Бебче мило,сладко си за мама и татко,чакаме те с трепет вече- МАРТ не е далече!

  • 10 883
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
Честит рожден на мъжът на Анина - здраве и много семейно щастие ви пожелавам!
За слинга - и аз го гледах в Пакостник, но бяхме в събота в Пигиса и веднага си го взех, само че моят е Grey, а там бяха изложили Sporty с кукла бебе в него. Като се прибрахме мъжът ми първи го разгледа, че дори и го пробва и ми заяви, че само така щял да си носи бебо  Grinning, защото му се струвало доста удобен  Laughing. Аз пък му казах, че ако вземе и да го изкърми ще е незаменим помощник  Mr. Green
Влади, спокой мила, то по това време вече какво ли не ни е нападнало, но за това са прегледите и лекарите, наблюдават ни и ще преценят ако има неща как да се лекува. Но я предварително не се натоварвай психически. От мен  Hug

# 76
  • Мнения: 575
Здравейте Simple Smile
Аз цял ден събирам багаж, всъщност с това се занимавам от няколко дни и вече почва да ми писва това преместване Confused Утре се изнасяме в новия ни апартамент, днес ще ми прекарат интернет там, че без компютъра съм за никъде Mr. Green
И моето кръвно е доста ниско, последната консултация беше 80/40, а е било и по-ниско. Нямам никаква енергия чувствам се като анемична, ама по-добре така отколкото високо.
Vlady, само няма да се вкарваш във филми. Забелязала съм, че хората винаги си мислят най-лошото пък после се оказва нещо незначително, спокойно  Hug
anina Честит рожден ден на мъжо ти! Да ти е жив и здрав и много да ви глези с бебка!  Grinning
Тия спортни слингове много ми харесаха.

# 77
  • Мнения: 2
Упс! Анина и от мен да е честит рожденника - желая да е най-добрия татко на света и въпреки всичко и теб да не те забравя нито за секунда!   bouquet

# 78
  • Мнения: 1 710
Влади, не се притеснявай излишно. Чела съм, че е нормално по време на бременността лигавицата да е зачервена и набъбнала. Гледай да се успокоиш, защото нищо добро няма да постигнеш като се притесняваш.
Анина, честито на половинката ти. Пожелавам ви много радости около бебка, а след две-три години и едно малко братче.
Диана, мерси за инфото.
Нефертити и Ането, завиждам ви на стойностите на кръвното. Аз почвам да не мога да се преборвам с висините, до които се катери моето и това хем ме плаши, хем доста ме нервира.
Зори, ти как си с кръвното? В какви граници се движи?

# 79
  • Мнения: 4 406
офф, оказа се , че детето е с бактериална инфекция. сега хленчи за глупости, кисел е заради температурата, а мен натири да му пека медени курабийки...
този слинг е страхотен! чудя се за него, защото си имам невероятно удобно кенгуру... а интересно се получи, като споменах за стерилизатор на таткото, той нали ви се оплаках, че не ще да пазарува... беше толкова ентусиазиран, днес разпитвал колегите си с малки деца- сондирал мнения за марка и ефективност.  Laughing... та, може и да се събуди от апатията синай- накрая  Laughing

# 80
  • Мнения: 18
Анина, честит рожденик и от мен! Пожелавам ви да сте спокойни и усмихнати родители на малко слънчице през март!

# 81
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро!
 От поне 30 мин. се опитвам да отворя форума,направо е ужасен тези дни и направо ми се отщява! Close
 Добре си живеех аз в заблуда,че на корема нямам стрии.Що ми трябваше вчера да взема огледало и да се разгледам-ми то не само че имам,ами не са и малко и са от двете страни.Сега вече не остана място без тези гадове. Twisted Evil

Анина,да ти е жив и здрав рожденника!  bouquet
Vlady,аз пък знам точно обратното-че при бременност се прави цитонамазка-на мен и при трите бременности ми правиха още в началото.Даже при миналата - 2 пъти,защото ми откриха раничка.Тогава ми обясниха,че заради хормоните,при много бременни се появяват тези ранички.Аз още нищо не съм я правила.
Diana ,радвам се,че си избрала твоя си док-така ще си напълно спокойна,че всичко ще е наред! Hug
boomerang ,бързо да оздравява дечко!

Дея,ми много е различно.Аз долната я държа добре - 80,но горната ми върти номера - до 150 се е вдигала най-много(но повечето пъти е 130).Аз пия 3 пъти по 1 и половина Допегит,максимума е 3 пъти по 2 цели.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 13:10 от angels_zg

# 82
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Anina, да ти е жив и здрав мъжът и много да те слуша, обича и обгрижва!  bouquet
Анина, не му се връзвай на Калев!  Hug
Vlady, аз правя цитонамазка всяка година, но тази година няколко пъти. Някъде в 3-ти месец ми взеха и така се стресирах, защото прокървих. Не се притеснявай. Нормално е да ти е зачервена лигавицата сега.
Ninka_pav, а цвета на Спорти, като на снимката ли е, понеже малко се притеснявам да не ме изненадат неприятно. Чакам ги днес да дойдат де, та ще видим.
Зори, стриите се появяват за минути направо. Убедих се, че каквото и да правиш и каквото и да мажеш, тия гадове излизат и не се притесняват.

# 83
  • Мнения: 1 710
Дойде време за споделяне. Wink
Бях на преглед при д-р Калев. Отдели ми доста време, разгледа всички изследвания, снимки и т.н, които събирам от началото на бременността и по негово мнение бебето се развива добре, няма видими проблеми /дано да няма и невидими Praynig/ и би трябвало всичко да е ок до края на бременността. Трябва да направя няколко изследвания и за това в понеделник или вторник ще постъпя в болница. Първоначално едва ли не се зарадвах на възможността да видя обстановката, да се запозная с медицинския персонал, да ме видят по-обстойно някои специалисти, ама като осмислих, че отивам в болница, а не на почивка, малко ми охладня ентусиазма. Най-много ме притеснява какво ще правя нощно време като не мога да спя? Дали ще мога да чета или ще преча на другите момичета в стаята? Но за доброто на бебчо, ще стискам зъби и почти няма да се оплаквам. Wink
Доста се успокоих, след като Калев се зае да ме следи, само не мога да разбера защо сънувам кошмари и то толкова реалистични, че като се събудя се чудя дали не са истина. Тази нощ сънувах, че вече съм родила и даже SMS пратих на вестителка, че съм първата мартенска мама с бебе родено на 29.01. Обадих се на майка ми да пере и глади спешно всичко... абе с такива подробности сънувам, че като се събудих първата ми работа беше да погледна креватчето да се уверя, че все още няма бебе вътре. А под влияние на Ането, която твърди, че ще имам момче, сънувах, че точно момченце раждам. Mr. Green В сънищата си даже и пола знам.

# 84
  • Мнения: 18
Да, прави сте, че в началото на бременността се прави, но на мен не ми направиха, защото решиха, че съм правила скоро преди да забременея и няма смисъл, при положение, че не виждат и нищо съмнително. Но в по-късен етап не се препоръчвало... Не знам къде е истината, довечера ще се разбере.
Дея, радвам се, че всичко е ок с бебока. За четенето през нощта, аз като бях сега в болницата имаше нощна лампа над всяко легло, но ако няма винаги можеш да помолиш да ти донесат една от вкъщи. Аз също не можех да спа и това ми беше спасението.

# 85
  • Мнения: 519
Искам да ви питам нещо, мами. Въпросът ми може и глупаво да прозвучи, но...Притеснява ли ви това, че доки може да не е познал пола на бебето. На няколко пъти ми казват момиченце и съм толко щастлива. Hug Купувам си аз дрешки и всичко останало за момиченце, но си мисля "Ами ако бъркат и се появи момченце?" Crazy Не, че няма да си го обичам също толко силно, но не мога да се отърва от това чувство. ooooh! Ето сега искаме да вземем количка и си заглеждам "момичешките" цветове, но не смея да купя още...
Уф, много объркано стана. Embarassed Дано ме разбрахте.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 123
аз не се притеснявам-гледали са ме няколко лекари и всички казват момче-даже ми показват и аз ясно различих пишлето. GrinningАко пък са сбъркали-ми няма лошо и без това обожавамм момиченцата.Та и в двата случая ще съм много щастлива ,само всичко с бебо да е наред.Ние и без това купуваме по-неутрални цветове - оранжево,зелено,жълто.Имаме не много сини неща,но то пък не пречи и синьо за момиченце.Виж розово за момче е гадничко.
 За количката специално-аз не бих я взела розова примерно,особено ако това ми е първото бебе,защото ако следващото е момче...Но то пък си зависи и от възможностите на семейството.

# 87
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дея, аз съм лежала във втора градска и там стаите са с 2 легла само. Ще гледаш телевизия, акто не можеш да спинкаш или ще си бъбриш с персонала Laughing
Polina 13, сега виждам, че имаме еднакви гащеризончета за бебетата от бейби планет. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 4 406
Виж розово за момче е гадничко.
 
нали двамата доктори, които ми следят бременността, влязоха в спор в периода 15- 20 г. с. относно пола на бебето, аз все още имам терзания... макар че сега на последните 4 прегледа и двамата твърдят, че е женско, аз пазарувам в неутрални цветове- бяло, жълто и зелено. синьо имам в изобилие от баткото, а розовото не го харесвам така или иначе.

# 89
Privet i ot nas s beboka! Simple Smile Ot dosta vreme ne sam pisala, no niamashe s kakvo da se pohvalia i samo si vi chetiah. Az ot 25 yanuari veche sam v 45-dneven bolnichen predi rajdane, no s tazi razlika che bolnichen list namam - doktorkata mi e prieta v bolnica i eventualno ako ozdravee ot gadnia virus koito e lepnala shte mi izdade bolnichnia sas zadna dada na parvi. Loshoto e, che sega i izsledvaniata mi shte se zabaviat, che niama kak kato ne mi gi e naznachila doktorkata, a spored lichnata lekarka samo ginekologa, koito e sledil bremennostta ima pravo da predpisva izsledvania i bolnichni.
Da si priznaya malko pochva da me e shube ot rajdaneto. Veche izgledah filmche sas cezarovo sechenie, no niakak si vse mi se shte ako niama uslojnenia da rajdam normalno - ta v tazi vrazka moje li niakoi da mi dade saitche sas zapis na normalno rajdane - da se poobrazovam malko? Simple Smile
Priaten den na vsichki! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт