Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 829
браво на детето, и как хубаво пише! Laughing


# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?
Нашият предната година ходи само половин година на бойни изкуства в градината, но беше много несериозен учителя и имаха много пропуски. И затова втората половина просто го спряхме. Имахме желание да го запишем на плуване, но нямаше как да го водим. Все още не съм се отказала, но чакам да оправим колата, която ще остане за мое ползване и евентуално тогава ще имам възможност да го водя.

# 62
  • Мнения: 2 196
AnMary,Диана пише много хубаво.   bouquet
Ани за писане пише всичко,но доста криви буквите,а всички са с различни размери.В момента е болна и си е у нас и се упражнява да пише в тетрадка с тесни и широки редове. Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 9 455
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?
Нашият предната година ходи само половин година на бойни изкуства в градината, но беше много несериозен учителя и имаха много пропуски. И затова втората половина просто го спряхме. Имахме желание да го запишем на плуване, но нямаше как да го водим. Все още не съм се отказала, но чакам да оправим колата, която ще остане за мое ползване и евентуално тогава ще имам възможност да го водя.
Moят син е от децата, които никъде не ходят. Мисля, че за всичко си има време, като почне училище тогава ще учи английски. За друго засега не е показал желание. Ще го запиша и на плуване от септември. Май в първи клас ще го понатоваря, за сметка на досега. А иначе ходи на ски, но това не е кой знае колко ангажиращо.

# 64
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
Нашето момиченце ходи три пъти седмично на акробатика и на нищо друго.Треньорката и иска да я водим всеки ден,но това ни е непосилно. ooooh!С езици не виждам смисъл да я мъча от сега,като тръгне на училище ще я запишем.А все пак е дете,иска и се да играе. Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 40 958
Че пише, пише, но мисля че всичко без немската оФчарка и телефона го е писала щерката на xai.
Но ме побърка с таз обява - "да я лепна мамо навън, моляяяя те".

# 66
  • Мнения: 7 263
Чета ви и се чудя  newsm78 Не са ли много натоварени децата ви? Плуване, уроци по английски, ски и разни други? Те сами ли изявиха желание или вие настояхте? Кога им остава време да си поиграят, да се наслаждават на детството си?

poohcho
моят хубустник е един от тези, но само привидно е натоварен. На плуване и футбол ходи от предучилищната, тоест това са часове в самото училище. На ски ходи в неделя и е много доволен. Записах го по мое усмотрение и след 2-рия път е вече фен. На карате ходят три пъти в седмицата с брат си, но и преди и след това има време да играе достатъчно, още повече при него енергията е по-скоро в излишък. На английски е два пъти в седмицата, но и там засега е по-скоро забавление отколкото сериозно учене.
Смятам че вече им е време да минават на този режим, остава им време за дивотии поне на моите  Grinning

# 67
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
  Моето ,слава богу е кротичко.У дома се учим да четем,пише детето.Тренировките са му голяма страст, Mr. Green рисува много хубаво. HugЗаписахме я само на един спорт,който тя избра,но детето си тренира сериозно и с желание.Момичето много се занимава с тях и иска да ходат всеки ден,както вече казах,но ние нямаме възможност.

# 68
  • Мнения: 2 196
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

Ани за сега ходи на английски и модерни танци в ДГ само. Rolling Eyes

# 69
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

 В ЦСК-а. Peace

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Фантичка,къде ходи дъщеричката ти на акробатика?

 В ЦСК-а. Peace

Къде е това?

Мойто диване и то се натиска за гимнастика, поне да го заведа един-два пъти да види, че не е за всеки..

# 71
  • Мнения: 2 196
Имам някакъв спомен,че беше на 4-ти километър,но може и да греша.На времето тренирах спортна гимнастика и имам спомен,че ходехме на състезания там.

# 72
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Така наречения  "Спортен комплекс Червена знаме" на 4-и километър.Точният адрес е ул.Асен Йорданов 1.Там трябва да търсите залата по гимнастика и акробатика.Но е малко завъртяно.Ако искаш мога да ти дам тел. на треньорката да пробвате. Peace

# 73
  • Мнения: 2 829
защо да са натоварени?
и уроците по плуване и тези по англ.език са под форматана игра и са съобразени с възрастта им
Габи ходи с желание на всичко, даже на плуване иска да е всеки ден,но аз нямам възможност да я водя
проблема на децата в София е че няма къде да играят
онова време когато майките нипускаха сами да играем по площадките отдавна е отминало
Сега не остана свестна площадка за игра,парк
ии ако ги има  са пълни с кучета и тн Peace
Така че по-добре да се занимават с нещо отколкото да виснат пред тв-то или компа с часове


# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Ние май сме едни от малкото родители,които не позволяват на децата да гледат ТВ.У дома гледат само в събота и неделя,по един филм избран от нас. PeaceПрез другото време си играят в детската.Там телевизор не сме сложили и адски се вбесих,когато в градината купиха телевизори и DVD.Според мен децата са там ,не за да гледат филмчета по цял ден.Но на голяма част от родителите това не им направи никакво впечатлени,от което си правя извода,че децата са така и удома.Закотвени пред ТВ. ConfusedСъбота и неделя са навън,стига времето да го позволява.Когато е студено,ходим в някой детски клуб да играят.Миналото лято започнахме да обикаляме 100-те Национални туристически обекта,Дарина е много впечатлена.Иска да знае всичко и пита постоянно.В " Концертната зала" на пещерата Бачо Киро такъв рецитал от патриотични песни дръпна,че им скри шапките на всички,обра овациите детето. Mr. Green Laughing

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 13:09 от Фантичка

Общи условия

Активация на акаунт