Набор 2001 (8)

  • 16 103
  • 356
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
да и ние ще имаме нещо като интервю
и разговр с психолог --

важното е че сте я записали  Peace
ние ще чакаме април месец Peace

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние сме се спрели на 2 училища,и за двете ни казаха април.Поканиха ме на среща през март,тъй като в едното ни се води район. Peace

# 17
  • Мнения: 2 332
Хайде и аз запис в новата темичка!

Исках да попитам за ски-училищата - видях, че сте зачекнали темата - нормално ли е 170 лв за 5 дни? На мен ми се вижда много, но така или иначе не знам как вървят цените за този спорт...

Танче - нормално е, човешко, да ти се поопъват нервите. Но виж това за близнаците  Laughing направо ме разби. И Йоана иска ГСМ, засега няма да и се отвори парашута обаче - не виждам особен смисъл отсега да има подобна вещ.

# 18
  • Мнения: 7 263
Привет!
Честита ни нова темичка !!!
Живи и здрави да са ни дечицата и да ги слушаме повече  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
Ние подадохме молбата за у-ще. Поканиха ни на среща през май месец.

Роси ами нали Дияна иска сестра, пък Димитрова рече момче. И дребната измисли компромисен вариант - близнаци (момче и момиче) Simple Smile
Силно се надявам да се видим в четвъртък Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Ски-училището на Лори струваше 170лв. + 40лв. за влека - множко ми се вижда, миналата година беше 120лв.

Фантичка, относно транспорта съм чувала за варианти, когато родителите на няколко деца съседчета от едно училище или посока поне, наемат такси да ги води сутрин и да ги събира следобед - излизало по-евтино от училищен транспорт.

И мен ме отбиха от две училища за април, направо вече ме хвана параноята да не изпусна някой срок. Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
При нас даже е 195 без лифта  #Crazy. Направо се оливат вече с цените, но нямаме избор.

# 22
  • София
  • Мнения: 986
Привет на всички в новата темичка!!
Ние почнахме ските, Ники е начинаещ, но казват, че добре се справя.Цената при нас е 175лв. за 5 дни и скивлек по 10 лв. на ден.Мисля, че имаш избор - да не го запишеш, а да си го учиш сам Tired, или пък на кънки - всеки сам си преценява....не е като да е насила... Hug

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 156
мойта от вчера е на ски за първи път.
иначе ходи на море и зелено училище още от първа група. много сме доволни, даже се надявам тази година да ида и аз с бебето

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Привет на всички в новата темичка!!
Ние почнахме ските, Ники е начинаещ, но казват, че добре се справя.Цената при нас е 175лв. за 5 дни и скивлек по 10 лв. на ден.Мисля, че имаш избор - да не го запишеш, а да си го учиш сам Tired, или пък на кънки - всеки сам си преценява....не е като да е насила... Hug
Taka e, ама трудно ще му обясниш, защо не ходи с приятелчетата си от детската. Да не говорим, че аз не карам ски, а мъжът ми няма време да отиде да кара, камо ли да го учи. Мисля си, че фирмите малко злоупотребават с цените.

# 25
  • София
  • Мнения: 39 770
Явно цените навсякъде са еднакви. При нас е 170, предполагам, че цената на лифта не влиза. Така, че най-вероятно ще е към 200+. И на мен ми идват доста, а и фев. месец имам доста разходи, т.е. мъж ми има разходи Simple Smile Имам малко време да реша ще го бъде ли ски-училището или не. От групата на Дияна почти никой май няма да ходи.

# 26
  • Мнения: 143
Здравейте,и аз да се включа тук.При нас е 205лв с лифта.Но ние им даваме храна.Нещо организацията не ми харесва.Днеска са втори ден,отидохме по същото време като вчера,а се оказа че автобусът почти тръгваше.Иначе не е лош,но ме притеснява че няма табели чи превозва деца.Но като цяло детето е доволно.Днес не я намазах с крем против изгаряне и се прибра изгоряла много.Да ви кажа на мен тези 205 лв ми се виждат много,но е четвърта група и никога не я бях пускала,а ние с беще и не караме и няма как да отиде с нас.

# 27
  • Мнения: 601
При нас е 187 лв. за 5 дни - спане (4 нощувки), храна, екипировка. Карат по 4 часа на ден, доколкото разбрах. За втора година ски-училището е на Мальовица и госпожата каза, че миналата година са изкарали страхотно.
Иначе аз мислех да я записвам след Нова Година за 5 дни и звънях в Мотен и Мачирски. Цената е ~200 лв. С бус от стадион Васил Левски беше на едното място. Предупредиха ме, че очакват лошо време обаче в Мотен, та се отказах. Има и варианти 5 поредни съботи/недели, 3 поредни  събота+неделя. Ще видим как ще мине ски у-щето и после ще мислим евентуално за Витоша.

# 28
  • Мнения: 3 886
Ей де ги тез  екскурзий бре.При нас нищо няма Confused Cry

# 29
  • Мнения: 842
При нас имаше обява за ски училище, но моят глезан не иска да мръдне никъде без нас  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт