Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 073
  • 460
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 165
А някой съчетава ли диетата с фитнес, понеже мен ме притеснява, че от протеините се прави мускулна маса и да не стане някой гаф?

# 406
Здравейте на всички!!! Къде се губите? Май покрай хубавото време всички са навън.
Днес да се похваля -1кг. От вчера вече и велото е при мен. Та съм решила всеки ден по 40мин. да видим как ще се отрази. Ако някой от вас кара велоергометър да сподели по колко време, на какво натоварване и всякакви такива работи.
Хайде, приятен слънчев ден на всички!!! Grinning

# 407
  • Мнения: 2 070
 tanjaraj  аз имам кростренажор и въртя по 30-35 мин всеки  ден
В началото почнах с по 10 мин и постепенно ги увеличих
За сваляне от 1 до 3 степен а за стягане от 4
Трябва да следиш пулса
ето ти една тема за кардиото  Peace

# 408
  • Мнения: 167
момичета от днес пак съм с вас.Направих почивка от около 2 седмици.За тези 2 седмици не посмях да ям хляб но пък за сметка на това си отядох на садко и качих 700-800 грама.Дано този път да има ефект защото като си спомня как гладувах предния път и нищо........лека вечер на всички

# 409

tanjaraj  аз имам кростренажор и въртя по 30-35 мин всеки  ден
В началото почнах с по 10 мин и постепенно ги увеличих
За сваляне от 1 до 3 степен а за стягане от 4
Трябва да следиш пулса
Благодаря ето и аз какво намерих http://www.bb-team.org/articles/1039/ Май добре съм започнала. Исках само да те попитам степените, които си посочила  максималната ли е 4. При мен са до 10 и аз карам някъде към 5.

А иначе ми остават още само два дни и почивкаааааааа. Вече направо незнам какво да готвя пък и ми омръзна, то да не може  малко сиренце да си хапнеш. Sad С нетърпение чакам края само заради така липсващите ми млечни.
Лека нощ на всички!

# 410
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен
добро утро в този ранен час, станах тази сутрин в 6, даже успях да направя малко коремни преси

На мен днес ми е ПРЕДПОСЛЕДЕН ДЕН, утре свършвам първия 24 дневен цикъл
И се чудя от събота нататък две седмици как да се храня, да Ви кажа честно свикнах на такъв режим и сега ........споделете вие колко често през двете седмици почивка вкл въглехидрати?
но и на мен като tanjaraj ми се хапва вече сирене, мляко, плодове
За протокола /понеже някой беше споменал че като открие нова тема ще въведе на всеки данните/  съм вече - 5 кг, започнах 70, сега съм 65, а целта ми е 60 но съм си дала срок до лятото да ги имам тези 60, е хубаво би било да почвам и с 5, но хайде да не бъда алчна със себе си Wink

Да ви кажа че и аз почнах от време на време да хапвам този шоколад финес, мн добре ми идва през деня, понеже съм с ниско кръвно, и също така си пия и кола лайт, с две думи имам прегрешения през първия цикъл Wink

е това е от мен, приключвам че днес отново ме чака ден за дълги разходки, очертава се чудесно време, поне тук във Варна
Хубав и слънчев ден на всички

Чао до скоро

# 411
  • Мнения: 2 070
Vess33 бравоооо   bouquet
стигнала си до половината  Laughing


tanjaraj  тренажора ми е до 8 степен
аз тренирам на 2 и 3 ст. за сваляне на мазнинките / започнах от 1-ва/ и има резултат
Имам тренажора от 2 месеца и талията ми е намаляла с 25 см   не мога още да го повярвам  Laughing

tincheto какво точно правиш във фитнеса?

