ОКТОМВРИИСКИ БЕБОЦИ 2008

  • 14 199
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Сладурани ето ви линк към един много интересен дневник.
http://www.eurofootball.bg/downloads/Dnevnik_kalendar.pdf

# 16
  • Мнения: 186
Мими този дневник е много готин, аз ще го използвам. Благодаря ти  newsm10

# 17
  • Мнения: 77
Здравейте бъдещи майчета, неисках да се натрапвам, но се развълнувах ужасно като ви видях темичката. Още повече, че salem, която първа се отчете е с термин 5 октомври като мен миналата година  Grinning . Стискам ви палци и искам да ви пожелая  леко и безпроблемно бременеене и здрави и хубави бебчета  Hug  Hug

salem , можеш да отидеш на лекар веднага. Аз разбрах, че съм бременна в 3-та седмица, това е сравнително рано и отидох веднага и дори се видя плода макар лекаря да не беше много сигурен. Така че според мен нечакай  Peace
Успех на всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 22 433
Ха честито и от мен на всички записали се и всички, които тепърва ще се записват в темичката. ))))
Пожелавам много приятни емоции и ще ви наглеждаме със сигурност. )))
Аз бях от доста късно разбралите - чак в началото на март месец, но веднага наваксах пропуснатото. ))))

# 19
  • Мнения: 258
Момичета ,нормални ли са леки болки ниско долу?Аз взех от всичко да се стряскам!И да се похваля-втори ден не пуша,то не било толкоз трудно,а пушех по кутия и половина.

# 20
  • Мнения: 11
Здравейте момичета и от мен! На 30.01. си направих тест и за моя най-голяма радост след доста очакване се оказа положителен Grinning.В календара на BG Мама термина ми е на 2-ри октомври,но в сряда съм на доктор и тогава ще мога да кажа със сигурност.Ей как се радвам,че ще можем да си споделяме Hug

# 21
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
 Grinning  Grinning Ей, бъдещи мамета - най-сетне се записахте  Hug  Hug И аз съм от миналогодишните октомврийки да ви поздравя и да ви пожелая една лека и прекрасна бременност като моята и на есен най- голямото щастие на този свят.
Дано и ви е да бъдете толкова задружни като нас, който сега щурмуваме най-често Южния парковете...

Целувки от нас с малкия

# 22
  • София
  • Мнения: 521
Салем позволявам си аз да ти отговоря за болките, понеже и при мен имаше някъде до края на втория месец, но все пак ако имаш някакви притеснения се консултирай с лекар. Много е важно да си спокойна.

# 23
  • Мнения: 186
salem и аз съм така, боли ме ниско долу, но не постоянно и от двете страни на корема. Ами аз мисля, че това е нормално нали все пак матката се оголемява. Аз в понеделник ще ходя на преглед и после ще дам отчет   bouquet

# 24
  • Мнения: 11
Lidia555,Salem аз също имам такива болежки - ту от ляво ,ту от дясно , а и чувствам гърдите си доста напрегнати и се чудех дали през цялата бременност е така или само в началото Thinking Искам да питам и как сте с апетита защото за сега като чели  не ми се яде нищо и си казвам "ехаа ако остане така и до края..." ама едвали  Wink   

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 19:56 от Енигма

# 25
  • Мнения: 330
Здравейте момичета и от мен Laughing
 аз днес направих тести той е положителен Wink много ще се радвам да споделя бременноста с вас.
Надявам се всичко да е наред  Praynig и аз мисля другата седмица да запиша час при доктора.
  За болките се притеснявах но като гледам всички ги имаме и се поуспокоих че е нормално.
 Миналогодишните мами ,нацункайте сладките бебоци Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 186
Енигма и аз съм така с апетита, като че ли не ми се яде много, но не вярвам да е така и нататък, нали трябва да качим някое килце, че както съм си пълничка сега ще стана като бъчвичка  hahaha Joy но всичко е в името на детето  Peace baby_neutral
elli78 ЧЕСТИТО ! Много се радвам за теб, лека и спокойна бременност ти желая. Точно това исках, да сме повече и да си споделяме с коя какво става  newsm51

# 27
  • Мнения: 258
 Hug HugНа мен също не ми се яде повече от нормалното.Не ми се гади! Но мноооооооооого ми се спи.Минах на безкофеиново  кафе  и ужас.А и не пуша вече.БРаво на  мене!

# 28
  • Мнения: 11
Аз също отказах цигарите и се оказа,че не било толкова страшно  Grinning Сега чакам с нетърпение прегледа при докотора,а  и на който му предстои да ходи да разказва после  Grinning. За сега не усещам кой знае какви промени в себе си освен,че май съм по-раздразнителна и го отнася горкия ми мъж,ма ще трябва да ме търпи hahaha

# 29
привет на жси4ки маи4ета нови баде6ти и настоиа6ти.
Радвам се 4е групи4ката се умножава и е приятно 4е споделяме подобни трепети и тревоги.
кураж на вси4ки.

Общи условия

Активация на акаунт