Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 062
  • 460
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 179
Здравейте и от мене,
Покрай тези слънчеви почивни дни, не мога да стигна да пиша, само успявам да прочета кой докъде е стигнал
Да дам и аз отчет, преди два дни прикл първия 24 дневен цикъл, сега две седмици ще бъда на разделно хранене, и от 17 /03 /тогава се пада/  съм отново тук на линия с Вас
но да ви кажа честно не ми се ядат мн по различни неща от месо, зеленчуци, яйца, може би единствено дето вкл плодове, кисело мляко и по една чаша /най много / сок
Продължавам да си пия много вода, ще видим за двете седмици разделно дали ще има отново кг надолу
Засега чао, успех на всички , отивам малко да почета и за разделното хранене
Хубав празник на всички днес

# 436
  • Лом
  • Мнения: 235
vess  не ми се рови из публикациите, но ме интересува колко кг си в минус. Аз първата седмица свалих 5 кг. и от тогава все толко си стоят ,не съм мръднала и грам.Ям всичко както трябва ,а ето няма повече минусчета.Някои казват ,че от разделното се отслабва ,други-че не е вярно. Мисля да пробвам и лунната този месец .Ако искаш ще ти пратя каквото имам за нея.

# 437
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Kalina,  Не знам дали може да се яде сирене и кашкавал, Трябва да видиш във форума на ниско въглехидратната диета по колко може. Мисля ,че беше 65гр за деня.Но провери.
Аз изкарах 24 дни и свалих само 2 кг.По принцип съм 65 кг и ми трябват 4 ,но не знам защо толкова малко свалих.Може би ако си по-дебел сваляш повече.
Аз ще мина на ВМ и ниско въглехидратна.Обичам сирене. Laughing

# 438
  • Мнения: 4 618
здравейте и от мен и аз отдавна не съм се отчитала
от 1.02 съм на  диета , като спазвах тази 15 дни и след това започнах  само да се придържам към нея хапвам и други работи
резултата е -4 кг за един месец , сега като излезнат салатите ще направя още един курс
успех на всички

# 439
Здравейте момичета  smile3525
 
Днес е 8-ми ден от диетата ми и съм  -3.5 кг   smile3503
Много съм доволна за сега ...дано да продължа със  същото темпо   newsm39

# 440
  • Мнения: 4
Мога ли да прилагам тази диета докато кърмя ???

# 441
  • Мнения: 2 069
Мога ли да прилагам тази диета докато кърмя ???

не е желателно
Виж при диетата на Дюкан има един режим за кърмачки  Peace

# 442
Здравейте, момичета!
Аз, както знаете, вече направих двата курса на диетата и сега почивам, но всеки ден ви навестявам. Ето http://www.bgtrener.com/di/ нещо много интересно.
Надявам се да съм ви полезна!
 Леки диетични дни!  newsm51

# 443
Мога ли да прилагам тази диета докато кърмя ???
Мисля, че тази диета въобще не е подходяща за кърмачки. При нея организма се лишава от много ценни витамини и елементи, което като се кърми може да бъде опасно, както за майката, така и за бебето. Така че моя съвет е да преминеш на някакъв режим на балансирано хранене, за да не повишаваш теглото си допълнително (както между впрочем направих аз), а след като спреш да кърмиш пробвай с тази диета, защото ефект наистина има.  bouquet

# 444
  • Мнения: 857
Мога ли да прилагам тази диета докато кърмя ???
Аз я правих 2 пъти диетата по време на кърмене и нямах никакъв проблем .
Не бих рискувала само първите 6 месеца. Направих я веднъж когато детето беше на 8месеца и я кърмех по 3 пъти на ден и веднъж сега на 1 година когато я кърмя по 2 пъти.
На всеки по различен начин му се отразяват диетите, затова може да пробваш няколко дни и ако не забележиш нищо различно да я продължиш.

# 445
  • София
  • Мнения: 593
Хайде и аз да кажа правих диетата 20дни за съжаление не мога да кажа точни резултати защото забравих да се меря преди да почна ooooh!
Сега 3дни нарочно се храних със всичко но умерено т.е. не разделно и от вчера почнах пак малко шантаво но и преди 2г. така направих и си имаше ефект Peace
Сега ще се измеря и после ще кажа резултати точно Laughing

# 446
Just_VANIA добре дошла! Как беше в Истанбул? Успя ли да издържиш без прегрешения?  Simple Smile  bouquet

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 21:36 от tanjaraj

# 447
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, момичета!
..............

Редактирам се, защото намерих отговор на въпроса ми. Wink

Ще помисля още малко дали да съм във вашите редици или ще предприема нещо друго. Simple Smile

Желая ви успех и  много минуси!
С воля всичко се постига!
  bouquet

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 15:02 от StaM

# 448
  • Мнения: 857
Just_VANIA добре дошла! Как беше в Истамбул? Успя ли да издържиш без прегрешения?  Simple Smile  bouquet
Аз си доидох по рано,но смеех да пиша,че развалих диетата... Embarassed
Издържах първите 2 дена почти на пълен глад,защото бях в постоянно движение и нямаше какво диетично да ям, но след това се почнаха едни локуми, кадаиф и баклавички....
Доста си похапвах последните дни и веднага качих 1 и половина  ooooh!
 Мисля сега да почна нова диета,но не съм решила още каква да е  newsm78 Тази май вече ще спре да ми деиства.

# 449
  • Мнения: 2 069
Аз спирам диетата че започнах пак да залитам  Sick
започвам да ям картофи и ориз  Mr. Green
като се пооправя пак ще я почна  Wink

този път -3 кг

Общи условия

Активация на акаунт