Юлска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме

  • 11 825
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
Томасе благодаря за инфото, че и Денис стои така и ми беше притеснено, а малката Кати е страхотна кукличка.
Аз от сутринта го слушам как кашля и диша тежко и си мисля, че се влошава дано да греша. Преди малко звъннах на нашите и баща ми с пневмония, баба ми за болница от грип, на брат ми детето също с грип. Направо ми се стъжни. Извянавам се за натоварващия пост, но исках да си споделя.

# 46
  • Мнения: 521
Мими, не е ли рано на Кати да стои? Браво на момичето!! Hug
Ние сме големи мързели- не ще да лази, а се придвижва с някакви приплъзгвания, които са едва забележими
Ani_s , на всеки се случва  Hug

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:29 от Гъсето

# 47
  • София
  • Мнения: 3 414
Гъсето,Кати е това Hug
Мими да,ако искат да лазят ако не искат

# 48
  • Мнения: 1 799
Мими, мерси   bouquet
Иве за тези страничните около главата ли говориш? те са твърди...иначе струва 450 от 9 плюс

# 49
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Мими, не е ли рано на Лина да стои? Браво на момичето!! Hug
Лина дори ходи hahaha А за Кати - тя сама се изправя като се държи за решетката. ако е седнала реве. права се хили. Когато се е хванала за решетката и е права, ако й поискаш ръце да я гушнеш, тя се пуска с двете и ти ги дава. Разбира се губи равновесие и сяда, ако не я хванеш Joy

Кати току що падна от леглото. Как пребори барикадите не знам. ударила си е челото и има цицина, сигурно ще посинее. Иначе много силно ревеше, но като посука млъкна. Сега е спокойна. Сложих й замръзнала пържола на челото, но не я търпя много. Дано няма проблем Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 3 414
Милата Кати,няма страшно там е най здраво. Hug
Марти да точно за тях.Мъж ми като ги пипна и като се развика че толкова пари за да си удрят главите,аз му обесних че е за сигурност.

# 51
  • Мнения: 43
   Сложих й замръзнала пържола на челото, но не я търпя много. Дано няма проблем Praynig
Разтрий с малко олио  Hug

# 52
  • Мнения: 1 409
Добро утро и от мен
Снощи Марти вдигна температура и цяла нощ беше много неспокоен.Не можахме да мигнем.Дадох му панадол и сутринта беше добре,но сега пак е 37.2,незнам дали имам уснования да се притеснявам при такава температура.И за да бъде картинката пълна е и с разстройство.Тъкмо гледах,че дупето се опитва да завехне и с това разстройство пак ще пламне цялото.Просто ужас.Дано само да е от зъбките да не е настинал,че аз съм си малко паника.И сега се чудя на обяд какво да му давам да яде,че да вземе малко да го запече.

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 197
Мими, вече не я оставяй сама в леглото, че тепърва ще иска да слиза. или махни решетката и го приближи до вашето. но пак без контрол не може. свърши ти спокойствието  Crazy

# 54
  • Мнения: 43
Снощи Марти вдигна температура и цяла нощ беше много неспокоен.Не можахме да мигнем.Дадох му панадол и сутринта беше добре,но сега пак е 37.2,незнам дали имам уснования да се притеснявам при такава температура.И за да бъде картинката пълна е и с разстройство.
Малкия ми племенник беше така при почти всяко никнене на зъби...  Hug

# 55
  • Мнения: 570
Здравейте  Simple Smile .

Мими, мерси и от мен за инфото   bouquet . Представям си какъв е ужас с тия падания  ooooh! . Една лекарка от Пирогов беше казала, че е опасно ако паднат на тила си или настрани, по лице не били страшно, ама...си е притеснение.

На Тути кошчето сигурно и до годинка ще и става, ама пусто много мрънка в него и прави опити да се надигне. Пък и като се возим двете я слагам отпред, щото ако не ме вижда надава едни истерични писъци...та се надявам като е по посока на движението да стои мирно.

А за играчки, любими са и един охлюв, на който му се върти къщичката и има по нея копчета за различни мелодии и животински звуци и светлини, и едно  пиано пак с мелодии и животински звуци. Ама на второто вече почти му видя сметката, щото като и омръзне го мята на земята /присвивайки си очите заради предстоящия шум/.
Гоца, и мен ме интересува волана дали го има, благодаря предварително   bouquet

Ели, да ти отговоря за чушката - на котлона си я пека, ама печката ми е от обикновените.

Бързо оздравяване на болничките  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 524
марти стола е чуден
плс дай линк на магазина да го наобиколим и ние Peace
али, тя и мойта е такава ама...
чушките ги оправих- попарих ги за 2-3 минути и после падна едно белене не ти е работа ама ... сега ги варя и почвам да бъркам манджите  Grinning Laughing дано да стен по-бързо да не изтръвем слънцето Praynig

# 57
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте и от нас!
Мими мерси за подробната информация!Кати е много сладка права Hug
Аз днес се борих да взимам урина , без колектор , в обикновена чашка , щото у наше село колектори няма , поне в момента.След един час стоене гол постигнах успех и после ходихме да му вземат и кръв.И искам да ви питам , на вашите бебета как им взеха кръв?Аз като малка си спомням на мен , че ме бодваха и после една капчица на едно стъкълце и това е.А сега на Тедката сестрата му надупчи средния и безименния пръст и с една малка епруветчица му стържеше една минута сигурно , докато я напълни до половината.Сега са му престъргани и двата пръста , много касапско ми се видя това , нормално ли е , сега така ли правят?
Ние лятна количка имаме  Макларън , втора употреба , от кумовете , обаче те казват , че е желязна , ходили са и на планина и на море с нея и никакъв терен не и се опира , нищо , че е с малки гуми , само дето е червена , ама ще го преживеем това.А за столче аз много се чудя , кошницата му е малка вече , обаче не знам дали от 9 до 18 кг или направо 9-36.И понеже колата ни е малка , все ми се струва , че тоя стол няма да се побере като хората в нея , не знам , ще го мисля още.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 178
Здравейте!
Мими,мерси много за инфото и за времето и труда!  bouquet Отговорих си на доста въпроси,които ме интересуват.
Роси,моята количка е като твоята,само че в други цветове.Засега мисля с нея да минем,макар че и аз се изкушавам за лятна...
За столчето за кола съм чела хиляди статии по въпроса.Това че е след 9 кг е ориентировъчно,не значи,че тогава се преминава на седнало положение.Просто се счита,че когато детето е на около 12 месеца е около 9 кг.До годинка бебетата трябва да пътуват в обърната назад кошница или столче,закрепена за задната седалка на автомобила,най-добре в средата(където се счита за най-безопасно).Друго важно е да не е там,където са въздушните възглавници.Те спасяват голямо дете и възрастен човек,но могат да наранят малко дете или бебе.
Аз нашата кошница мисля да я изхвърля,счита се,че щом веднъж е претърпяла катастрофа се счита за ненадеждна и негодна,дори и да изглежда здрава.
Бързо оздравяване на болните дечица  Praynig
Яна,намерих нещо интересно за играчките,ако не си го чела,де : http://www.bghelp.co.uk/forums/archive/index.php/t-2431.html
И честита половин годинка на Нико!!!
Честито и на Инка!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 13:04 от em4eto

# 59
  • Мнения: 329
Били- и на Ева взеха по същият начин кръв,тя не плака в началото ,ама тази 10 минути й стиска пръстчето и обираше с епруветката и малката така жално ревеше насреща й  Cry
Леле Мими - прегърни я малката ,сигурно така се е уплашила милата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт