Бебето не се получава-много ми е тежко. Вие как се справяте?

  • 8 456
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ама ти за два месеца щом се тревожиш, какво ли ще е ако си като мене например -4 години? Ами има момичета и повече от 10 години само това искат и не става?Я, по-спокойно.Сигурно най-много след още два ще си бременна.

# 16
  • Мнения: 2 270
Комикс - 100% съм на твоето мнение! Peace Hug
Авторката: вземи да прочетеш това - онова и ще разбереш, че е огромен късмет ако стане от първия път! newsm78
Успех! Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Комикс - 100% съм на твоето мнение! Peace Hug
Авторката: вземи да прочетеш това - онова и ще разбереш, че е огромен късмет ако стане от първия път! newsm78
Успех! Hug


Аз не можах да бъда толкова директна, но те подкрепям с поста ти.  Laughing

# 18
  • Мнения: 226
Ех момичета, нека бъдем по толерантни. Спомнете си вашите първи месеци. Не бяха ли сълзите тогава най-обилни и отчаянието най-силно? Не помня вече откога не плача така както тогава. Сега се боря и просто не остава място за отчаяние.
maigto дано скоро видиш двете чертички и не ти се наложи да се научиш да се справяш с неуспеха  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 406
Съгласна съм с Комикс.Трудно е наистина,но все пак са минали два месеца,успокой се,мила.Аз чакам вече 2 години и не става,а кога Божа работа,гледам да се занимавам с нещо,за да ми е заето съзнанието,защото психиката в този момент е важна.Бебчо ще дойде,когато трябва,а не когато сме го планирали.

Спокойствие,търпение и дано следващия месец да ни се похвалиш с  EFP

# 20
  • Мнения: 186
Здравей maigto  Hug
Права си, още ти е рано да се отчайваш. Аз бях като теб. Миналата година януари започнахме с бебепавенето. Месец след месец си минаваше и бях все по-разочарована. Вече съм на 28 и все се плашех, че нама да мога да имам деца. По цял ден стоях тук във форума и четох как другите момичета се радват, но наред с това о се отчайвах от лошите неща, които четях. Един ден ми писна и спрях да влизам тук, не че не ми беше мъчно за всичките момичета които ме радваха, но вече много ми се беше насъбрало и се бях изнервила. И така влизах само в календара на зачатие да си отбелязвам всичко, дори спрях да меря БТ. Ноооооо....... този месец ми закъсня Wink снощи не издържах и си направих тест и се оказа  EFP сега направо незнам къде се намирам.... Това чакане ми костваше 1 година. За това миличка само спокойствие му е майката. Сега знам какво ще си кажеш - да бе всички така говорят ама не е лесно да не мислиш за това. Но ще ти кажа, че не си права. Намери си някакво приятно занимание и тегли майната на всичко. Аз се заиграх е една интернет игра и по цял ден влизах. После си взех да бродирам гоблен и така не мислех за това дори бях спряла да следя и фертилните дни и ето.... резолтата не закъсня. Много ти е рано мила, това са само 2 месеца. Все пак не забравяй, че до сега си се пазила и не е лесно организмът ти да се настрои, много рядко става от първия месец. Не се отчайвай и не се задълбочавай толкова, Бог си знае работата  newsm51

# 21
  • Мнения: 58
Lidia555 Честита ти бременност!  bouquetЛеко и безпроблемно бременеене!

# 22
  • София
  • Мнения: 406
Честито,Лидия. smile3525
Лека и безпроблемна бременност и едно сладко и здраво бебче,което само да те радва.

Историята на Лидия показва,че бебето ще стане,когато най-малко го очакваме.На всички ни е трудно,всяка иска веднага да забременее,но има Господ и той си знае работата. newsm17

# 23
  • Мнения: 116
Здравей напълно разбирам как се чувстваш.  Hug  Ние правим опити от година и половина и вече не го преживявам толкова драматично както в началото. Моят съвет също е да се успокоиш. Знам че това са най-омразните думи в такъв момент, но просто нямаш избор. Измисли си няколко отговора за нахалници, ровещи се в личният ти живот с въпроси за бебета, и гледай напред. Надявам се скоро да се похвалиш с успех. Grinning Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 141
Лидия честито, много се радвам за теб Grinning Представих си какво си почувствала и цялата настръхнах, предполагам, че усещането е страхотно. Пожелавам ти лека бременност   bouquet

