Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 074
  • 460
  •   1
Отговори
# 420
Аз разбрах че сирене не може . Ако си хапвам и малко сиренце няма да я усетя диетата как ще мине. Grinning Rolling Eyes.....но дали няма да се забави свалянето .. newsm78 ? Confused

# 421
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ако е чисто безвъглехидратна трябва да се яде само месо.
Проверете в табличката кое колко въглехидрати има на 100 грама.
Сиренето Фета има само 2 гр  а някои зеленчуци имат повече.
Аз ям сирене

# 422
Здравейте и от мен! Да се отчета, днес ми е последния ден и понеже утре няма да мога да ви пиша та реших сега. За двата цикъла по 26 дни общо -11кг. Талия -12см, ханш -12см.Резултатът е един номер по-малки дънки. Wink Laughing(само да кажа, че старите бяха започнали да ми стягат, така че реално съм паднала с около 2номера)
Да ви кажа честно исках поне още 2-3кг ама и на това съм доволна сега съм толкова колкото бях преди да забременея. Предстои ми да сваля поне още 10кг и тогава горе долу ще съм заприличала на себе си. Малко късно вкл. велото и това ми е грешка.
Сега ще направя 2 седмици почивка и ще пробвам друг режим, но ще следя темичката и отвреме на време ще се включвам.  bouquet Hug
 Пожелавам на всички много успехи и свалени килограми!!! newsm10 newsm51

# 423
# 424
Момичета само да ви кажа за млякото и млечните. Не съм специалист, но от това което прочетох из нета по въпроса(защото и аз много обичам сиренце и кис. мляко) стигнах до извода, че има разлика във въглехидратите, които се съдържат в зеленчука( поливъглехидрати) и тези в млякото( лактоза ).Затова се изкл. и всички плодове (въпреки че в някои от тях има по малко въглех. на 100г. отколкото в зеленчуците) .
Но да ви кажа аз почти през цялото време си хапвах по 1 грейпфрут сутрин на глано и вече ви писах за резултатите, така че всеки да прецени за себе си.
Когато имам време ще ви пусна и линкове към статиите.
 Това е от мен! Още веднъж ви пожелавам мнооооого минусчета! smile3525

# 425
  • София
  • Мнения: 593
Здравейте и от мен! Да се отчета, днес ми е последния ден и понеже утре няма да мога да ви пиша та реших сега. За двата цикъла по 26 дни общо -11кг. Талия -12см, ханш -12см.Резултатът е един номер по-малки дънки. Wink Laughing(само да кажа, че старите бяха започнали да ми стягат, така че реално съм паднала с около 2номера)
Да ви кажа честно исках поне още 2-3кг ама и на това съм доволна сега съм толкова колкото бях преди да забременея. Предстои ми да сваля поне още 10кг и тогава горе долу ще съм заприличала на себе си. Малко късно вкл. велото и това ми е грешка.
Сега ще направя 2 седмици почивка и ще пробвам друг режим, но ще следя темичката и отвреме на време ще се включвам.  bouquet Hug
 Пожелавам на всички много успехи и свалени килограми!!! newsm10 newsm51

 smile3501 Браво тези дни и аз ще се отчета защото сега съм в цикъл и няма да е много точно.
tanjaraj може да си писала но не ми се рови та да питам колко почива м/у двата цикъла.

# 426
tanjaraj може да си писала но не ми се рови та да питам колко почива м/у двата цикъла.
Лала Рахин почивах 10дни между двата цикъла, на разделно хранене. Бях предвидила малко повече, но съпруга ми се нави и я започнахме заедно. При него между другото са по-добре нещата- само за 26дена свали 10кг. Ама те мъжете нали знаете са с по-засилен метаболизъм от нас, пък и работата му изисква повече физически труд.

# 427
Здравейте на всички отслабващи.Аз съм нова във форума но редовно  следя темата.Искам да ви кажа че и аз я почнах тази диета трети ден съм но не виждам никакъв резултат за сега ако някой може да ми каже при вас кога дойдоха резултатите.Благодаря предварително

# 428
  • Мнения: 2 070
desi197898  добре дошла  Hug
аз започнах да свалям след 10-11 ден така че търпение  Peace

# 429
  • Мнения: 1 165
kalaka, започвам с кардио 20-25 мин. на кроса или на пътека, след това на различни уреди за крака и горна част, след това коремни и накрая 10-20 мин пак кардио.На уредите гледам да съм с минимални тежести.Не повече от 3 кг.От понеделник сятам и аз да се включа при вас.Единствено за млякото ще ми е доста трудно да го огранича

# 430
благодаря за информацията kalaka дано да имам търпение и аз да видя такива резултати

# 431
  • Мнения: 488
Ето нещо от мен с най добри пожелания за всички!!!  bouquet


# 432
  • София
  • Мнения: 593
rali4ка о тъкмо за вечеря ми идва  bouquet

# 433
  • Мнения: 216
Здравейте моми4ета,

И аз се присъединявам към вас. Днес ми беше първия ден, така че стискайте палци. Имам и няколко въпроса, че от много четене по темата съвсем се забатлачих...
1. Кашкавалът не съдържа въглехидрати - значи ли това, че може да се яде?
2. Сирената с много ниско съдържание на въглехирдати - да ги избягвам ли или все пак по малко може?
3. четох, че гъбите са позволени, въпреки че не са безвъглехидратни??
4. От всичко про4етено разбрах, че абсолютно безвъглехидратни храни няма. Тогава какъв е максимумът въглехидрати, които могат да се приемат на ден?

Поздрави и успех на всички

# 434
Здравейте всички как върви диетата аз съм пети ден но все още никакъв резултат.Днес малко прегреших изядох половин сладка незнам това ще ми се отрази ли много лошо но иначи съм стриктна

Общи условия

Активация на акаунт