Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 469
Ели,благодаря за хубавото кафе. Щом си предлагаш услугите и ако скучаеш, позволявам ти да направиш и моите снимки. Благодаря ти предварително newsm51

# 571
  • България
  • Мнения: 166
Извинявайте но съм мабравила да напиша час Embarassed

БУРГАСКА СРЕЩА!!!
ПЕТЪК 01.02.2008 г. 17,15 ч. ВХОДА НА ХОТЕЛ "БЪЛГАРИЯ"
/ако някой закъснее горе на мецанина сме/
 
 

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 310
Не остана .................................

# 573
  • Мнения: 1 890
Айде пак въпрос: какво закусвате?


Ш,та бия.  JoyЗакуската ми е 3 суп.лъжици овесени трици с 1/2 кофичка кисело мляко.
Или кексче, което си приготвям вечерта, отнема 10 мин.
Кола лайт си пий.

# 574
  • Мнения: 469
Вещи, чакам защото гледам преди да си тръгна да съм хапнала нещо (в 16,30 ч. ми свършва работното време) и по пътя може слон да изям, ако го срещна, а тази вечер нямам нищо готово режимно вкъщи, та затова, иначе много, много не се чудя дали да ям или не.

# 575
  • софия
  • Мнения: 4 022
Вещи ,честито ти ваканция.И от мен Hug

# 576
  • Мнения: 1 890
Рокси, хайде, последен напън и си при третофазничките. Не се отчайвай, трудно се дават тия кила:hug:

# 577
  • Мнения: 1 801
ЗлаВещица честита ваканция и от мен! И... по силно удряй с тоз тиган  Crazy

# 578
# 579
  • Мнения: 359
Ели успях! Мерси Hug
Савова ти ме разби, разликата е невероятна! Peace

# 580
  • Мнения: 552
Вещи  Hug и честита ваканция на всички учители, учащи и техните мами!

# 581
  • Варна
  • Мнения: 3 595
Вещи, то пък една ваканция. Майтап.  Hug

Sneji_suni
нищо не виждам  newsm78

Пепъри, много добре те помня аз. Честито (от сърце). Heart Eyes

# 582
  • София
  • Мнения: 3 242
Ш,та бия.  JoyЗакуската ми е 3 суп.лъжици овесени трици с 1/2 кофичка кисело мляко.
Или кексче, което си приготвям вечерта, отнема 10 мин.
Кола лайт си пий.

Пфууу, камИк ми падна от сърцето. Whistling Щом мога да преглъщам рибата с кола, обещавам тържествено утре да закуся! Simple Smile

# 583
# 584
  • софия
  • Мнения: 4 022
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5065894
Е те това съм аз с двете ми съкровища.

Общи условия

Активация на акаунт