Юлска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме

  • 11 823
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • USA
  • Мнения: 559
Донси, аз не знам да има такова столче което да става полу легнало.  Thinking Явно в седнала поза детето е най-добре защитено.

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 197
ами има едни, които се водят с две положения. или аз нещо не съм разбрала. идеята е детето като спи, леко да е полегнало  newsm78

# 17
  • USA
  • Мнения: 559
Ако намериш някой линк, пусни да видиме, че и аз планирам дълги пътувания.

# 18
  • Мнения: 98
Уинкси, с какво на САП работиш?
Бях гледала разни столчета с опция за различно положение на гръбчето, но сега намирам само такива на Чиполино в нета...
Ани,  Hug Бързо да се оправя малкото човече!

# 19
  • sf
  • Мнения: 10 197
например това
пише 5 положения за промяна на наклона на облегалката . аз тва разбирам,че става за по-удобно спане

# 20
  • Мнения: 640
Здравейте,

Количката аз още си я харесвам, а и е комбинирана, та и лятото ще съм си с нея.
Вики, аз столче взех на cangaroo и става полулегнало. Води се от 9 до 25 кг.  Пък и е в червено и синьо  Mr. Green. При нас вече кошницата съвсем окъся и отесня.
Съжалявам за приятелката ти. От опит знам, че тази болка трудно минава.

# 21
  • USA
  • Мнения: 559
Зоре, използвам R/3 Enterprise и BW. Не знам дали са стандартни или така се казват само тук.  Embarassed

И аз ще портърся нещо с повече положения. Мерси!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
Да,точно такова каквото Вики го е сложила за столчетата,даже има едни които са още по удобни целия стол се завърта на основа на 90 градуса така има място за крачетата.Добре са обезопасени поне нашите във всички позиции,да не се случва на никой да разбира. Praynig
Знаете ли някаква играчка която може да се закача,да свири ама не кратки мелодии и да има нещо по нея светещо въртящо се?Боряна май ти беше гледала волана на чико,нещо друго да си видяла?

# 23
  • Мнения: 616
Добро утро
Донси мисля че и това се издърпва и има полу легнало положени е но като ми го донесат ще ти кажа .Това го харесах и затова че като стане на 4-5 годинки се маха облегалката  и остава само седалката която пак е задължително по новите закони.

# 24
  • Мнения: 1 098
Добро утро!
Вчера пробвах Дели в бънджито, но го вдигнах нагоре, за да не стъпва на крачета, беше му мн. забавно.
Аз му давам по една капка Вигантол, също фонтанелата е с големина 5ст.
Гоца, ние имаме една готина топка на Фишър Прайс, светка пее и се търкаля. Взимана е от Марсел, но предполагам, че я има и в Джъмбо. Ето тук е- последната http://www.shopping.com/xFS?KW=fisher%20price%20ball&BSC=1

# 25
  • Мнения: 384
Добро утро!
Ето,че и Никола порастна и днес става на 6 месеца!Тва е бебето пораства,вече е голямо бебе!Черпя!  Hug
Честито на Инка!Тва си е една сериозна възраст!   bouquet
Айде да споделим играчки,с които се занимават бебоците в тая възраст!И аз имам нужда от подновяване,от друг тип играчки вече.Поне докато не стане топло,после ще сме навън,ще се люляме по люлките и ще бутаме буталките.  Laughing
Хубав ден момичета!  Peace

# 26
  • Мнения: 43
Здравейте! Добро утро!
Много ме замисляте с тия столчета. Ще ми се и на мен - ама пък още нямаме 9 кг, а и не може да сяда... newsm78  Но пък с проходилката е фурия. Лелеееее- търчи из хола, в спалнята си влиза...Мъка! Няма вече спокойствие! И като му викна по име така се радва и хили  Heart Eyes
Зоре, много ми хареса как разбиращо чете Сашко  Laughing  Heart Eyes
Winx  Hug На анлийски ще му говори мъжа ми още дълго време.
Честита месечинка на Никола и на Инка   bouquet   bouquet

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 197
ох аз не знам като търгнем към морето как ще е с тия столчета. Кико ще си спи в неговото, но Роки е на седалката за след 4г , а ако се опъне на седалката ще й е тясно  Thinking

Честито на месечковците!

днес станах в 9 и сега ми е криво , не че съм се наспала де  Tired

# 28
  • Мнения: 766
Хайде добро утро  bowuu
Изкушавам се да почерпя  Mr. Green

Честито и на Яна и Никола  Hug  bouquet
И аз се оглеждам за нови играчки - искам нещо, пеещо, светещо и движещо се  newsm78
Топката на borianna ми хареса честно казано.
Може да се уреди Инка днес с нещо такова  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 114
 Добро утро!

 Честити месечинки и половин годинки на празнуващите бебоци днес!  bouquet

 Следобяд ще излизам градска отпуска и съм щастлива/ дано не ми мине котка път/.
 Столче имаме от големия - не е нищо особено/на Бертони/, но с три позиции. Пътували сме с него, когато заспи просто издърпвах и си спеше полулегнал/наклона е около 45 градуса/. Удобни са при дълги пътувания/а нашите са предимно такива/. Върши работа, на големия миналата година му станаха малки коланите и сменихме с седалка.  Лошото е, че като монтираме стола и няма място за мен при децата отзад, а винаги някое иска нещо.
 

 Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт