Баща на децата ми/Партньор в живота ми

  • 4 831
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Като ви чета,направо ми става неудобно от себе си.И през ум не ми е минавало дали ще бъде добър баща.Интересувах се живо единствено от това,как ми пасва на мен самата.Да,със сигурност го пожелах само като партньор,дори партньор е доста постна дума.Пожелах го чисто и просто като мъж  и какво беше удивлението ми само,когато след има няма година,той се превърна и в баща на детето ми.Беше интересно да го наблюдавам и в тази роля.Изобщо чак след раждането на детето ни ми хрумна,че вече ще се делим,няма да принадлежим само на нас самите.Усещането при него беше същото,говорили сме много пъти.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нищо не съм избирала. Станахме гаджета, след три месеца забременях, на шестия се оженихме.
И финансово не беше добре (за разлика от сега), работеше като прост кофражист, достатъчно беше, че ми търпеше шантавия характер.

# 17
  • Мнения: 5 103
Избирах го много - все пак не може детето ми да се срамува от вида на баща си, но първо го избрах като партньор в живота.

# 18
Моя първо го избрах като партньор в живота ,а после като го опознах много добре реших ,че той ще бъде най- добрия като донор , защото много ми харесва на външен вид и го обичам ,иначе характера му не струва ама вече се свикнахме.Можеби го виждам и като двете.Все още не съм му родила дете да го видя какъв баща ще е.Но ако съдя от другите му деца от първия брак-определено става.Сега да обобщя-избрах го като донор или като баща на децата ми.Финансовото положение има значение щом той ще е бащата.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Идеален партньор  Rolling Eyes , хич не е ... и аз не съм идеална партньорка

Аз не го избирах , направо го взех, защото ми писна да търся

# 20
  • Мнения: 3 447
Дори не съм мислила за деца, като го избирах. Оказа се, че в ролята на баща е добър.
И аз така. При всички случаи го избирах за партньор, деца не ми бяха в главата хич.  За мен е важно да сме на един акъл, да е интелигентен и забавен, и да прави добър секс.
Да, така е... но не е достатъчно, поне за мен не е. Била съм 6 години с един, дето ни беше страхотно да пием до сутринта, да говорим за какво ли не и да правим какво ли не, но и през ум не ми е минавало да искам деца от него.
Много ясно, че избирам първо партньор и когато назрее моментът, го преценявам и като потенциален баща.  От четирима кандидат-осеменители, обаче, само един издържа теста.

# 21
  • Мнения: 765
По-лесно би ми било да се разведа с идеалният баща, отколкото с идеалният партньор.
Не знам дали има връзка с темата.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По-лесно би ми било да се разведа с идеалният баща, отколкото с идеалният партньор.
Не знам дали има връзка с темата.

Нима може  идеалният партньор да е лош баща...

# 23
  • Мнения: 5 103
Разбира се, че може.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Разбира се, че може... и обратното може.

# 25
  • Мнения: 765
Именно- няма как да е лош, но може да не е идеален баща. Може да не е толкова добър баща, може да не знае как се слагат памперси и да не играе в парка с детето, но това са подробности.

# 26
  • Мнения: 3 447
По-лесно би ми било да се разведа с идеалният баща, отколкото с идеалният партньор.
Не знам дали има връзка с темата.
А сега де... наведе ме на размисъл. Дали би ми било лесно да се разведа с някой, който малтретира мен, но е идеален за детето ми, или с някой, който е идеален за мен, но малтретира детето ми. Всъщност, как ще е идеален за мен, при това положение?

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А какво означава лош баща , тогава  newsm78 ... щото ако е сприхав и пердаши децата, веднага пада от идеалното ... или  за друго си говорите  Rolling Eyes

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бащата на децата ми е първо добър партньор. Бащинството, както и майчинството не се усеща предварително, поне при мен е така, то идва с времето и с децата.

# 29
Няма идеални на този свят все нещо куца.

Общи условия

Активация на акаунт