бебешки колички

  • 36 341
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
бебето зимно или лятно е-има значение!!!!!!!!!!!! Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 44 121
благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико и макси кози.посъветваите ме коя е по добра.знаете ли дали новият модел на макси кози-летен вариянт-има напълно легнало положение.знаете ли нещо повече и за марка STOKKE -каде може да се намери и добра ли е.ще се радвам на всякакви съвети

stokke има в магазините на чико -на южен парк има един и май някъде до гарата е друтия....
хвалят ги собствениците, но си имат и кусури....пусни търсачка има не малко писано за тях.

# 32
  • Мнения: 6 713
благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико ...

Аз съм се спряла на Chicco Trio For Me! След преминаване от марка към марка, най-накрая те ми допаднаха най-много Peace

Има възможност количката да бъде обърната с лице към майката и с лице към движението. Много удобни са спирачките. Плюс това единичните гуми (в началото не ми харесваше заради това!) са наистина удобни, поне на мен ми се видяха такива след като я пробвах. Количките с двойни гуми ми стоят по-тромави. Simple Smile

# 33
ние сме с триколка HIGH TREK на BEBECONFORT.много съм доволна-количкта е много лека и маневрена,трите колела са големи и с амортисьори.бебето ми се роди април и не съм си взимала закрития кош,изкарахме със кошницата(тя се монтира на количката и в колата).сега сме с големия кош с термо чувалче.в най-големите снегове съм излизала без проблем,управлявам я с една ръка-толкова е маневрена.количката не е ефтина,но мисля че ще изкарам само с нея.всеки лев си струвашеPeace 

# 34
# 35
  • Мнения: 86
Bugaboo Cameleon     от магазин 9+
или Maclaren 4 seasons

# 36
и STOKKE МИ ХАРЕСАХА КАТО ДИЗАЙН.КАДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ.6ТЕ РАЖДАМ АВГУСТ ТАКА 4Е ИМАМ ДОСТА ВРЕМЕ ДА ИЗБЕРА НАДЯВАМ СЕ НАЙ-ДОБРАТА КОЛИЧКА

# 37
  • София
  • Мнения: 44 121
Ако си от София...


благодаря на всички които ми писахте.все още не съм избрала количка,но се спрях на две марки-чико и макси кози.посъветваите ме коя е по добра.знаете ли дали новият модел на макси кози-летен вариянт-има напълно легнало положение.знаете ли нещо повече и за марка STOKKE -каде може да се намери и добра ли е.ще се радвам на всякакви съвети

stokke има в магазините на чико -на южен парк има един и май някъде до гарата е друтия....
хвалят ги собствениците, но си имат и кусури....пусни търсачка има не малко писано за тях.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 121
Май и в магазин 9+ ги има...

# 39
  • Мнения: X
Мисля, че най-добрата количка в момента на пазара е Skate на Peg Perego: цък

Вчера я гледах в "Piggy's House", просто е невероятна. Кара се с една ръка, толкова е лека и маневрена, може да се ползва от първия ден на бебето, без да е необходим допълнителен кош.


Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 15:19 от Анонимен

# 40
  • София
  • Мнения: 44 121
Скейт е мноогоо хубава...но лека е последното, което може да се каже като нейн плюс Wink

# 41
  • Мнения: X
Лека за бутане и лесна за управление имах предвид. Не съм я вдигала, за да я оценя и на килограми.  Blush

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 10:15 от Анонимен

# 42
къде  се намира магазин 9+

# 43
  • Мнения: 6 713
За мен пък един единствен кош в случая на Скейт не ми се струва особено удачно newsm78

Пък и дизайна ми е твърде футуристичен Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 44 121
.
къде  се намира магазин 9+


Магазинът е на бул. "Вапцаров" (бившия бул. "Яворов" 34), между Семинарията и София Ленд

Цитат
Магазинът е много добре зареден с маркови стоки, има колички Стоке, Бугабу, Чико и тн. Бебешките дрешки също са предимно маркови, има и хубави мебели за бебешка стая, при това в наличност. Доволна съм много от този магазин, оттам накупихме маса неща за малкия, обслужването е на ниво. Работното време е до 7 пред делнични дни, работят и в събота, но не знам докога.

това от една др тема...

Общи условия

Активация на акаунт