Юлска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме

  • 11 838
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 98
Честита половин годинка на Ина и Никола!   bouquet

Мими, страхотна си - много благодаря за инфото! Аз също ходих при Алексиев и го разпитвах почти за същите неща, но пак имаше много полезни допълнения  Hug А малкото калпазанче Кати дано да не пада повече  Heart Eyes

Берни, ходихте ли при педиатъра? Иначе 37,2 май не се води висока Т при бебетата  newsm78

Ние май ще пропуснем етапа пълзене. Сашко изобщо не иска да стои по корем - откакто се научи да се обръща от корем по гръб, просто не мога да го накарам да застане по корем, а не виждам как ще почне да пълзи при това положение.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 12:45 от zorreto

# 61
  • Мнения: 329
Зори и Ева напоследък не обича по корем ,само вика и се сърди,демонстрира пълно отвращение да стои така ,а преди месец обожаваше- май са на периоди децата.Това не е критерий че няма да пропълзи  Grinning
И аз мисля че тази Т е нормална за бебетата- дори наскоро четох една статийка в която бяха напарвили една табличка
от 36 до 37.3 - нормална
от 37.3 до 38.3- леко повишена
от 38.4 до 39.7 - повишена
над 39.8- висока
При леко повишена - организма се опитва да се справи с инфекцията и не трябва да се бърза с лекарства,ако надвиши 38 е хубаво да се посети лекаря  Peace

# 62
  • Мнения: 174
Честита месечинка и половин рожден ден на всички празнуващи днес!!!  bigdance2  ама сте много бре!!!

Томасе, какъв е този синдром на внезпната детска смърт??!!! Ювучи ужасяващо!!!
Супер благодарим за инфото!! И ние при Драганов ходим, както повечето от вас сигурно.

# 63
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Разбойничке, ето нещо за него - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/664/74/
Но дори не съм го чела. Мисля че сме големи и вече не е страшно.да пази Господ Praynig

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 09:15 от Томасе

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 523
Кари, то е за съвсем малки бебенца. А в д-р Спок(о) пише, че щом могат да си вдигат и държат стабилно главата няма никакъв проблем да спят по корем. Моя за 1 час спане сменя поне 10 пози, та не мога да следя как точно спи ...

А иначе и ние имаме една прекрасна синина над дясното око - прескочил огражденията и се строполи на пода - рева 1-2 минути и после се ухили ... Ама все едно са го праснали с бухалка по главата ........

# 65
  • Мнения: 329
страхотно време беше навън  Grinning
какво мислите за карфиола -дали е удачно да купя и да го приготвя за Ева,имам впредвид дали е хубав по това време на годината,че аз не ям такова чудо и не съм се интересувала Blush newsm78
Ева никога не е спала по корем ,дори и като съвсем малка,случвало се ама ли в/у мен или в/у баща си - така на креватчето -нъцки.И сега спи само по гръб,нагоре с ръцете- като наказана е  Laughing

# 66
  • Мнения: 1 876
Цитат
Марти да точно за тях.Мъж ми като ги пипна и като се развика че толкова пари за да си удрят главите,аз му обесних че е за сигурност.
Laughing да, заради това са твърди. Сега се сетих за играчка - една кутия, която прожектира някакви светлинки на таван и свири приспивни песнички, на фишер прайс е, има я в джъмбо   Grinning
Емче, ако годините бяха ориентирът да се сложи детето в седящо столче, щяха да се водят 1 г.-4 г. примерно. Счита се, че когато направи 9 кг. и може да седи /малка е вероятността да е 9 кг преди да се е научило да седи/ е готово за това столче  Peace
Аз нещо се опитвам да се разболявам, но засега успешно го парирам с цитросепт...
целувки на Кати - щурчото  Heart Eyes
много ме замислихте с тези приказки, че макларън са здрави колички

# 67
  • Мнения: 329
Марти - пишем по едно и също време  Grinning Hug
Колко парички е тази прожектираща играчка- звучи страхотно ,Ева много се заглежда вечер по отраженията по тавана на колите,които минават   

# 68
  • Мнения: 384
Емче,мерси за статията.Улучила съм значи щото купих вакумиращото пате на Чико и Нико много му се кефи.Немога да ида до Джамбо,нямам удобен транспорт,все с двамата съм.Уикенда абсурд,най-малкото имам възбрана от мъжо да купувам играчки.Ама ще има да взима,може ли на три годишно и шест месечно да не купуваш играчки.Поръчах мекият волан на Чико и за Надина чина.Мисля другия,пластмасовия като стане на годинка Нико.
Мими,тая лекция и аз съм я слушала.Кати е страшна,няма спиране!  Heart Eyes
Ей,го мойто момче!Много обича ябълки,а на другата снимка е със шапката на кака:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202444&photo=18
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202444&photo=19

# 69
  • Мнения: 1 876
Цитат
Колко парички е тази прожектираща играчка- звучи страхотно ,Ева много се заглежда вечер по отраженията по тавана на колите,които минават
около 50 лв  Grinning
Яна, хубавец той  Heart Eyes

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 523
Яна, много готин Нико! Може ли снимка или линк към това пате?

А за тези играчки дето прожектират - аз си мислех дали да не вземем, ама сега съм убедена, че по-добре не - ама той се опитва да си хване фигурките по калъвката и чаршафите вместо да спи. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:37 от arksi_

# 71
  • Мнения: 521
 HugСори за грешката
А ние се дерем  и няма как да пиша
За сега спря. Да се похваля - ходихме на дълга разходка и си купихме много готини лепенки за стените и много готинка лампичка  - пингвинче  - лека неонова светлина.
Свеки решила да отмени сина си и дойде да ни вземе, ама така заключи багажника, та после неможахве да отворим и да вземем количката, та пак викнахме тати да ни спасява

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:49 от Гъсето

# 72
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Леле Яна , какви очи !Да му мислят момичетата като порастне!
Ние бяхме на дъъълга разходка и се убеждавам , че мойто диване не ще да спи навънка , дремна малко и се опули , това хубаво , ама после много му се спи - търка си очите , щипе се и се скубе , обаче не ще да спи , одеве рева чак и като заспа - 15 минутки и пак се опули , сега скача в бънджито , ама после ще ми се стъжни , като знам колко малко е спал , ще се размрънка рано-рано , а той ненаяден не заспива.

# 73
  • Мнения: 616
Яна много хубави очи има Нико.
Нашето столче пристигна може да се накланя съвсем леко ама като го монтираме в колата ще видя колко е удобно и тогава ще пиша пак.

# 74
  • Мнения: 384
Мерси за комплиментите!  Wink  Simple Smile
Ей,го патето:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1684

Общи условия

Активация на акаунт