? за готовите баници Белла

  • 35 652
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
И моята се се получи клисава-май проблема не е в нас   Crossing Arms- и с ужасен вкус(сирене и спанак) .В къщи единодушно се реши :Втори път не  Naughty
Тези "Царица" не съм ги виждала....може и да ги няма при нас.

# 16
  • Мнения: 3 830
Ще ги пробвам и аз тия на 'Царица' Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 052
Бутерките и аз не ги харесвам, но малките банички от точени кори са супер. Мъжът ми е много, ама много претенциозен на тема баница, но страшно ги хареса.
За протокола пека ги в "Раховец", на най долния ред, без скара, като последните 5 минути намалявам долния реотан на 3 даже на 2. В на маслена тава. Може би не ви се получават, защото бъркате градусите. Трябва да се пече на определени градуси, не си спомням точно колко, но го пише на опаковката. Голямата баница, все още не съм я пробвала.

# 18
  • Мнения: 11 747
Е, то как да сбъркам градусите - на пакета пише 220 градуса (до колкото помня) включвам на толкова и чакам да се загрее. Като изключи температурата и слагам. Точно както е в указанието, следя и времето.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 052
Е, то как да сбъркам градусите - на пакета пише 220 градуса (до колкото помня) включвам на толкова и чакам да се загрее. Като изключи температурата и слагам. Точно както е в указанието, следя и времето.
Просто предположих.

# 20
  • софия
  • Мнения: 376
 на мен също голямата баница на Бела не ми се изпече отдолу,мислех си че нещо съм объркала,но май не аз съм виновна
 взимах от бутер баничките със сирене и със кремвирши,изпекоха се и ни харесаха

# 21
  • Мнения: 45
Аз също вземах със сирене и спанак на Бела и не ми се изпече и остана клисава. Няма да взема повече от тази баница. Двамата с мъжа ми не я харесахме.

# 22
  • Мнения: 2 550
явно проблемът при витата баница със сирене и спанак е тавичката
пробвайте да си я печете в собствена тавичка и сигурно ще стане
друга причина да не се опичат не виждам

# 23
Според мен изпичането зависи от фурната,но и на мен ми харесаха

 повече баниците на "Царица"
И моята се се получи клисава-май проблема не е в нас   Crossing Arms- и с ужасен вкус(сирене и спанак) .В къщи единодушно се реши :Втори път не  Naughty
Тези "Царица" не съм ги виждала....може и да ги няма при нас.
pollyи при нас ги има

# 24
  • София
  • Мнения: 389
И аз съм за Царица  Peace
Много по-вкусни са от Белла.

# 25
  • Мнения: 1 715
Как ме заинтригувахте с тази  Царица,днес видях,че са докарали при нас и утре ще пробвам.Тези на Белла ги пробвахмие вече и ни харесаха.

# 26
  • Мнения: 1 432
Ние сме пристрастени към тези малките бани4ки с крем ванилия  Crazy

# 27
  • Мнения: 539
Аз правя много вкусна баница, и винаги я пека върху скарата най-отдолу и никога не съм имала проблем. Винаги са били перфектно изпечени. Много странно newsm78

Има страхотни такива гръцки баници, наистина са превъзходни, но не мога да се сетя каква фирма бяха, просто бял плик с черни букви на гръцки.

И аз ще пробвам тези на царица.

# 28
  • Мнения: 2 126
Ние сме пристрастени към тези малките бани4ки с крем ванилия  Crazy
Това пак ли е на белла?

Аз пекох веднъж една баница Белла със сирене,беше вкусна и ни хареса.Ама много малки бееееее...Моя мъж с половин баница няма да се наяде Rolling Eyes Та предпочитам да си ги правя с готови кори.Малко офф,сори Embarassed

Иначе и аз смятам че изпичането изцяло се дължи на фурната Peace

# 29
  • Мнения: 2 550


Иначе и аз смятам че изпичането изцяло се дължи на фурната Peace

може, но твърде много хора се оплакаха, че отдолу не се изпича хубаво баницата (имам предвид за баниците, които се продават с тавички)...едва ли на всички фурните ни не са в час

Общи условия

Активация на акаунт