# 412
tanjaraj  тренажора ми е до 8 степен
аз тренирам на 2 и 3 ст. за сваляне на мазнинките / започнах от 1-ва/ и има резултат
Имам тренажора от 2 месеца и талията ми е намаляла с 25 см   не мога още да го повярвам  Laughing
kalaka браво страхотен резултат! И аз искам...... Сега твърдо съм решила да карам велото всеки ден по 30мин. и дано и аз да се похваля след месец. А иначе с едни приятелки ще тръгваме от другата седмица и на фитнес.newsm39
 Целата ми е да сваля още поне 10кг.

# 413
Bravo momi4eta.Vuzhishtavam se na volqta vi.az zapo4nah dietata ot 3 dni i do momenta nqma rezultat.Pravih q minalata godina i svalih 7 kg za 24 dni. No..... Embarassed za sajalenie sled tova se otkazah i pak si ka4ih kilogramite . Sad sega sum 67 kg i iskam da stana 57. Mislq da zapo4na da hodq na kalanetika ili taebo i se 4udq na koe oshte. Iskah da vi popitam dali mogat da se qdut maslini i da se pie kafe 3v1?  Wink

# 414
  • Мнения: 488
Vess33 бравоооо   bouquet
стигнала си до половината  Laughing


tanjaraj  тренажора ми е до 8 степен
аз тренирам на 2 и 3 ст. за сваляне на мазнинките / започнах от 1-ва/ и има резултат
Имам тренажора от 2 месеца и талията ми е намаляла с 25 см   не мога още да го повярвам  Laughing

tincheto какво точно правиш във фитнеса?

Здрасти, моля те да ми кажеш  като започна от 10 дни, всеки ден с колко увеличаваше? И като въртиш всеки ден няма ли опасност да станат сланинките ми мускули? По колко време въртиш всеки ден. ЛЕЛЕ станаха много въпросите и все пак ще съм ти благодарна ако ми отговориш.  bouquet

# 415
  • Мнения: 2 070
Цитат
ЛЕЛЕ станаха много въпросите и все пак ще съм ти благодарна ако ми отговориш.
  Joy

Започнах на 23.12.07 тренирах 10 мин на другия ден 11 мин ..12..13 и след това започнах да ги увеличавам с по 5 мин докато не ги направих 35. Няма опасност сланинките да станат мускули защото въртя само на 2 и 3 ст. а тогава се изгарят мазнините  Laughing
Аз направих грешката да пробвам интервалното кардио при което редуваш темпото  и резултата беше нулев  Confused явно трябва да има някой който да те наблюдава и да ти казва дали го правиш правилно затова го спрях и пак почнах да си въртя с едно постоянно темпо при което имаше и сега отново има резултат  Peace
и днес направих 43 мин на тренажоран  Mr. Green

ето нещо важно  Peace
.....Ако започнете тренировката си с интензивна и продължителна аеробна система, то тялото ви ще премине на режим за изгаряне на мазнини и ще се съпротивлява срещу трупането на телесна маса...

# 416
di_lion маслини може, но 3в1 не та в него има сухо мляко и захар. Кафе може, но чисто, а ако съвсем не можеш горчиво вземи си подсадител.
Желая ти успех! Hug  bouquet

# 417
здравейте ! правих я тази диета след нова година свалих 5 кг за 15 дни и сечувствах перфектно ! от днес пак я почвам че систопли нещо............ желая ви късмет на всички !
мисля този път д включа сирене и кисело мляко в диетата . по всички таблици в тях също има съвсем малко въглехидрати а пък за проблемите със сърцето аз също ги имах докато я правех и о ще ме стяга от време на време , но аз пък пуша доста така че може и от това да а чао ви за сега  Stop

# 418
ей! всички още спинкате а аз се трудя тук !
като я правих тази диета след нова година се чудех за маслините обаче явно може! четох, че сте мислили за таблица ! и аз смятам, че ще е доста стимулиращо!

# 419
  • Мнения: 2 070
не аз отдавна съм станала   но бях на newsm39  Mr. Green

kremu6ana  аз ям сирене, извара и кис. мляко и пак свалям  Wink
така не я усещам диетата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт