БУРГАСкото дете в къщи скука вече го наляга, а мама за купон се стяга - 43

  • 11 841
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Рени,успех на изпита!Стискам палци! newsm10   Hands Thumbsup  Hands Thumbsup Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 561
запис

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Момичетааа, момичета, някой питаше за детски градини и ясли, е на тук мисля че се получи успешно вдетеняването и издребняването. Бива ли такова нещо, станала е грешка и толкова, какви са тия точки и удебелни шрифтове, какво е това нещо. Да се надяваме че нещата вече са ясни и няма да има повече недоразумения. Вземете се малко в ръце и се дръжте на положение!!! (Аз си падам по удивителните)

# 18
  • Мнения: 1 701
Ето меееее...
Ииии...
Сефте да стане спор и аз да не съм вътре! Wink

У нас има три реда сополи - мама, татко и Пламъка! Аман !
Само да ви се оплача и отивам да страдам със салфетка на носа! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 177
Здравейте майчета!  bouquet
Аз не пиша тук,а и почти никъде,но се надавам да ми помогнете.
Трябва да си пусна документите за детските надбавки,а незнам къде,освен удостоверението за дохода през последната година какво друго ми трябва?
Благодаря ви предварително!

# 20
  • България
  • Мнения: 3 621
Вели, мисля че  документите се подават по местоживеене - документ за доходи през последната година на двамата родители ( ако имате брак) , ЛК на двамата , акта за раждане на детето, наредбата - ако преди си получавала детски. Най-добре разбери първо къде е за вашия район и отиди на място или прати някой да ти вземе бланки за попълване и там ще ти кажат какво точно трябва. Успех  Peace

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 17:30 от Reny27

# 21
  • Мнения: 177
А за Славейков къде се подават?
Точно това не го знам.За другото ще се оправя,предполагам.

# 22
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Не го обичам тоя "запис", но в момента не се сещам какво друго да напиша.  Whistling

# 23
  • Мнения: 373
И аз да се запиша тука. Маги и в твоята щах да се запиша , ама те я махнали

Честита 6-та месечинка на Слави и 4-та месечинка на Митко и Габи с малко закъснение!Да са живи и здрави и да растат весели и щастливи
Рени, ама на Майчето опада ли й бебешката косичка? Тя си й беше доста гъстичка .Вие нали прически правехте. Това на снимката ли и е новата косичка ? Simple Smile И тя към русото се е ориентирала. И да те пита как го написа тоя "раьон"? Това йо все не мога да го разбера как се пише. Някой път по случайност ми излиза , а после като опитам не става и не става.
А Петъо пак ми е с висока температура и много гадна кашлица. Дано не е направил някоя пневмония Sick

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 12:35 от krasi72 ( pet i den)

# 24
  • Мнения: 1 280
          Краси  Петьо да оздравява бързо. Снимка правиха ли му?  Ь на фонетичната се намира на X   Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 279
Здравейте ,момичета!
Приемате ли още една Бургаска бъдеща мама Wink
Ще ми бъде интересно да си пиша с вас, все пак сме от един град  Hug
Отдавна смятам да се запиша и при вас, ето че го направих Crazy
Аз съм с термин 17 юни и ще си имам едно хубаво лятно бебче....

# 27
  • Мнения: 373
          Краси  Петьо да оздравява бързо. Снимка правиха ли му?  Ь на фонетичната се намира на X   Wink
ЬЬЬЬ ooooh! Embarassed Мерси!  Днес ще  водя ПетЬо да го чуе пак лекарката ни и ако каже за снимка  ще трябва да правим Sick
Добре дошла katentze!

# 28
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Привет и от мен  Hug

Честито на всички празнували и празнуващи... Embarassed късничко,ама като не съм влизала.... Embarassed   bouquet  bouquet  bouquet

katentze  welcome  Hug

Ние ще си търсим очен лекар за Гого..бил много ококорен и педито ни праща на преглед...казаха ми за някакъв д-р Кознецов...ама сега проучвам...

# 29
  • Мнения: 917
Лелеееееее какво правите момичета, една вечер не влязах в темата,а вие сте намерили повод да се джавкате. бива ли такова нещо.....явно е имало много желаещи да пускат теми. Е на мен ми е все едно кой ги пуска, важното е да не се карате из тия теми, а да си говорим за приятни неща. Хайде лек ден ви желая, че имам доста работа.
Е кики за първи път чувам, че е пролем да е ококорено детето. Ние ходихме във Варна при една доцентка и тя ни препоръча Кузнецов, ако не ни се ходи чак до Варна. Явно е добър.

Общи условия

Активация на акаунт