Прецакани в Евровизия

  • 2 016
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз тук намерих някои от песньовките - има няколко които не са лоши .. но за мен ( от 4утото са то4но 2 )
Симона Сиванио - "обещай ми"
Николай Манолов - "По-добре"
Дани Милев - "Светлината и мрака"
Георги Христов и Джани Фиорелино – "Sogno" ("Мечта")
Невена Цонева – "Не изчезвай"
Ивайло Колев - "Should've Been The One"
Те & Преслава Пейчева - "Тази вечер"
Иван и Стани - "You are magic"
Десислава Добрева – "Strong"
Deep zone & Balthazar - "DJ, Take Me Away"
Стоян Роянов Я-Я - "Sombero"
Generation - "Running Scared"


 наи ми хареса Дани Милев- така на първо виждане

# 16
  • Мнения: 2 013
http://life.dir.bg/2008/01/26/news2590837.html - линк към финалистите.

Не отричам, че може да пее. Просто не е подходящ за този конкурс - лично мнение. Особено като имаме предвид какви песни са се класирали за финал в  Евровизия, както и в първите пет.

Изслушах ги.
Като цяло има няколко нелоши парчета, но не са за Евровизия.
В интерес на истината парчето на Георги Христов и италианеца е най-слушаемо и с най-много настроение. Ако гласувам, май за него ще гласувам. Хареса ми и Диип Зоун с ди джея, но не е за този формат.

# 17
  • Мнения: 4 435
Аз все пак се надявам да не замине г-н Христов,а Дийп Зоун.

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз диип зон и балтазар изобшо не ги виждам като песен за евровизия  newsm78

# 19
  • Мнения: 3 880
Ех, голямо вживяване, голямо неЩо ooooh! Laughing
Като те чете човек, Ще рече, че са прецакали само НАС, горките, и че новият регламент са го иzмислили в наШа чест. Случайно да ти мина преz ум, че има оЩе 11 "прецакани" държави? Или ние сме по_по_най_прецакани от всички Laughing
Най_вероятно са реШили да пораzШирят малко конкурса, да има повече zрители, повече обаждания, повече парички. Едва ли някой е тръгнал да ни спъва, специално на нас.
А и Щом песните са толкова хубави, а иzпълнителите толкова добри, както каzваШ, тогава няма от какво да се притесняваме_ пак Ще се класираме Peace

....Но докато ние се предаваме толкова лесно,винаги така ще ни прецакват...
А това какво трябва да оzначава newsm78 Да не се предваме лесно? Бунт ли да направим или революция, какво предлагаШ Wink

# 20
  • Мнения: 9 903
ех, и аз се притесних Simple Smile

Георги Христов поне глас вади, а Дани Милев може да жъне успехи с песента си в съботното предаване на Искра Ангелова.
Разбира се, до финал може да стигне единствено ако италианците решат да подкрепят човека си, което малко ме съмнява.
Между другото има две теми за Евровизия в съответния подфорум - Кино и Телевизия Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 423
Чудя ви се защо толкова страдате
около това педерунгелско конкурсче.

# 22
  • Мнения: 1 072
Като заговолихме за педерунгели и се сетих за великата фраза - Руският слон и българският слон, хобот за хобот през вековете -  Wink

Визуализация   И двамата ги обичам.  Grinning

Да ме прощавате, но не мога да издържа на немското звучене - Зибен, зибен, ай-лу-лу, зибен, зибен, айн, цвайн...... Подивяваме с малката на тази песен.

# 23
  • Мнения: 431
Като заучастваме с нещо подобно, може и да се развълнувам.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
deepzone Sick , че и пооткраднато от prodigy ooooh!
ама ние помним prodigy!!!

на георги христов не му ли е вече време за пенсиониране newsm78

 Peace Peace за Деси Добрева

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Миналата година нашенци ме грабнаха от първите секунди на изпълнението си. Дори не знаех, че са в конкурсната програма, а си мислех, че са от пълнежа.
Тази година никой не ме ми направи кой знае колко добро впечатление. Хубави песнички, но не са за Евровизия. И с нея стана като с футбола - един звезден миг и тъмнина.

# 26
  • Мнения: 6 993
Като заучастваме с нещо подобно, може и да се развълнувам.
А аз ако заучастваме с нещо подобно - http://youtube.com/watch?v=Ty2DABt1VSwл
Иначе и аз не виждам защо точно ние да сме прецакани от новия регламент. Като са ни некадърни участниците и сме непопулярна страна, нормално е да не идем на финал. Не е чак такава драма.

# 27
  • Мнения: 431
А аз ако заучастваме с нещо подобно - http://youtube.com/watch?v=Ty2DABt1VSw
Иначе и аз не виждам защо точно ние да сме прецакани от новия регламент. Като са ни некадърни участниците и сме непопулярна страна, нормално е да не идем на финал. Не е чак такава драма.

Мда, не е лошо, но май не е за този конкурс. Те уж търсят някакви денсилки. Grinning

(Линкът ти има една излишна буква в края)

Съгласна съм за некадърните участници. Изслушах 12-те песни от сайта на БНТ - само похъркване ме спохожда от тях.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
За каквото и да се отнася само с "Дайте да дадем" нЕма да стане. Качество трЕбва, фантазия, шапка с едно перце...Тюх- тюх мрън-бръм, настроение и вълнение не създават. Само досааааада.

# 29
  • Мнения: 6 993
Да, вярно съм лепнала едно л. Това е защото ми беше първият пост тая сутрин, а тук се пише на бдс. Вече съм ок.
Да, Ханна не е особено евровизийска, но като цяло на мен този конкурс ми е смешен, а Ханна, Лорди, дори нашите Стоян и Елица ми бяха свежа глътка, другите все в един тон, все с един ритъм...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт