката.
Имам си от баткото всичко,общо взето.

Шишета-Авент,Помпа Авент,Стерилизатор нямам,но ще изварявам Wink
Дрешки също много имаме,но много се изкушавам.
Пазаренето ми е страст голяма...та ще видим.....

Лелеее колко изписах...дано да има кой да чете Laughing

Лек и усмихнат ден на всички

# 62
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Славундерке, честита придобивка! Бебе да спи с голям кеф в легълцето си!
За любителите на слинг минавам да кажа, че има страхотни в онлайн магазин http://www.pakostnik.com/, a ето така изглеждат http://www.pakostnik.com/bg/pics/7855237674.jpg
Аз си поръчах спорти модела. Дано и на живо е толкова сладък.
Поръчах си и една евтина помпа за кърма на Дисни бейби. Поне за болницата ще върши работа, а  ако се наложи ще взема друга. Чух много добри отзиви за помпите на Бертони.
Nefertity,  радвам се, че съм ти била полезна. За кръвното, по-добре да ти е по-ниско. Почивай си и пий сокчета.

# 63
  • Мнения: 519
Добро утро и честита нова темичка и от мен! Hug
Това за лицевото предлежание за първи път го чувам. Thinking Добре, че сте го споменали, че да питам доки като ида на преглед как ще раждам...Уф и аз вече не знам нормално ли искам или секцио. ooooh! Колкото повече наближава термина ми, толкова повече расте шубето. Embarassed

# 64
  • Мнения: 263
Добър дееен newsm47
Прекрасен ден на всички smile3525

# 65
  • Мнения: 18
Момичета, аз май съм в паника! В четвъртък като ходих на консултация и доки ми взе микробиология. Докато вземаше секрета ме попита кога последно съм си правила цитонамазка. Аз й казах ноември 2006. После забременях и никой не пожела да ми пусне. Малко се постреснах, но тя каза, че всичко е ок, да не се притеснявам, просто питала. По време на бременност не трябвало да се прави и ми обясни сто причини да не ми пуска. Просто било малко зачервено, но било нормално лигавицата да се промени на хормонална основа и така. Сега звъня в мед. център да питам за резултата от миркобиологията и ми казват, че още не е дошъл, а имам цитонамазка и тя не е дошла. Даже не се сетих да питам кога да се обадя пак, толкова се шокирах и притесних.  Sad Сигурно е видяла нещо и не ми е казала и ме е излъгала!!! Сега седя тука и се чудя какво да правя, да й звъня ли или да изчакам до към 3 часа и да се обадя пак.... Ще се побъркам, не ми стига тъпата болница и притеснения, а сега и това...
Съжалявам, че ви натоварвам, знам че няма как да ми помогнете, но просто трябваше да си излея терзанията някъде...

# 66
  • Мнения: 519
Влади, споко, не се шашкай. Кой ти каза, че е видяла нещо лекарката? Нали ти е обяснила жената. Я по-спокойно, помисли как се отразява на бебо твоята паника. Wink На мен пък и секрет не са ми взимали, но си казвам, че всичко ще е наред. Избутахме до тук и сега само остава да сме спокойни и да чакаме да гушнем малките човечета. Hug

# 67
  • Мнения: 3 621
Влади  успокой се , че вредиш на бебчето
Лекарката няма смисъл да те лъже или да не ти дава информация за изследванията ти явно още не са дошли

# 68
  • Мнения: 135
Добър ден на всички.
Да ви почерпя по случаи рождения ден на мъжлето.
Малко съм по- спокойна от вчера и аз се рових в нета,  за инфо но за отстраняване на матката не видях. Д.Р Лазарова ми го беще обяснила просто и ясно , че се налага секцио зада може по време на секциото да се премахне преградата нищо повече.
А ето неща , който ми наприказва Калев
Ами то някои се е отарвал от твоя случай, "това го казва на щега , от такива ,като тебе ми побеля брадата," и после започна да говори ужасии те. Накрая , като си затръгвах вметна на една и спасих живота така а тя сега ме съди.
Извинявам се ако ви занимавам със глупости.
И мерси за голямата поткрепа.
Герчо ,чакаме добри новини хайде пиши.

# 69
  • Мнения: 326
Vlady, не се шашкай предварително. Аз като лежах в Тина Киркова, доктора, който ми взе микробиология ме пита същото - кога ми е правена цитонамазка, че лигавицата ми е зачервена. Аз тогава не се притесних, защото преди три дни моята гинеколожка ми взе микробиология и не каза да имам зачервяване. А и аз все пак бях с кървене - логично ми се стори да е по-зачервено. Както и да е, микробиологията беше чиста. Цитонамазка не ми е правена.

Били, благодаря за информацията за височината на Аделината.  Hug И на мен Аделина лукс ми се стори висока и изобщо нямаше да ми е удобна.

Лори, благодаря и на теб, че се отзова на молбата ми.  Hug Аз май няма да издържа и ще се обадя да ми доставят леглото още тази седмица.

Приятен и слънчев ден на всички!

# 70
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Vlady - недей така, а по-спокойно  Wink
И на мен не ми е правена цитонамазка през бременността - иначе 2 месеца преди това, но си бях на профилактичен преглед и всичко тогава беше ок. Сега микробиологията ми беше също ок - нямам си колонии, което направо ме учуди предвид това, което знам и съм чела за този период. Както и да е - не се оплаквам  Laughing
Ама то било хубаво да си почиваш - спокойствие, няма напрежение ....ееееех блаженство.
Естествено като се разходих в това прекрасно време ме засърбяха ръцете и пак се мушнах в един бебешки магазин - ама толкова сладки нещица да има за мъничета- направо ти се разтапя сърцето като ги видиш.  Crazy Взех едно много сладко пухено гащеризонче - направо ти иде са го гушкаш още от сега, пък какво остава като бъде с пълнежа Joy
Ще кача и аз снимки по някое време - имам доста да ви гоня с покупките  Flutter

# 71
  • Мнения: 83
Здравейте,много хубава темичка,става все по-пролетна и това ме изпълва с хубави емоции.
Анина,радвам се че си е окуражила малко Hug
Герчо ,пожелавам ти вече да си си в къщи и пак лежанка Naughtyда не хукнеш по магазините
Диана честито ти дата ,много ми харесва и аз искам на 27.02 или 28.02най-късно на 01.03 да извадят бебето.
Дъщеря ми си е в къщи тази седмица е обявена грипна епидемия и ме е страх,снощи я болеше ухо и цяла нощ не ме остави да спя ,изцедена съм Tired
До после ,че ще ми изгори манджата :hug Crazy

# 72
  • Мнения: 107
Здравейте дами! Льо Пингвин много благодарско...за кафето!Дима78-пратих ти го мисля 4е тогава не схванах кво стана...за изследванията и на мен все още нищо не са ми пуснали но си мисля че на 06 02 ще го направят.....Влади спокойнооо не се шашкай толковаАнина- жив и здрав да ти е мъжа и да бъде един горд татко който много да помага  bouquet

# 73
  • Мнения: 18
Благодаря ви за подкрепата! Сега пак звънях, потвърдиха, че има пусната цитонамазка, но резултат ще има чак довечера... Дано намеря начин да се успокоя до тогава, че горкия бебо. На толкова стрес беше подложен тия дни.
Гледах тия слингове в Пакостник. Много са симпатични, само се чудя дали са наистина практични... Някой има ли впечатления от първа ръка?

# 74
  • Мнения: 2
Нина-Бс на мен докито ми обяснява, че трябва да лежа на дясно! Последно?... Simple Smile Но иначе си съвсем права... Качвам се до втория етаж и звуча все едно съм ходила на маратон! Разходката до супермаркета - на 100м от нас - и обратно, е живо изпитание Sad А утре отиваме с мъжото на лов за сгъваема кошара и не знам... може да ме носи през по-голямата част от времето...

Общи условия

Активация на акаунт