Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 055
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
Здравейте

Just_VANIA аз  също мисля , че безвъглехидратната действа до един момент и след това спираш да сваляш. От другата седмица смятам  да започна диетата на Дюкан . След нея нямало качване.Сестра ми я прави и до момента е  доволна...не усеща глад  и през раличните фази се хапват различни неща ... мисля да я започна от понеделник ...Пък да видим  newsm78 как ще ми се отрази.

# 451
  • Мнения: 857
di_lion може да се засечем от понеделник при дюканките  Wink

# 452
Ох и аз я гледах Дюкан, нали и аз трябва да започна нещо друго. Обаче ми се видя доста по-сложно за спазване, та още се чудя. newsm78
Имам още няколко дни и ще реша. Между времено хапвам всичко и почти не мога да го направя разделно и качих около 1кг, но съм упорита на велото и засега поне см не са мръднали даже леко надолу.
Аз си доидох по рано,но смеех да пиша,че развалих диетата... Embarassed
Just_VANIA не се притеснявай все пак и ние душичка носим. То на такива изкушения да издържиш си е чист мазохизъм.  Naughty Laughing

# 453
Правилно Simple Smile   

 А и не ходим всеки ден на екскурзия ...
На мен Дюкан ми се стори по-лесно ....в смисъл имаме по-голямо разнообразие от храни..Най-вече мляко,което тук много ми липсва
 Weary

# 454
  • Мнения: 485
Сладурки направих ви нова темичка Hug!Заповядайте Wink!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274574.msg6783463#msg6783463

# 455
  • Мнения: 857
da vidqh q novata tema ,ama mislq da ne obe6tavam ni6to,4e nadalji 6te go izpulnq  Outta Joint ooooh!

# 456
  • Мнения: 8
Здравейте момичета и от мен!Приемате ли още една дебеланка във вашите редици?Аз вече съм трети ден засега успешен!Днес хапнах само месце-200гр.пуешко филе и 5 кебапчета Blush!Еми това е засега.Успех на всички! newsm10
аз свалих от тази диета 10кг и съм много доволна

# 457
Здравейте момичета,казвам се Дани и съм от Русе. Майка съм на две прекрасни близначета, благодарение на които напълнях със 30 кг. през бременноста. От 52 станах 82. Вече са на 2 г. и половина и успях да смъкна до 64. Но имам желанието да си възвърна старите кг..Е ако не 52, то поне до към 55.  И съм на тази диета от 16 дена и първата седмица свалих 5 килограма и от тогава нищо. Защо така? Някой дали е на моето дередже, за да ме укаражи малко. Като смъкнах 5-те кг. бях във възторг, а сега ми е голяма мъка като виждам,че сле 9 дена няма промяна надолу. Кога ще има още някакъв резултат? Благодаря Ви предварително.
Успех на всички други започнали това начинание.

# 458
  • Мнения: 93
момичета може ли да се присъединя към вас.имам обаче няколко въпроса.като чета виждам че салатите може да се подправят с олио,а то не е ли много калорично и не влияе ли в отслабването newsm78
друго което искам да питам е за консервираната риба в доматен сос примерно,може ли да се консумира

# 459
  • Мнения: 88
Здравейте момичета.Аз съм Веси. Hug
И аз се записвам към вашата групичка.
2-3 пъти съм започвала диетата,но все волята не ми е стигала да стигна до края.Този път обаче съм адски мотивирана и ще го направя.
Утре слагам началото на цикъла-20.11.2008.
Ще видим до Нова година какво ще стане.

Смятам утре за закуска-кафе,две варени яйца.обяд-една краставица и с някакъв сух салам,луканка или нещо такова.вечеря-зелева салата. Peace
Това е моето предложение за утрешния ми първи ден  Hug

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Доколкото виждам това е тема №2, а в момента има №5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336298.0

Общи условия

Активация на акаунт