Любовната валута

  • 10 378
  • 217
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.
Ооо, то ако ставаше така:?

# 61
  • Мнения: 3 521
Аз ще изчакам да се разберете за свирките и ще се включа, когато се отвори дума за аналния - там са големите печалби, Френска Полинезия, уикенди на Лаго ди Комо, якенце от Кавали....хахаха Прага и Миле, романтики - аматьори!

# 62
  • Мнения: 2 891
Моля, за невежите като мен, да направите кратък курС и да на ни въведете в тайнството на любовния бизнес  Laughing

# 63
  • Мнения: 274
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.
Ооо, то ако ставаше така:?
Не става. Обмислям включване на бонуси към гореспоменатата оферта и нови преговори.

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ВАня, много ти харесват тези свирки, бе  Crazy
Дай малко секс, тва - онова...

А, секс, как ли пък не Crossing Arms
Контрацептивите са скъпи, а планът за демографското развитие на семейството ми е изпълнен.
Хубу де, за околосветско пътешествие може да му пусна. Ама не обещавам.

# 65
  • Мнения: 2 161
Анален секс,за да отидеш до езерото Комо?Странно.Може би не владееш добре свирките.

# 66
  • Мнения: 1 533
Индианката, риспект!

# 67
  • Мнения: 1 072
Колеги, в Еврозоната сме. Има квоти за внос. Забравете каргото от източна Азия и Русия. Този път митническите власти ще бъдат строги и акуратни. Стоката ще се конфискува в полза на Държавата / или на държавните служители /.

Целта е да се повиши стандарта на живот на семейната българска жена. Всеки, който си позволи да върти некоректен бизнес, ще получи бан.

# 68
  • Мнения: 1 165


Уикенд в Арбанаси - 1 свирка, уикенд в Прага - 2. 1 евро е 2 кинта, все пак.
Оооо, моят мъж трябва да ме води на околосветско пътешествие...
Защо не пуснахте темата по-рано? `Глей как съм се набутвала...

# 69
  • Мнения: 274
Чудя се как би изглеждал индекса на тази валута на Борсата?


Така...Измислих ви Индекса Simple Smile Да уточня - борсовите индекси показват (обобщават) представянето на група компании на борсата. СОФИКС е основния на БФБ, DJIA  - Дау Джоунс Индъстриал Евъридж е един от тези на NYSE.....
Най-добре е да се листвате на борсата самостоятелно, за да има конкуренция. НА тази база ще се направи и новия ИНДЕКС, който ще се казва:

Секси Ентърпрайзес на Меркантилни Мами - Евъридж или сакратено  - СЕММЕ Simple Smile

Колко по интересен ще е от СОФИКС...Мммммммммм...А графиката му - ерекция, кУрекция, ерекция, кУрекция, ерекция........надърви ми се вратовръзката само като си помися Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 072
Аталанта, аватарът ти е невероятно описателен за качеството на продукцията ти.  baby_neutral

Селинджър, конкурентната основа е абсолютно нежелателна в новия бизнес. Тук точно се опитваме да се уговорим за цени, само да не ни надуши КЗК.

# 71
  • Мнения: 2 891
Добре, де, научете ме да водя такива сделки! Стисли  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 274
Индексът свирфикс ще бъде хит от международно равнище. Селинджър анализът ти е объркан, но съдържа доста новаторски идеи. Мисля, че французите бързо ще поемата инициативата и това ще се отрази много оздравително на финансовата им система след скандала със Сосиете Женерал.


Simple Smile

Ако има нещо неясно - веднага обяснявам....И товя индекс е готин...Нищо не пречи единия да е по широк...както BG40...

# 73
  • Мнения: 2 631
ДЕ ВАня, много ти харесват тези свирки, бе  Crazy
Дай малко секс, тва - онова...

А, секс, как ли пък не Crossing Arms
Контрацептивите са скъпи, а планът за демографското развитие на семейството ми е изпълнен.
Хубу де, за околосветско пътешествие може да му пусна. Ама не обещавам.

Ами ако той трябва да ти пусне ти какво му купуваш? Къде го водиш??  Crazy Или след изпълнението на семейния план вече сте спрели секса  Crazy

# 74
  • Мнения: 3 521
Анален секс,за да отидеш до езерото Комо?Странно.Може би не владееш добре свирките.

Не, мадмоазел, не за да отида на езерото Комо, а да отида във вилата на Клуни на езерото Комо...примерно.

Селинджър, добре се справяш, само не затъвай толкова дълбоко в науките!

Общи условия

Активация на акаунт