Арабски мами-52

  • 28 411
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 610
Добро утро момичета Hug Миленка мерси за кафето,как са твойте тринки дяволинки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мария много мила снимка на таткото и малките  bouquet dtti голяма хитрушка е твойта Даянка Simple Smile  Evadam добре дошла отново  bouquet Пловдив е любимия ми град,живяла съм там 7години.Iman и аз много вярвам в силата на вярата,целувки на твоя мечтател Wink Кате не губи позитивизма си  Hug ти си душата на темата  bouquet  bouquet  Мама миа мерси за кроасанчето.Smile какво сготви на новата печка Thinking ох,расте ми мъдрец и много ме боли Sad а и малките от сутринта сто бели направиха Crazy  Лен ден и положителни емоции  bouquet

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет!
мама дани има бебе тази сутрин е родила в 5.25, 3170 гр и 48 см.! току що полу4их смс и топло го предавам! да им е 4естита малката! е пише после ясмин ли е, но предполагам  си е останало името!мислех си за нея като се събудих и няма 1 мин и хоп пристигна новината!

# 77
  • Мнения: 800
на мен се пада честта първа да честита на мама Дани


Да са живи и здрави и послушни

# 78
  • Мнения: 468
ЧЕСТИТО МАЛКО БЕБЧЕ НА МАМА ДАНИ. ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА Я РАДВА.

# 79
  • Мнения: 927
             ЧЕСТИТО , ДАНИ !!!!


                             

# 80
  • Мнения: 610
ЧЕСТИТО НА МАМА ДАНИ smile3525 baloni baloni ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО stork-girl

# 81
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ,ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО!!!

# 82
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честита рожба на мама Дани. Hug
Да са живи и здрави всички.
Моля тези,които се чуят с нея да предадът поздрави от мен.Тя знае коя съм.

# 83
  • Мнения: 161
Честито на мама Дани и от мен- да са живи и здрави с бебенцето  bouquet

Въпреки че не се познаваме- желая всичко най добро на семейството и  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 269


DАНи 4естита ви радост.Да ви е жива и здрава,много щастлива и послушна. Heart Eyes много да ви радва принцесата   bouquet
4акаме снимките и ние лелите да и се порадват Hug

# 85
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Да ти е честита принцесата Дани!
Много радост да ви носи!
Да е здрава и щастлива!





Малко пресна новина за любимеца на някои Хамдан Wink
Шейх Мохаммед го е избрал за наследник.
Показа си за сетен път , че му е любим. Избра го за наследник, въпреки, че не е най-големия му син  Simple Smile

# 86
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269


Дани, да ти е жива и здрава дъщеричката! Да расте щастлива и много радост да ви носи!

# 87
  • Мнения: 1 728
Дани, честита да ти е малката принцеска!


Емирките, свърши ли бурята, май ще пазите къщите днес. Хамдан, ще стане май още по-желан ерген като гледам  Wink

# 88
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
така дани ви благодари много за поздравленията! каза,4е доста дълго раждане е било от  12 в4ера, до днес сутринта и сега я боли ,шевове, прибиране и кърмене, абе все екстри на родилката!но е добре!  bouquet  bouquet  bouquet bowuu Hug
аз в4ера имах спешна командировка за тунис и направо оставих къщата бомба за радост на злото у дома, но пък свърших страхотна работа, сама и с божия помощ! то да се 4удиш как е дошъл колет без име, адрес, абе нищо по него, на картата само моето име и телефона ми, ами като ,4е съм единствена в цял тунис! ама да се 4удиш на бг ! как са го пуснали и защо не са изискали име, нито подател има нито полу4ател! освободих го де! сега ще трия  на бг колега на мъжа ми по ай си кю какво ми при4ини, бели коси да не го помислят за бомба, и проблеми по командировки и диети4ен ден!последното , ни вода пих , ни  ядох, нямаше време, една пиш пауза за лукс!после не съм ли дромадер и пътещественик! хахахах Crazy Mr. Green
светле, затуй те зарязах, моят така се беше наплашил да не стане напе4ено!
из4етох ви, но ще по4на тренировка , иншаала, 4е така не става, само аз да се  гледам и да не си виждам дебето д! #Crazyайде до после, писателки такива! Peace

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:22 от marsy

# 89
  • Мнения: 800
доста дълго раждане е било от  12 в4ера, до днес сутринта и сега я боли ,шевове, прибиране и кърмене, абе все екстри на родилката!

 ooooh! Sick smile3514 Rolling Eyes Shocked добре го описа, марси, в продължение на поне още 6месеца, никой да не ме пита дали съм бременна Mr. Green
честито ти колетче!

Ах, този, принц Хамдам, Иска, я се кандидатирай за него, отвличане+откуп=брак  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт