Фенове на Костенурките Нинджа

  • 24 396
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Пишете и нас в клуба с фенове на костенурките нинджа. Дори днес му купих домино(цял ден стои с него) и нунджаго - 2 броя и сега ги размахва.

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 17:25 от мирта

# 16
  • Мнения: 188
 И ние се записваме в клуба на костенурките.Нашата мания е от преди повече от година.Имаме всичките 34 диска+няколко от новите,които пуснаха+всички оръжия на костенурките+всичките костенурки, учителя,Шрьодер.При нас е ритуал сутрин  като стане да изгледа една серия и след това да играе.Синът ми също скача и се бие срещу невидими герои,но това не ме притеснява,просто имитира това,което е видял във филма.Другата ни мания са рейнджърите,Наруто/герой от друг филм/ и бойните изкуства.Колкото до костенурките и учителя,могат да се намерят по всички пазари/става въпрос за китайските играчки/Оригинални съм виждала в София-прес.Костюм има в магазина за детски играчки на пазара в Красна поляна, там има и китайски учител Сплинтър/Деян му казваше Туинтър/Научаването на лошите думи е неизбежно,Деян казва по някоя само като се бие кото костенурка и като го питам кой казва така, той отговаря-Лео или Майки примерно,което означава,че само имитира.На друго място не ги е употребявал.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Записвам и аз моят син. От една година е костенурка. Сменя си оръжията и имената. Даже и колелото му е с костенурките.

# 18
# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Запис на още един фен.Синът ми Дени е луд по костенурките от 2години и домът се е превърнал в подземието им.Има всички оръжия и маски.Да не изброявам пък изразите и фразите които знае на изуст от филмчетата.Видях че вече си имаме Микеланджело и Лео , а ние сме Рафаело.Лошото е че тероризира кака си с някое от оръжията.Блъскаме по мебелите ,вратите ,че и по мен понякога #Cussing outДа ви кажа честно - многоооооооооооо боли ако те цапнат с нунджако по носа. Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 449
Айде и ние да се включим - тригодишен, но заклет фен от 7-8 месеца!
За съжаление, дали от филмчетата или покрай по-големите, думата *тъпак* е в непрекъсната експлоатация  Sad Нещо не се поддава на обработка моя син и се чувствам доста неудобно понякога - най-вече близките ни попадат в тази *категория*

Галче, хубави и, както се оказа, здрави фигурки на Костенурките сме купували от Хиполенд. Ама и вие сте много в час - учители, имена ... Joy   Ще се поправя и аз!

# 21
  • Мнения: 639
То_ни, плами, много се забавлявах с вашите "включвания" Laughing Още повече, че и ние си имаме кака, която редовно "отнася" по някой нинджа-удар - добре, че е по-голяма, та не става нинджа-сблъсък hahaha
При нас "любимата дума", която попихме от филмчетата, беше "глупак". И имахме точно същите проблеми, защото освен към роднините, я използваше и към продавачите в магазините, например. ooooh! Обаче баща му, понеже е доста изобретателен, му каза, че тази дума не е добре да се използва и да си измислят "нинджа-код" - вместо "глупак", да се казва "глухарче" Joy Joy След което малкият се вдъхнови от идеята, че имат код и вече не се чува "глупак. Нооо, вместо това отвреме навреме в колата се чува "тате, тоя е голямо глухарче, виж как те засече" #Crazy hahaha

# 22
  • Мнения: 3 576
Записваме се в клуба  Laughing

Имам си една малка нинджа Микеланджело вкъщи, а съм Донатело и така всеки от семейството си има бойно име.
Мъж ми е "Славния войн" Joy - не знам има ли наистина такъв герой в детското или отнякъде си го е измислил...

Кажете откъде мога да намеря качествени маски и оръжия, че в момента разполагаме само с едни, които вече му омръзнаха...

# 23
  • Мнения: 1 449
То_ни, плами, много се забавлявах с вашите "включвания" Laughing Още повече, че и ние си имаме кака, която редовно "отнася" по някой нинджа-удар - добре, че е по-голяма, та не става нинджа-сблъсък hahaha
При нас "любимата дума", която попихме от филмчетата, беше "глупак". И имахме точно същите проблеми, защото освен към роднините, я използваше и към продавачите в магазините, например. ooooh! Обаче баща му, понеже е доста изобретателен, му каза, че тази дума не е добре да се използва и да си измислят "нинджа-код" - вместо "глупак", да се казва "глухарче" Joy Joy След което малкият се вдъхнови от идеята, че имат код и вече не се чува "глупак. Нооо, вместо това отвреме навреме в колата се чува "тате, тоя е голямо глухарче, виж как те засече" #Crazy hahaha
Ха ха !!! Глухарчето е много яко!!! Joy Joy

# 24
  • Мнения: 187
Много смешни филми за Нинджи /но не костенурки/ Simple Smile:
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=3+Ninjas&a … =0&incldead=1

# 25
  • Мнения: 1 492
Моят син е на 8 и още не му е минал меракът. Той се изживява като Леонардо Wink
Събрали сме всички китайски оръжия, фигурки, игри. Има пижама и костюм на костенурките, също и една игра Пинбол, друга дето стреля едни капачки...не помня всичките вече, но купуваме всичко, дето срещнем. Купих му чаршафите на ТАЧ, много им се кефи./май аз повече от него Embarassed/ Събрали сме и всички дискове с филмчетата. Раница, несесера, моливи и т.н също. Сега видя, че в брошурата на Хиполенд има лаптоп на ТМНТ, но ми се струва голям за тая джаджа.

Благодаря на авторката за интересните линкове.  bouquet

# 26
  • Мнения: 639
лелеее, къде има чаршафи на Костенурките? Аз откога търся.... обаче само плажна хавлия намерих и откакто сме я купили, се завива с нея върху олекотената завивка Grinning

# 27
  • Мнения: 1 492
На мен лично ми я докараха от Турция,иначе ги имаше в нани.бг . Виждала съм ги в МОЛА на Илиенци/как звучи само Laughing / Където видиш да се продават чаршафи на турската фирма ТАЧ /ТАС/ влизай и питай за костенурките.
Къде намери плажна хавлия?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 639
Абе питам аз, на няколко места вече съм питала, ама все няма и ми предлагат със Спайдърмен Embarassed Като че ли може да се намери заместител на "непобедимите мутанти" Joy Joy
Хавлията я купих лятото на морето, на св. Константин и Елена - беше една-единствена и аз, като я мернах, бях стигнала до сергията преди дребният изобщо да разбере какво става hahaha Имаше малко дефект в долния ъгъл, та продавачът нещо започна да ми обяснява, обаче аз - твърда "не ме интересува, вземам я". Чак след 5 минути загрях, че той ми предлага да ми намали от цената заради дефекта Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 492
Чак след 5 минути загрях, че той ми предлага да ми намали от цената заради дефекта Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha

И аз съм така. Каквото видя, купувам, без да питам и детето дали въобще го иска Laughing
Ако мерна някъде чаршафите, ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт