диетична сладкарница или цигари и алкохол

  • 3 029
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
ако пък решиш да е другото свиркай да ти дам  контакти за всички видове аксесоари за пушачи, алкохол и други такива Simple Smile
 Joy
те по принцип са 5-6 вносители, но поне ще те ориентирам кое от кой е наи добре Simple Smile

# 16
  • Мнения: 129
"диетична сладкарница" не е най-точната формулировка. по-добре го описва "природосъобразна магазиносладкарница"  Crazy
идеята ми е там да се продават всякакви храни,напитки и изделия за здравословно хранене и живот.
обаче така като гледам мненията ви по-добре е да заложим на другото  Sad       мн.благодаря  Peace
п.п. още не съм казала на мъжа ми  Grinning
Според мен също идеята е страхотна! Все повече хора се обръщат към здравословният начин на живот. Хората постепенно започват да проумяват кое им носи вреда и ако дай боже скоро влезе закона за забрана на пушенето на обществени места, ще видиш как хората по бързо ще започнат да се превъзпитават. Магазин за цигари и алкохол е банално и скучно. Просто ще трябва да поработиш добре върху имиджа и рекламата на това което правиш. Добре и интилигентно поднесено на публиката - ще се хареса!

# 17
  • Мнения: 3 376
И на мен ми харесва идеята,а и нещата,които могат да се продават там са с много богат асортимент.Обичам такива магазини,доскоро не се намираха нещата лесно,в нашия град има само 1-2 такива,но са доста посещавани Peace

Успех в начинанието,каквото и да решите.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 800
Темата е стара, от месец януари.

Авторката най- вероятно вече не се нуждае от съвет, а по- скоро да се включи да сподели, на кой вариант се е спряла и как върви ли начинанието.  Wink  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 426
Аз съм за сладкарница

# 20
  • Мнения: 5
аз съм за мини мол...с мини сладкарница....с мини шоп за цигари и алкохол.... и мини-мини тоалетна...  Joy

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 10:50 от izrutka

# 21
  • Мнения: 6 443
аз съм за мини мол...със мини сладкарница....мини шоп за цигари и алкохол.... и мини-мини тоалетна...  Joy
Я разясни тази идея с мини-мин тоалетната  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт