Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 033
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте и от мен момичета! newsm51
Наистина добре че ви има, подкрепа се е и то голяма. Сутрин като стана нямам търпение да отворя темичката и да прочета кой до къде е стигнал с диетката.
sky*****  поздражления за темичката. На мен днес ми е втори ден. Вчера до обяд малко кафе чай и вода. На обяд салатка от китаиско зеле домати краставички и маслинки с варено пуешко месце и бях сита до вечерта не изпитах глад можеше и да не вечерям но си хапнах парче рибка със същата салатка. Чувствам се много добре за сега.
 Днес до обяд малко кафе чай и вода. На обяд салатка от зелце доматки краставички и маслинки с две яйца на омлет. Вечеря салатка с пуешко. Ще си купя утре печен пипер и марули да разнообразявам. Вие ядете ли миркови? Четох някъде че съдържат въглехидрати.
Това е за сега от мен споделяйте кой какво хапва да разнообразяваме менютата. Аз обожавам плодове и млечни но за сега не ми липсват. Добре съм си съз зеленчуци и месце мисля че по -не се гладува по този начин.
Успех на всички диетуващи от мен Juli newsm51 newsm10 smile3525
Celuvki newsm03

# 16
  • Мнения: 485
Сладурки, здравейте Hug! Преди малко хапнах маслинки с печени чушки и шунка. Сега си пия водичка. Довечера пак ще излизаме, но ще гледам да не се изкушавам. Пък си имам и стимул-снимах се Peace и сега всеки път като погледна за нещо не позволено и се сещам за снимката. hahaha Joy
juli_3 мила наистина си права, когато сме повече е по-лесно  bouquet За морковите незнам трябва да проверя в нета newsm78
ma*ma ами че то се знае Hug . Хубава групичка се заформихме не мислите ли? Mr. Green
Just_VANIA колко кг. имаш и искаш да свалиш?
rali4ка неприятно но факт. И аз като повечето хора обичам едни такива я мазничи, я тестени нещица, но в името на красотата.......... Naughty

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 17:03 от sky*****

# 17
  • plovdiv
  • Мнения: 112
ОХХХ,ПИЕ МИ СЕ АЙРЯНЧЕЕЕЕ baby_neutral

# 18
  • Мнения: 1 092
Момичета честита ви нова темичка  Heart Eyes
аз засега не съм във вашите редици,но когато я правих бях много доволна  Grinning
успех на всички  Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 398
Айде добър вечер от мен   bouquetДнеска имам чувството,че ще колабирам- така ми се яде шоколад Cry...мъка,мъка...Явно ми е критичен ден Tired.Купих си кола-лайт...просто чувствах,че трябва да приема нещо сладко.А главата ми как се мотае ooooh!
Днес на обяд ядох наденица със салатка от морков и зеле.Тази вечер хапнах две печени пилешки крилца+кюфте и салатка от домат,краставица и лук.
Чета,че си хапвате маслинки,а не ги видях в нито един от двата списъка с храни......,но приемам,че може.Дано утре да съм преодоляла чувството на глад към сладките изкушения.

Желая Ви хубава петъчна вечер!

# 20
  • Мнения: 216
Здравейте момичета и от мен!Приемате ли още една дебеланка във вашите редици?Аз вече съм трети ден засега успешен!Днес хапнах само месце-200гр.пуешко филе и 5 кебапчета Blush!Еми това е засега.Успех на всички! newsm10

# 21
ЗДРАВЕЙТЕ и от мен.честита нова теми4ка. HugОще един ден успешен,вече вечерях,дом.карначета и салатка зеле с морков и 4-5 маслинки.Днес малко ми беше кофти ooooh!,но устисках.Дръще се девойки ,след това ще бъдем слаби и хубави.Диетката е чудесна. Peace  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 594
ma*ma  и аз не мога без шоколад днес си купих от диебетичния щанд шоколад ''елегант  ''- момичетата пишеха че може, за трудни моменти, той е почти без въглехидрати и без захар
предполагам че може да се яде китайска храна - примерно пилешко с бамбук и гъби  влиза в позволените
открих и един много вкусен пастет от риба тон, както и едни рибни салати с червен сос, а маринованата рибка става чудесно с бяло вино - имаме  избор  Laughing

# 23
  • plovdiv
  • Мнения: 112
 Hug Hugдобре дошли на всички нови момичета...радвам се че групата ни расте

# 24
  • Мнения: 638
Привет и от мен в новата теми4ка! Simple Smile
Аз съм няколко дни нережимна ,но от утре продължавам.От 08.01-27.01 свалих около 6 килограма  Shocked,много си се у4удих ама хей на стават 4удеса!Няколко дни прегре6ения,от 2 дни съм болна на антибиотик,но утре-е-е-е съм режимна.Сутрина отивам на пазар да заредя и стискам палци този път да сваля пове4е и без изку6ения,пожелавам го на вси4ки вас,Много ми поагате с разказите си  Simple Smile
Лека ве4ер!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 105
това е диетата на Алена впрочем, нали newsm78
искам да питам нещо- възможно ли е да ти падне кръвната захар поради факта, че не се приемат въглехидрати и сладки неща в това число?
аз съм я пазила тази диета, наистина е ефикасна, но през цялото време се чувствах като изстискан лимон

# 26
  • Мнения: 485
Момичета, добро утро Hug за тези които обичат кафенцето заповядайте   
, а за другите     . Да ви се похваля 1-ви ден- успешен newsm68 newsm44. За вечеря снощи си хапнах бая кюфтенца и салатка от доматки. Толкова вкусно ми беше. Сега на сутринта се чувствам много добре, но все още няма да закусвам.


Sesiliq ако питаш мен това си е наистина доста добър резултат newsm10. А на сантиметри свали ли newsm78??
ana29 кой ден ти е вече диетката?

tedi 7 добре дошла welcome
ma*ma я се стегни. Представи си каква сладурана ще бъдеш когато постигнеш това което искаш и бързо бързо ще се откажеш от шокото.
Айде засега това от мен. Желая ви много диетичен и прекрасен ден lalalala.

# 27
Добро утро на вси4ки отслабващи и не отслабващи. kaffeetrmker_2
Днес ми е 3 ден от диетата,4увствам се ок newsm68,но като стана сутрин съм като осверипяла за ядене #Cussing out.Ве4е закусвах,средно голямя пържолка пилешка ,2 маслини и една купи4ка доматки белени от консерва,много са вкусни.Те са ми спасението за бързо отреагирване,защото докато си нарежа някаква салатаа....
Много е важно да се пият витамини по време на диетата.Аз пия разтворими без захар.
Успешен и диетичен ден на всички. preggo newsm51

# 28
THE REAL LOVE,какъв е този твой проблем със сърцето? ThinkingЗащо смяташ ,че е от диетата? newsm78Ходи ли на лекар? NaughtyСПОДЕЛИ ако си още на диета,как се 4увстваш.  bouquet

# 29
здравете мили диети4ни мацки и от мен,4естита нова теми4ка-продължение.  bigdance2  bigdance2аз от понеделник съм стриктно отново с вас.ина4е ви 4ета кои до къде е стигнал.тази ве4ер ще излизаме и за последно ще ям и пия на корем,оф 4е и отпуската ми свършва Whistling.не съм ка4ила през по4ивката,дори съм свалила още 1кг.това е засега от мен ,лек и успешен ден на вси4ки txtloves newsm10 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт