Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 749
Аз пък от сиренето на Маджаров си хапвам след като направих един месец с Дюкан и не знаех че имиоа ограничение и се е случвало за едни ден да изям цяла опаковка от 200гр Embarassedно в интерес на истината продължавам да си свалям. Но сега напоследък ме гони все един глад и нали съм трета фаза и се изкуших на няколко пъти с шоколад като вместо гала вечеря излапах цял шоколад и нямаше поражения на кантара, но това ще ми е за последно Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 428
Никой ли не знае за маринованата риба!Дали може да се консумира изкисната във вода? Rolling Eyes

# 197
  • Мнения: 359
Може риба, единствения проблем и е, че ако е много солена ще задържаш вода! Не знам ще става ли да се изкисва, пиши после!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 14:50 от mirahris

# 198
  • София
  • Мнения: 2 246
Никой ли не знае за маринованата риба!Дали може да се консумира изкисната във вода? Rolling Eyes

Според мен е много солена... ще задържиш вода.

# 199
  • Мнения: 1 586
ninna мисля,че може но нека все пак и някой по-компетентен да каже. Peace

elikaragyozova и аз така,хапвам по-малко ,отначало мислех,че може............. Embarassed

manna_mi ще пробвам,аз имам тук едно натурално какао,то сигурно става за целта.
Аз се чудех друго,дали има някакво обезмаслено мляко на прах,което да използвам с малко какао............... Sick да стане като течен шоколад. newsm78

# 200
  • Варна
  • Мнения: 870
здравейте момичета  bouquetднес първо реших да ви исчета и после да ви пиша.На ВЕЩИ голямо благодаря за новата темичка Hugстрктна съм до дъното на душата си.Наа всички които са със минусчета специални поздрави  bouquetсъс моето прегрешение поне не съм качила нищо Praynigискам да ви споделя нещо аз триците ги хапвам вечер за да мога на следващият ден да съм редовна във00.Правя си хамбургери и единият хапвам на обед единият вечерта.Знам че не е по режима но така съм по добре.И един въпрос -добре де ако се накисне хубаво сиренето не му ли пада масленоста и солта newsm78. Нина за рибата някъде пишеше че може тази която е веяна нещо такова беше newsm78

# 201
  • Мнения: 428
Може риба, единственияпроблем и е, че ако е много солена ще задържаш вода! Не знам ще става ли да се изкисва, пиши после!
Ами щом може Peace-супер!Снощи си я изкиснах-падна олио и сол-и сега е безсолна-предполагам,че няма нищо лошо!нали проблема,може да е само в солта!?Става да се яде!

А защо тогава се разрешават шунки и пушени меса!?Нали са солени???Какво от това,че са пилешки или пуешки?
Много ми е странно това!? newsm78

# 202
  • Мнения: 428
ninna мисля,че може но нека все пак и някой по-компетентен да каже. Peace

elikaragyozova и аз така,хапвам по-малко ,отначало мислех,че може............. Embarassed

manna_mi ще пробвам,аз имам тук едно натурално какао,то сигурно става за целта.
Аз се чудех друго,дали има някакво обезмаслено мляко на прах,което да използвам с малко какао............... Sick да стане като течен шоколад. newsm78
Ооооооо,Елена 82,за какви вкусотийки си мислиш само? Grinning
какво ли не измисля човек,само и само да се докопа до сладкото! Joy
 Дюкан ,може да ни чете тайно ,и да си допълни книжката с побългарени вкусотийки!!Със сигурност,ще се изненада от изобретенията на момичетата!
Поздравявам ви!Да сте живи и здрави! Heart Eyes  bouquet

# 203
  • София
  • Мнения: 3 784
Нинна, аз лично преди, в самото начало на режима редовно си купувах лакерда от скумрия и не ми се отразяваше на кг. Щом си я накиснала- мисля, че може да си я хапнеш Rolling Eyes
А това за филетата.....и аз не знам
ето- днес примерно обяда ми беше пушено пуешко филе, соленичко е, ама като нямаше друго....

# 204
  • София
  • Мнения: 2 246
Може риба, единственияпроблем и е, че ако е много солена ще задържаш вода! Не знам ще става ли да се изкисва, пиши после!
Ами щом може Peace-супер!Снощи си я изкиснах-падна олио и сол-и сега е безсолна-предполагам,че няма нищо лошо!нали проблема,може да е само в солта!?Става да се яде!

А защо тогава се разрешават шунки и пушени меса!?Нали са солени???Какво от това,че са пилешки или пуешки?
Много ми е странно това!? newsm78

Солта не е забранена при Дюкан, просто количеството трябва да е по-малко, защото спомага за задържането на вода.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 870
кажете ми момичета-ако се накисне сиренето не му ли пада солта и мазнината,после се прехвърля във друг съд.Снощи си направих фалшиви целувки станаха супер Peace

# 206
  • Мнения: 1 586
Нина верно голям зор ми е сладкото................. ooooh!
ама идеята си е бива,нали?

Само незнам има ли такова сухо мляко?

sneji Целувките от рецептите ли ги прави?

# 207
  • София
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета Hug!

От днес официално искам да се включа в огромният Дюкановски отбор. Имам 12-ина килца ,които ме морат и мъчат и искам да стопя най-накрая. Запасена съм с всички разрешени храни, без триците.Имам трици, но са пшеничени, стават на първо време докато намеря овесени.Току що си направих пикантната салата с изварата на дядо Либен и чесън, и ще си я ям , защото съм си вкъщи Mr. Green.Яйцата имам- даже са домашни,предполагам,че е още по-добре.
Чета в книгата, че сух протеин, също може да се взима. Аз имам на Мусаши, но засега няма да го включвам в менюто.
Кафе не пия, затова сутрин ще пия билков чай .
Засега нямам въпроси, чета ви от известно време и се информирах, а и от книгата също.
Поздравлени към всички с големи и по-малки минусчета   bouquet

# 208
  • Варна
  • Мнения: 870
Елена82-да от рецептите ги направих но забравих да сложа оцет.Станаха много интересни но си хапнах така сладичко Peace

# 209
  • Мнения: 749
Солта в режима е позволена, но в умерени количества, а и като почнете да ядете солени неща ще забележите че кантара показва+ Cryаз веднъж си позволих да ям пушена риба и на другия ден бях с 1 и 200гр повече Cryза това избягвайте соленото

Общи условия

Активация на акаунт