Ние наистина правим опити само от два месеца, но искахме да започнем доста по-рано, но първо имаше проблем при мъжа ми, лекувахме се двамата. После пък при мен - ту гъбички, ту не знам какво си и този месец много се бях настроила, че ще стане. Той си направи спермограма, която е добра. Аз съм добре. Мерих БТ, проследявах цервикална слуз, правихме секс, когато трябваше и като не стана, рухнах. Тъпо вярно, ама  Embarassed А може би бях доста чувствителна и покрай цикъла.

Ще се опитам да не мисля за това, пък дай Боже да стане по-скоро.  Praynig Каквото е писано. Стискам палци на всички ви  Hug




# 25
  • Мнения: 16
Здравей maigto   Hug
   Разбирам те напълно.Така е всички искаме от първи опит и да стане  Simple SmileАз също искам този месец да е станало въпреки че доста се съмнявам и ние пробваме сега 2 месец  Simple Smile имам време още да чакам докато ми доиде но някакси се съмнявам въпреки ,че сме улучили уж момента ( само господ знае  Simple Smile )
  Тука сме да се подкрепяме и да си вдъхваме кураж, защото повечето го преживяват този безкрайно дълъг момент на чакане.Сега се усмихни  Simple Smile ела да те гушна  Hug и смело напред мисли за хубавите моменти на живота и бебчето ще дойде когато не очакваме Simple Smile за да е изненада все пак нали  Simple Smile Стискам палци на тебе на мене и на всички който са взели решение да стават мами .И дай боже скоро да се похвалим с добрата новина и идем в друга страница на сайта  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 27
Ех момичета, нека бъдем по толерантни. Спомнете си вашите първи месеци. Не бяха ли сълзите тогава най-обилни и отчаянието най-силно? Не помня вече откога не плача така както тогава. Сега се боря и просто не остава място за отчаяние.
maigto дано скоро видиш двете чертички и не ти се наложи да се научиш да се справяш с неуспеха  Hug

Подкрепям iri_is  Peace
И аз плачех най-много именно през първите 2-3 месеца. И като четях из форума за момичета, които пробват с години, си виках: леле, ама те как издържат??! А то какво се оказа - и на мен ми се наложи да се сблъскам с ежемесечно повтарящия се неуспех.  Cry Никой не е застрахован и никой не знае предварително колко време ще му отнеме създаването на бебче.
Факт е, обаче, че с времето ставаме някак по-уравновесени и по-леко приемаме болката. Поне при мен е така.

Тъй че, миличка maigto, не се самоизмъчвай и не се самообвинявай. Изплачи мъката си, когато ти е тежко; споделяй с любимия си човек и ВЯРВАЙ, че скоро ще бъдете родители! Стискам ти палци!  Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 141
Много ви благодаря  bouquet

Друго е да можеш да си споделиш, някак по-лесно се приемат нещата. Надявам се следващият месец да ни се случи хубавото нещо, но дори и да не се получи, аз за себе си решавам да се опитам да го приема по-спокойно. Поне ще опитам Embarassed
Освен това възнамерявам да си изплета пуловер Simple Smile Не съм добра в плетенето, но ще се опитам с цел терапия Simple Smile

# 28
  • Мнения: 186
Много добре ще направиш. Всяко занимание е добре за теб само да не мислиш за това. Стискам ти палци в най-скоро време да се зарадваш Peace

# 29
  • Мнения: 85
Лидия ЧЕСТИТО!Наистина най-важното е да не мислиш за това,аз също като Лидия
спрях да влизам тук,започнах да се занимавам да организирам сватбата си,спрях
да следя овулаций и всичко останало и реших,че ще забременявам след сватбата.
Но преди два дни и аз видях двете черти EFP,а бях напълно сигурна че няма как да е станало.За това миличка намери си занимание и гледай това да не ти става фикс идея.
Ще се получи при всички пожелавам го от все сърце на всички които очакват да видят
двете черти! newsm10 Hug

Общи условия

Активация на акаунт