бебешки колички

  • 36 341
  • 45
  •   1
Отговори
здравейте!искам да купя възможно най-добрата бебешка количка за съкровището ми.посъветвайте ме.цената няма значение

# 1
  • София
  • Мнения: 1 391
Здравей,

Позволявам си да ти пиша не за да ти препоръчам количка, а за да те посъветвам да бъдеш малко по-конкретна в изискванията си, защото така ще получиш повече отговори. Например - триколка или не, със или без зимен кош и т.н.

# 2
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Онзи ден видях новият модел на джордани три в едно отпред само с две колела. Много хубаво изглежда в сиво-700лв мисля че беше. Към него има столче за кола и кош за новородено. Имам приятелка с такава и е супер доволна. Аз имах Quinny Buzz с всичките кошове -няма думи ,с които да обясня колко е удобна . А сега ще си купуваме TFK Buggster .

# 3
Здравейте, продавам детска количка Cangaroo. Триколка, изключително маневрена, запазена. Цена по договаряне Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 430
Съветвам те да не действаш по този начин при избора си на количка, защото това е една доста важна покупка. Аз избирах по цена - видях коя е най-скъпата по магазините и я купих, даже беше обявена за номер 1 тук във форума именно пег перего топ не знам си какво 1300лв дадох, сега съжалявам, струва ми се тежичка, не маневрира толкова лесно, колкото си представях. Според мен е лъжа, че чико били една класа под пег перего в количките. Новият модел на чико мисля, че е много по-добър. Струва също около 1300лв. За следващото ми дете живот и здраве ще избирам като обикалям по магазините и пробвам сама пособията  Rolling Eyes
Иначе скъпи и хубави колички - stokke. Само че разбрах за марката, когато вече бях купила пег перего..

# 5
  • Мнения: 19
Здравейте мами,

и аз много се чудя  newsm78 каква количка да взема. Влюбих се в Чиполино Джема, даже сега чакам новият им модел с чанта и кошче за кола. Чакат я след месец. Дано да имам късмет!

# 6
  • Мнения: 2 936
новата триколка на Макси кози е невероятна
показах я на една приятелка,която беше "влюбена" в Бъз-а,но когато е видяла първата...веднага я е поръчала  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 428
Ще получиш толкова много отговори, че на практика ще ти препоръчат всички колички и модели. Така, че ти сама трябва да решиш какво точно искаш. И бъди сигурна, че като си купиш въпросната количка, след много умуване, пак ще се чудиш дали не можеше да вземеш по-хубава и перфектна  Laughing
На мен ми харесва Грако Куатро
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2140
Напоследък Конкорд много ми харесват
http://www.bebemarket-bg.com/concord.html
Бъгстъра също е много хубава количка
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Джордани 3в1 също не е лошо
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3526
Джейн Номад също е много добър избор
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3057
Бугабуу също са много хубави колички
Това са моите предложения  Mr. Green Аз бих си избрала Конкорда. С портбебе излиза о/о 1000лв

# 8
  • Мнения: 655
Аз пък ще ти препоръчам Jané Slalom Pro-това е прекрасна количка, много здрава, може да се използват общо 5 коша с нея(тук http://www.jane.es/ можеш да разгледаш различните варианти, както и другите модели колички), никога няма да те предаде и можеш да я използваш и до 4 годинки.

# 9
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
здравейте!искам да купя възможно най-добрата бебешка количка за съкровището ми.посъветвайте ме.цената няма значение
Ето на този сайт има описание за повечето видове колички. Избора можеш да го направиш обаче само ти. Прецени си основните параметри, които имат значение за теб. За една мама може да е без значение тежестта на количката, за друга да е определяща. За друга да е важна колко е широка, дали е с големи или малки гуми.
Затова първо прецени какви са твоите изисквания, и след това направи съпоствки Simple Smile
Успех в начинанието - и на мен ми предстои, и се лутам и се мая ... но още не съм решила Sad

# 10
  • Мнения: 1 800
жена тествала най- популярните марки колички в Ню Йорк, ето какво е установила ( на английски е ):
http://nymag.com/shopping/features/43312/

# 11
  • Мнения: 360
След няколко месеца търсене, ровене, гледане и залитане по Jane(също много хубави) най-накрая, случайно видях във форума, една майка да препоръчва количките на http://www.bebemarket-bg.com/pics/concord-a4.jpg.
И така отидохме с мъжа ми да ги видим и се влюбихме. Какво да ти кажа, немска работа.Всичко е пипнато. Купихме количката след два дни и сега и се кефим. Цената и е 790 лв, кошницата за кола 350, коша за новородено 390 лв. Успех в избора!

# 12
  • Мнения: 10
След няколко месеца търсене, ровене, гледане и залитане по Jane(също много хубави) най-накрая, случайно видях във форума, една майка да препоръчва количките на http://www.bebemarket-bg.com/pics/concord-a4.jpg.
И така отидохме с мъжа ми да ги видим и се влюбихме. Какво да ти кажа, немска работа.Всичко е пипнато. Купихме количката след два дни и сега и се кефим. Цената и е 790 лв, кошницата за кола 350, коша за новородено 390 лв. Успех в избора!

Ellpi, имам въпрос за количките Concord fusion. Летния вариант има ли напълно легнало положение(защото ми трябва за новородено бебе) и купила ли си зимно чувалче за краката, ако да би ли показала как изглежда. Много съм ги харесала тези колички, но не съм ги виждала на живо и не ми е ясно какво точно трябва да си купя допълнително към количката. Бебето ми ще е лятно и не ми се иска да купувам кош за новородено. Благодаря предварително!

# 13
  • Мнения: 360
Конкорд нямат напълно легнало положение на гръбчето. Сигурно най-ниско е 45 градуса. Иначе гърба може да се фиксира на каквъвто искаш ти наклон. Има, обаче един вариант, за да избегнеш купуването на коша за новородено, които е нещо като порт бебе, но гръбчето му равно и може да се монтира на количката http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/xenon.html
Не знам каква му е цената, но ако се обадиш в бебе маркет, те ще ти кажат. Чувалче не съм взимала и не знам каква му е цената. Самата количка има едно тънко покривалце за крачетата, но не знам дали може да замести чувалчето. Ако те интересува още нещо, питай, няма проблем.

# 14
  • Мнения: 14 490
жена тествала най- популярните марки колички в Ню Йорк, ето какво е установила ( на английски е ):
http://nymag.com/shopping/features/43312/

това е страшно полезно. благодаря   bouquet

# 15
  • Мнения: 4 428
Конкорд нямат напълно легнало положение на гръбчето. Сигурно най-ниско е 45 градуса. Иначе гърба може да се фиксира на каквъвто искаш ти наклон. Има, обаче един вариант, за да избегнеш купуването на коша за новородено, които е нещо като порт бебе, но гръбчето му равно и може да се монтира на количката http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/xenon.html
Не знам каква му е цената, но ако се обадиш в бебе маркет, те ще ти кажат. Чувалче не съм взимала и не знам каква му е цената. Самата количка има едно тънко покривалце за крачетата, но не знам дали може да замести чувалчето. Ако те интересува още нещо, питай, няма проблем.

И аз много залитах по Джейн до преди месец, кагато видях Конкорд  Mr. Green Но от Бебе маркет ми казаха, че имало легнало положение  newsm78 А те ли са вносителите? Къде другаде може да се види? И да знаеш колко килограма е?

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 19:16 от veselina_s_p

# 16
  • Мнения: 360
Няма легнало положение.Сигурна съм, защото е пред мен количката. Иначе не знам дали те са вносителите, май не, но аз никъде не ги бях виждала, а мнооого гледах. Не знам колко кила е, гледах и в опътването, но нищо не откривам. Все пак не мисля, че е повече от 6-7 кг. Не е тежка, де. Най-хубаво е да се види на място, защото по снимките не може да се разбере много, много. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
Първо реши - какво харесваш - триколка или 4 колела.
Доколко дизайна има значение.
2 прецени - ще се побира ли в багажника на колата ви и в асансьора (ако ползвате) и за багажника  да не го заеме все пак целия.
Има ли да я дигаш да качваш стълби или не - от това ще зависи дали имаш изискване на всяка цена да е лека или може и по-тежичка.
Искаш ли да е непременно с цяла дръжка или не.
Има ли значение дали ще е с отделни кошове, дали детето да гледа към теб....

Скъпите колички все са си хубави (или поне здрави и качествени) - просто взимаш според предпочитанията си....

и най-добре - пообиколи магазини - побутай това онова...
тук общо взето всеки си е доволен от това което ползва и него си препоръчва....
истината е, че идеална количка няма, всяка си и ма плюсове и минуси и всъщност всичко е крайно субективно при един такъв избор....


Обрисувай някои насоки...вероятно по-добри съвети и конкретни ще получиш...

# 18
  • Мнения: 10
Ellpi, благодаря ти много за информацията, жалко че няма пълно легнало положение, на снимките ми изглеждаше, че има. Явно ще трябва да се купува кош за новородено. Sad
Ти като цяло доволна ли си от количката, в смисъл маневрена ли е, заслужава ли си парите, според теб има ли предимства пред Jane? Извинявай, че ти задавам толкова въпроси, но съм от Бургас и в тази дълбока провинция никъде не съм видяла да я предлагат, за да я разгледам на живо. Най- вероятно ако реша да я взема ще я поръчам директно от вносителите, които мисля че са тези: http://concord-bg.eu. Те ми дадоха същите цени като твоите.

# 19
  • Мнения: 902
Чувалчето на Конкорд изглежда така:
http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/zubehoer/hu … brschlafsack.html
Страхотна материя, може да се прикрепи към летния кош с 5точкови колани, много възможности за разкопчаване. Цената е 129 лв.
Предимството на Конкорд пред Jane е в сигурността на столчетата за кола.

# 20
  • Банкя
  • Мнения: 823
Онзи ден видях новият модел на джордани три в едно отпред само с две колела. Много хубаво изглежда в сиво-700лв мисля че беше. Към него има столче за кола и кош за новородено. Имам приятелка с такава и е супер доволна.....
newsm10 Моето съкровище е с такава, мога само да я препоръчам. Аз си бях харесала в интернет този десен от новата колекция, но като купувахме още ги нямаше в BG. Сега виждам, че Симонови ги предлагат Wink

Подобни варианти имат и Chicco, Inglesina и PegPerego, но цените им са над 1000-1300лв. Онзи ден говорих с една майка, която има комбинацията на PegPerego и се оказа, че нямат IsoFIX на кошчето за кола, нямат покривало за зимния кош, сенник.

Най-добре обиколи магазините и изпробвай количките, коя ще ти е най-удобна, коя има най-много екстри (щом цената няма значение). На Chicco има магазин до гарата, а в Бейби Планет на ул. Акад. Иван Гешов 9 (бивша Несторов) може да разгледаш Giordani, Inglesina и PegPerego.

Успех!

# 21
  • Мнения: 360
Zdrasti bijoux! Както може би разбра ние купихме количката наскоро и още не сме излизали с нея. Обаче, първото с което ме спечели е коолко е маневрена. Тя е супер маневрена. Моето мнение е че количката е много хубава.Има разни малки екстри по нея и като ги разбираш, виждаш колко добре е измислено. Количката изглежда добре направена, материята на плата е много готина. А за предимствата пред Jane, не знам. Ние като гледахме Jane все имаше нещо, което не ни харесваше докрай, а тази като я видяхме и двамата с мъжа ми, казахме "тази е". За мен голямо предимство е, че Конкорда е немска. Сериозно. Просто за мен тези хора, когато правят нещо, го правят.Не ме разбирай погрешено, Jane са хубави колички, мисля че няма да сбъркаш, но лично нас ни спечели  Конкорд.
Наскоро тук имаше тема, казва се "Към мамите с Jane "(намери я) и там пише за Конкорд, аз от нея за пръв път чух за тези колички.Ще прочетеш и за Jane. Много е индивидуално. И питай, не ме притесняваш! Grinning

# 22
  • Мнения: 165
момичета кажете ми моля ви в кой магазин мога да вида новите колички на макси кози . вчера обикалях магазините в софия специално за количка ,но никъде не видях макси кози .бях се насочила към скейт ,но като видях колко е тежка и се отказах.

# 23
  • Мнения: 360
В бебе маркет ги има Макси кози.Виж на сайта им къде се намират, че е малко оплетено.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
това са вносителите

Неделчев-Неделчев ООД
ж.к. Гоце Делчев
ул. Силиврия 16
София 1404
България

Tел.: 02-958 26 62
Tел.: 02-958 26 29
Факс: 02-958 26 51
Email: info@nn-bg.com


Предполагам, че и тук ще има...Wink
Магазин МАКСИ КОЗИ
ул. “ Крум Попов “ 62
тел. 02/865 04 87

ако имаш предвид мура - тя не е по-лека от скейт....

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 19:48 от bubu_to

# 25
  • Мнения: 165
благодаря много ,записах адресите и нямам търпение за втора обиколка . само за това мисля  #Crazy
а в сравнение със скейта коя според вас е по-добра. и каква е цената на мура с всички кошове?

# 26
  • София
  • Мнения: 44 121
благодаря много ,записах адресите и нямам търпение за втора обиколка . само за това мисля  #Crazy
а в сравнение със скейта коя според вас е по-добра. и каква е цената на мура с всички кошове?

може да им се обадиш да видиш дали в момента я имат налична, да не се разкарваш напразно....

иначе килата са им еднакви, ако към мурата си вземеш и дрийми (345лв) става и цената еднаква а кошниците за кола са от 135 до 500 лв според модела....
Мурата ще е може би по-проходима, но на мен лично скейта много повече ми харесва....мисля, че остава просто въпроса коя ти е по-симпатична...
а и не мога да разбера мурата има ли някакви положения летния кош за полягане на детето и пак ли спи ако има с вирнати крака или облегалката се променя.....

# 27
  • Мнения: 10
Тази количка Конкорд така ми е влязла в ума, че нищо друго не ми харесва. Ellpi, благодаря ти много за информацията, наистина ми помогна, явно това ще е моята количка. Както казваш немците си знаят работата. Аз имам още време до купуването, но вече нямам търпение. Ще се радвам да споделиш и впечатления и от първите разходки с нея.

# 28
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Вече излезе и втора част на комбинирани детски колички - триколки над 450лв.. Който има наблюдения за други модели от личен опит би било добре да ги сподели.

# 29
благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико и макси кози.посъветваите ме коя е по добра.знаете ли дали новият модел на макси кози-летен вариянт-има напълно легнало положение.знаете ли нещо повече и за марка STOKKE -каде може да се намери и добра ли е.ще се радвам на всякакви съвети

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 21:27 от pantazieva

# 30
  • Мнения: 9 973
бебето зимно или лятно е-има значение!!!!!!!!!!!! Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 44 121
благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико и макси кози.посъветваите ме коя е по добра.знаете ли дали новият модел на макси кози-летен вариянт-има напълно легнало положение.знаете ли нещо повече и за марка STOKKE -каде може да се намери и добра ли е.ще се радвам на всякакви съвети

stokke има в магазините на чико -на южен парк има един и май някъде до гарата е друтия....
хвалят ги собствениците, но си имат и кусури....пусни търсачка има не малко писано за тях.

# 32
  • Мнения: 6 713
благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико ...

Аз съм се спряла на Chicco Trio For Me! След преминаване от марка към марка, най-накрая те ми допаднаха най-много Peace

Има възможност количката да бъде обърната с лице към майката и с лице към движението. Много удобни са спирачките. Плюс това единичните гуми (в началото не ми харесваше заради това!) са наистина удобни, поне на мен ми се видяха такива след като я пробвах. Количките с двойни гуми ми стоят по-тромави. Simple Smile

# 33
ние сме с триколка HIGH TREK на BEBECONFORT.много съм доволна-количкта е много лека и маневрена,трите колела са големи и с амортисьори.бебето ми се роди април и не съм си взимала закрития кош,изкарахме със кошницата(тя се монтира на количката и в колата).сега сме с големия кош с термо чувалче.в най-големите снегове съм излизала без проблем,управлявам я с една ръка-толкова е маневрена.количката не е ефтина,но мисля че ще изкарам само с нея.всеки лев си струвашеPeace 

# 34
# 35
  • Мнения: 86
Bugaboo Cameleon     от магазин 9+
или Maclaren 4 seasons

# 36
и STOKKE МИ ХАРЕСАХА КАТО ДИЗАЙН.КАДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ.6ТЕ РАЖДАМ АВГУСТ ТАКА 4Е ИМАМ ДОСТА ВРЕМЕ ДА ИЗБЕРА НАДЯВАМ СЕ НАЙ-ДОБРАТА КОЛИЧКА

# 37
  • София
  • Мнения: 44 121
Ако си от София...


благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико и макси кози.посъветваите ме коя е по добра.знаете ли дали новият модел на макси кози-летен вариянт-има напълно легнало положение.знаете ли нещо повече и за марка STOKKE -каде може да се намери и добра ли е.ще се радвам на всякакви съвети

stokke има в магазините на чико -на южен парк има един и май някъде до гарата е друтия....
хвалят ги собствениците, но си имат и кусури....пусни търсачка има не малко писано за тях.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 121
Май и в магазин 9+ ги има...

# 39
  • Мнения: X
Мисля, че най-добрата количка в момента на пазара е Skate на Peg Perego: цък

Вчера я гледах в "Piggy's House", просто е невероятна. Кара се с една ръка, толкова е лека и маневрена, може да се ползва от първия ден на бебето, без да е необходим допълнителен кош.


Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 15:19 от Анонимен

# 40
  • София
  • Мнения: 44 121
Скейт е мноогоо хубава...но лека е последното, което може да се каже като нейн плюс Wink

# 41
  • Мнения: X
Лека за бутане и лесна за управление имах предвид. Не съм я вдигала, за да я оценя и на килограми.  Blush

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 10:15 от Анонимен

# 42
къде  се намира магазин 9+

# 43
  • Мнения: 6 713
За мен пък един единствен кош в случая на Скейт не ми се струва особено удачно newsm78

Пък и дизайна ми е твърде футуристичен Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 44 121
.
къде  се намира магазин 9+


Магазинът е на бул. "Вапцаров" (бившия бул. "Яворов" 34), между Семинарията и София Ленд

Цитат
Магазинът е много добре зареден с маркови стоки, има колички Стоке, Бугабу, Чико и тн. Бебешките дрешки също са предимно маркови, има и хубави мебели за бебешка стая, при това в наличност. Доволна съм много от този магазин, оттам накупихме маса неща за малкия, обслужването е на ниво. Работното време е до 7 пред делнични дни, работят и в събота, но не знам докога.

това от една др тема...

# 45
  • София
  • Мнения: 44 121
http://www.9plus.eu/

може да видиш каталога...има стокке..

Общи условия

Активация на акаунт